Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Neigiamas. Karščiuoja visą dieną, silpna sakė, daugiau jokių simptomų kol kas

Man du kartus rodė neigiamą, trečiąkart (gal jau po savaitės) buvo teigiamas.

Atsakyti

Man du kartus rodė neigiamą, trečiąkart (gal jau po savaitės) buvo teigiamas.

Na tai aišku kokia čia tų testų kokybė 🤬

Atsakyti

Nuplauks mūsų baletas rytoj Liepojoj. Dar rudenį pirkau į spragtuka liepojos koncertu salėj, nes vaikas nera buvęs balete. Bet jau nevarysim

Atsakyti

Nuplauks mūsų baletas rytoj Liepojoj. Dar rudenį pirkau į spragtuka liepojos koncertu salėj, nes vaikas nera buvęs balete. Bet jau nevarysim

Jei rytoj, tai jau tikrai nuplauks.. gaila. Bet va mano vaikiui didžiausia nuobodybė buvo ) irgi pirmas baletas Spragtukas :)  o man labai muzika graži  :wub:​ 

Atsakyti

Ex,grozio kokias proceduras,ar ka rimciau?O kur zuikutis buvo,kai tu ligoninej?Gali neatsakyt,jei tai asmeniska,tik bobiskai domiuosi. :unsure: 

Ateik paplepet,bet gal nesinori?As tai pasiilgstu taves☺️

Atsakyti

Jei rytoj, tai jau tikrai nuplauks.. gaila. Bet va mano vaikiui didžiausia nuobodybė buvo ) irgi pirmas baletas Spragtukas :)  o man labai muzika graži  :wub:​ 
maniškis pats paprašė nuvežti, nes mes su mb baletu nemėgėjai, tai jis kažkaip ir nematęs. O va čia taip arti, patogu, gaila kad nenuvažiuosim. Ir kainavo nemažai 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 06 sausio 2024 - 20:23

Ex,grozio kokias proceduras,ar ka rimciau?

Kažkaip man sunkiai tikisi, kad Ex grožio procedūros rūpėtų.. bet ką gali žinot  :)​  

Atsakyti

maniškis pats paprašė nuvežti, nes mes su mb baletu nemėgėjai, tai jis kažkaip ir nematęs. O va čia taip arti, patogu, gaila kad nenuvažiuosim. Ir kainavo nemažai 

Tikrai gaila. Dabar jau ir neberodys iki gruodžio. O pas mus išvis iš repertuaro išėmė.

O gal kitas koks baletas sudomins? Yra ir daugiau gražių.

Šituos bilietus gal kam pasiūlyt dar gali? Išties ten netoli jūsų, bilietus nėr lengva gauti. Gal kas norės?

Atsakyti

Tikrai gaila. Dabar jau ir neberodys iki gruodžio. O pas mus išvis iš repertuaro išėmė.

O gal kitas koks baletas sudomins? Yra ir daugiau gražių.

Šituos bilietus gal kam pasiūlyt dar gali? Išties ten netoli jūsų, bilietus nėr lengva gauti. Gal kas norės?

Įdėjau skelbima fb, bet nėra susidomėjimo 

Atsakyti

Nuplauks mūsų baletas rytoj Liepojoj. Dar rudenį pirkau į spragtuka liepojos koncertu salėj, nes vaikas nera buvęs balete. Bet jau nevarysim

Gaila...

Atsakyti
Labas rytas.
Ligoniukams- 4u.gif 4u.gif
Pas mus -22. blink.gif blink.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 07 sausio 2024 - 08:59

Įdėjau skelbima fb, bet nėra susidomėjimo 

Yr fb grupė "perku, parduodu bilietą'. Pabandyk ten. Pas mus vietinėj mikrorajono fb grupėj bilietus į spektaklius greit priglaudžia.

Atsakyti