Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Anidanda  :4u:  :4u:  :4u:  su tom socialinėm valandom visiška nesąmonė.  O tu ar tavo vyras negalit jam įrašyt, kad pas jus savanoriavo? Maniškis susirinkdavo už renginių fotografavimą mokykloje. Neįsivaizduoju, lur kitaip būtų reikėję tų valandų ieškot.
Tai galim aišku. Bet jis nori būti sąžiningas, tai sutinka tik kad daugiau užrašyti, o ne kad visai neit. Savotiškas tas mano vaikas. Šiaip sakė visai įdomu buvo 

Bet tikrai kokia pieva. Vaikus realiai skatina sukčiaut ir klastot, o ne socialines atsakomybės. Kodėl jie pvz negali organizuotai visa klasė eit kokių kapų tvarkyt, ar šiukšlių rinkt, niekaip nesuprantu 

Dabar gi vien MB skyriuje šia savaitę tas valandas rinko 5 vaikai. Neturi ten jie ką veikt, nėra tokio didelio poreikio pagalbai. Trinasi ir tiek

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 06 sausio 2024 - 13:58

Aš iš tų mamų, kur MamytėViskąSutvarkys.  O kas sako , kad vaikų nereikia mokyti meluoti :D ? Jei visi imtume sakyti tiesą  ar gerai būtų? 

Lengvo sveikimo Tavo mažiukui :4u:​ 

Atsakyti

Aš iš tų mamų, kur MamytėViskąSutvarkys.  O kas sako , kad vaikų nereikia mokyti meluoti :D ? Jei visi imtume sakyti tiesą  ar gerai būtų? 

Lengvo sveikimo Tavo mažiukui :4u:​ 

Nu tai va čia visus ir išmokys mokykla meluot 🤣. Nes žiūriu niekas tos tvarkos nesilaiko, ir apskritai ji neaiški. 

Atsakyti

Labas 

Sukarsciavo naktį vaikas. 5 ryto pažadino mane visas drebantis 😱. Sudaviau paracetamolio, arbatos. Pabudo po kelių valandų nukritus karščiui, visas šlapias, nuėjo į wc, grįžtant pasidarė silpna ir nuvirto 😱. Pabudau nuo trenksmo. Jetau vos infarkto negavau. Ateinu, guli visas išblyškęs vidury koridoriaus, dar galvą susitrenke vargšas. Jaučiu kokią zaraza pasigavo ligoninėj savanoriaudamas šią savaitę. Kokia nesąmonė vaikams dabar per 11-12 klasės reikia surinkti 70 socialiniu valandų. O mokykla nieko neorganizuoja tuo klausimu. Tai ir sėdi vaikai per atostogas ligoninėse, nes bent jau maniškis tai nežino kur jam dar eit tų valandų 

Ojezau...

Atsakyti

Nu tai va čia visus ir išmokys mokykla meluot 🤣. Nes žiūriu niekas tos tvarkos nesilaiko, ir apskritai ji neaiški. 

Čia vadinasi apgauti sistemą... labai gerai pamoka jaunimui. Laikai laukia sunkūs.

Atsakyti

Čia vadinasi apgauti sistemą... labai gerai pamoka jaunimui. Laikai laukia sunkūs.

Tai jau seniai mokyklose vyksta daugiau cirko, negu tikro mokymo. Tikrai puikiai imituoja Lietuvos valstybės politiką ir "tvarką"

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 01 06, 15:46)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73126692" data-time="1704546263"><div><p>Čia vadinasi apgauti sistemą... labai gerai pamoka jaunimui. Laikai laukia sunkūs.</p></div></blockquote><p>Tai jau seniai mokyklose vyksta daugiau cirko, negu tikro mokymo. Tikrai puikiai imituoja Lietuvos valstybės politiką ir "tvarką"</p>


O koks palengvėjimas kai vaikai baigia vidurinę biggrin.gif ,


O anūkai jei kažkada sulauksiu tai manau turės lankyti privačias ax.gif
Tokia partijos politika vykdoma. Bus pas mus kaip UK . Iš valstybinės tik juodadarbis ...
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 01 06, 12:47)
<p>Labas </p><p>Sukarsciavo naktį vaikas. 5 ryto pažadino mane visas drebantis 😱. Sudaviau paracetamolio, arbatos. Pabudo po kelių valandų nukritus karščiui, visas šlapias, nuėjo į wc, grįžtant pasidarė silpna ir nuvirto 😱. Pabudau nuo trenksmo. Jetau vos infarkto negavau. Ateinu, guli visas išblyškęs vidury koridoriaus, dar galvą susitrenke vargšas. Jaučiu kokią zaraza pasigavo ligoninėj savanoriaudamas šią savaitę. Kokia nesąmonė vaikams dabar per 11-12 klasės reikia surinkti 70 socialiniu valandų. O mokykla nieko neorganizuoja tuo klausimu. Tai ir sėdi vaikai per atostogas ligoninėse, nes bent jau maniškis tai nežino kur jam dar eit tų valandų </p>

Laba,
Paskaičiau, šiurpoka.
Tegul čia pabando. Ir įdomu ir valandas susirenka.
https://www.prisijungusi.lt/e-skautai/
Atsakyti

Laba,
Paskaičiau, šiurpoka.
Tegul čia pabando. Ir įdomu ir valandas susirenka.
https://www.prisijungusi.lt/e-skautai/

O ačiū. Pasiūlysiu jam būtinai 

Atsakyti

Tai girdau ištisai, bet vėl dreba, kyla temperatūra. Sakė silpna ir galvą skaudena. Daugiau nieks nesidaro. Nusiunčiau MB į vaistinę covid testo 

Ką parodė?

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2024 01 05, 12:56)
<p>Gal but Alta,bet mes senai atitole nuo riebesnes mesos,kepeniniu,vedarai isvis ne man,raugintus kopustus valgom ir daug.</p>
<p>As nesakau,kad Ispanija kalta del mano ligos, kaltas virusas ir mano susilpnejus imunine,kad prieme ta virusa ir leido isbujot,nors dabar sako,kad labai stiprus imunitetas irgi nera gerai.</p>
<p>Nieko nekaltinu,niekas nevyksta be priezasties Mano nenoras keist kazka,kazkaip buvo susijes su ta liga,galvoju,tiesiog sirdis bande sulaikyt,nevaziuot,o protas atsake-nedurniuok.Reikia dazniau klausyt sirdies. biggrin.gif​ </p>
<p>Kas kur it ka girdejot apie Ex?Ar ji dar Lietuvoj?</p>
<p>Ex,atsiliepk,kaip tau sekasi?</p>

Esu, Luety. LT dar kol kas. Paskaitau jus retkarčiais, pasižiūriu jūsų fotkių, Lesiaus net nepažinau, toks tobulas prie kalėdinės eglutės, maniau kad tai sovietinė atvirutė.. 🤦‍♀️

Aš po operacijos jau 6 savaitės, nusprendžiau pasiremontuot, pasiturbint prieš išvykdama. Tikėjausi viskas vyks greičiau, bet, nu, per gerai tikėjausi. Aišku, nuotaika kažkiek sugedo, viskas nervina. Po remonto ilga reabilitacija dar laukia. Lėtai, bet sveikstu.
Užtruksiu šiek tiek LT. Bet planų nekeičiu, bus taip kaip numatyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 06 sausio 2024 - 18:07

Ką parodė?

Neigiamas. Karščiuoja visą dieną, silpna sakė, daugiau jokių simptomų kol kas

Esu, Luety. LT dar kol kas. Paskaitau jus retkarčiais, pasižiūriu jūsų fotkių, Lesiaus net nepažinau, toks tobulas prie kalėdinės eglutės, maniau kad tai sovietinė atvirutė.. 🤦‍♀️

Aš po operacijos jau 6 savaitės, nusprendžiau pasiremontuot, pasiturbint prieš išvykdama. Tikėjausi viskas vyks greičiau, bet, nu, per gerai tikėjausi. Aišku, nuotaika kažkiek sugedo, viskas nervina. Po remonto ilga reabilitacija dar laukia. Lėtai, bet sveikstu.
Užtruksiu šiek tiek LT. Bet planų nekeičiu, bus taip kaip numatyta.

Ką pasiturbinai?

Atsakyti