Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas, Šalta... kaip mašinos ar kūrėsi?  Ps tokiu oru reikia pilną kuro baką laikyti, kažkas ten geriau, lengviau mašinytei.  Luety  gero skydžio!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 08 sausio 2024 - 08:53
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
-24. blink.gif
Atsakyti
Vilniuj 22. Rašo, kad jutiminė 29. Manau, kad taip ir yra, nes kai vėjukas papučia, tai veidas šąla kaip reikalas. Yra ir pliusų - saulė šviečia ir mašinų mieste ženkliai mažiau ))
Mb mašina užsikūrė, tai savosios net nebandžiau judint. Atvežė mane darban ir pasiims.

Vienas nepatogumas per šaltį vaikščiot - veidas šąla. Jei iki nosies pasikeli striukę - akiniai rasoja ir apšalinėja. O šiaip neatsidžiaugiu šiuolaikiniais drabužiais bei batais wub.gif Reiktų pasidomėt, gal ir akiniuočiams kas nors sugalvota yra.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 01 08, 10:03)
Reiktų pasidomėt, gal ir akiniuočiams kas nors sugalvota yra.



Linzės?
O kremą nuo šalčio tai visada žiemą naudoju ...
Atsakyti
Labos,

Bakas pilnas, bet neužsivedė, teko važiuoti su Bolt o jau brangumas nesvietiškas blink.gif dvigubai, nes tokių kaip aš pilnas miestas ....
Nemyliu šalčių...
Ex sveik ir geriau po intervencijų patausok save, bo čia jau nepaskubinsi...reikia laiko...
Nemunas taip gražiai garuoja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 08, 10:12)


man nepritaikė linzių.
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2024 01 08, 10:31)

Nemunas taip gražiai garuoja  wub.gif


Neris po ledu smile.gif Dar šeštadienį buvom su šuniu prie upės, plaukė ledukai nedidukai. Šiandien pažiūrėjau - vandens nebesimato, visas paviršius lede.
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2024 01 08, 10:31)
Labos,

Bakas pilnas, bet neužsivedė, teko važiuoti su Bolt o jau brangumas nesvietiškas  blink.gif dvigubai, nes tokių kaip aš pilnas miestas ....
Nemyliu šalčių...
Ex sveik ir geriau po intervencijų patausok save, bo čia jau nepaskubinsi...reikia laiko...
Nemunas taip gražiai garuoja  wub.gif


Mukut imk dėl mašinos 4u.gif
Ryt bus geriau . Vaikas sakė irgi į darbą autobusu važiuos ( juos vežioja įmonė savo autobusais) nekankins savo senutės kūrimu .
Boltui auksinis rytas šiandiena smile.gif O jų kaina taigi priklauso nuo užimtumo .

O vaizdas labai gražus pro langą ir pas mane . Saulėta, žiemiška ... Kai į kiemą eiti nereikia biggrin.gif

Žolia kaip laikaisi ? Kaip su dukryte reikalai išsisprendė dėl darbo ?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 08, 11:04)

O vaizdas labai gražus pro langą  ir pas mane . Saulėta, žiemiška ... Kai į kiemą eiti nereikia biggrin.gif



žinok, dieną smagu ir išeiti. Aš vakar apie pietus ėjau prasieiti tik todėl, kad labai gražu ) saulė švietė taip, kad užuovėjoj net šilta. Grožis aplink. Sniegas žiba. Man faina wub.gif Na, kai nereik stovėt ar pusdienio lauke praleist ))


Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 01 08, 11:30)
žinok, dieną smagu ir išeiti. Aš vakar apie pietus ėjau prasieiti tik todėl, kad labai gražu ) saulė švietė taip, kad užuovėjoj net šilta. Grožis aplink. Sniegas žiba. Man faina  wub.gif  Na, kai nereik stovėt ar pusdienio lauke praleist ))


Tikiu, jei geru žingsniu eini tai smagu wub.gif
Man tik viena bėda parėjus būna - blauzdos skauda. Oda. Pleiskanoja. Nepadeda jokie šiltukai , jokie kremai .
Atsakyti

Kokios fainos tos vilos atistogų parke, tik -20 ryte ok nebuvo eit pusryčių 😃

O normaliu oru čia liux turėtų būt.

Atsakyti

Vilniuj 22. Rašo, kad jutiminė 29. Manau, kad taip ir yra, nes kai vėjukas papučia, tai veidas šąla kaip reikalas. Yra ir pliusų - saulė šviečia ir mašinų mieste ženkliai mažiau ))
Mb mašina užsikūrė, tai savosios net nebandžiau judint. Atvežė mane darban ir pasiims.

Vienas nepatogumas per šaltį vaikščiot - veidas šąla. Jei iki nosies pasikeli striukę - akiniai rasoja ir apšalinėja. O šiaip neatsidžiaugiu šiuolaikiniais drabužiais bei batais wub.gifReiktų pasidomėt, gal ir akiniuočiams kas nors sugalvota yra.

Labas rytas, Šalta... kaip mašinos ar kūrėsi?  Ps tokiu oru reikia pilną kuro baką laikyti, kažkas ten geriau, lengviau mašinytei.  Luety  gero skydžio!

Pas mane ryte -20 buvo, šiaip ne taip užvedziau savo auto. Bet vaikščiot tai nefaina. Ėjau parnest maisto, kokios 5 min lauke paeiti, tai nosis atrodo nukris 😄. Irgi džiaugiuosi savo striuke. Tik va batų tiktų žieminių aš neturiu, tai bėda 

Atsakyti

Kokios fainos tos vilos atistogų parke, tik -20 ryte ok nebuvo eit pusryčių 😃 O normaliu oru čia liux turėtų būt.
Ten ir procedūros lb gėris pas juos žinok. Man ypač patiko viso kūno įvyniojimas į sapropeli. Užsisakyk, jei turi laiko, lb patiks. Dar mineralų jūroj pagulėti itin faina 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 08 sausio 2024 - 12:31