Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pas mus -22. blink.gifblink.gif

Pas mus -19. Lesiui smagybė, laksto, žaidžia patenkintas  :D​ 

Atsakyti

Pas mus termometro daviklis neveikia. Bet šuo į lauką neina griežtai 🤣

Atsakyti

Vaikas nebekarsciuoja nuo rytoj 🧐. Jokie kiti simptomai neišlindo. Nesuprasi kas čia buvo. 

Atsakyti

Yr fb grupė "perku, parduodu bilietą'. Pabandyk ten. Pas mus vietinėj mikrorajono fb grupėj bilietus į spektaklius greit priglaudžia.

Kad kelios valandos iki spektaklio liko. Abejoju ar paims kas. 

Atsakyti
Anidanda gal rizikuosite važiuoti į spektaklį ? Jei nekarščiuoja ir simptomų nėra ?
Kaune telefonas rodė -19, tai vadinasi tiek ir buvo . Nors rašė , kad jutiminė -25.

Baigiau vakar MB kepurę , išskalbiau . Pavyko . Labai gražiai jam atrodo . Gražiau negu man , nors man 95 pr kepurių tinka. Ir jo spalva ir pilkas kraštukas pagyvina. Va tokie siūlai ir gadina mezgėjas... Prie gerų dalykų įprantama greitai tongue.gif Sveria 64 gramus.
Žinau kodėl labiau myliu kepures negu kapišonus - pasukus galvą kapišonas nesisuka... Sumažėja regos laukas. Ir girdimumas suprastėja po kapišonu . Man kapišonas kai vėjas ar lietus.

Lesiaus kailio pavydžiu wub.gif
Nors pati turiu kailinius , ilgus. Gražius gal vis dar ? Nu bet kur su jais eiti? Pūkinis lengvas paltukas geriau ax.gif

Atsakyti

Labutes,

Pas mus vakar eme kilt vejas,gusinis,o nakty taip isiseli,kad salia lango apelsinmedis lankstesi,kaip pazas karaliui.Lyg ir ima rimt kazkiek.Ryt ryte namuciuosna.Isbuvom 20d,25 prasirgom :D​ .Nepasiseke si karta,bet gavom patyrima.Niekas nevyksta be priezasties.

Atsakyti

Anidanda gal rizikuosite važiuoti į spektaklį ? Jei nekarščiuoja ir simptomų nėra ?
Kaune telefonas rodė -19, tai vadinasi tiek ir buvo . Nors rašė , kad jutiminė -25.

Baigiau vakar MB kepurę , išskalbiau . Pavyko . Labai gražiai jam atrodo . Gražiau negu man , nors man 95 pr kepurių tinka. Ir jo spalva ir pilkas kraštukas pagyvina. Va tokie siūlai ir gadina mezgėjas... Prie gerų dalykų įprantama greitai tongue.gifSveria 64 gramus.
Žinau kodėl labiau myliu kepures negu kapišonus - pasukus galvą kapišonas nesisuka... Sumažėja regos laukas. Ir girdimumas suprastėja po kapišonu . Man kapišonas kai vėjas ar lietus.

Lesiaus kailio pavydžiu wub.gif
Nors pati turiu kailinius , ilgus. Gražius gal vis dar ? Nu bet kur su jais eiti? Pūkinis lengvas paltukas geriau ax.gif

Ne, nerizikuosim, bijau kad neatkristu 

Atsakyti

Sutaisė MB termometro daviklį. -10 pas mus, saulėtą, be vėjo. Reiks išlyst gal trumpam prasieit

Atsakyti

Vaikas nebekarsciuoja nuo rytoj 🧐. Jokie kiti simptomai neišlindo. Nesuprasi kas čia buvo. 

Virusas kažkoks

Atsakyti

Sutaisė MB termometro daviklį. -10 pas mus, saulėtą, be vėjo. Reiks išlyst gal trumpam prasieit

Fainas oras   :super: 

Ir aš mielai prie jūros pasivaikščiočiau  :wub: 

Pas mus sušilo, -17  :hihihi:  

Atsakyti

Niekur nepasivaiksciojau, per šalta vis tik man. Visą dieną prie knygos pragulinejau. Mašina vos užsiveda. Kaži kaip rytoj užsives I darbą, bus juk dar šalčiau

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 07 sausio 2024 - 21:17

Mane irgi rytinė mašina neramina. Bet iš dviejų viena gal užsives :) ai, mieste neprapulsim bet kokiu atveju.

Atsakyti