Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(IngridaB @ 2024 01 05, 16:03)
MB tik mano nešioja,būtinai su ilgu kaklu,kaip golfui megztinius,grynai vilnos.Dar kai servize dirbo,visada tik tokius.Dabar po sodybą turi du,pakaitinius,su pynėmis paprasti,bet tikrai šilti.Aš kaip tas batsiuvys,nešioju pirktinius,neturiu sau. biggrin.gif  biggrin.gif
Googlas nieko neišmetė kas per lopopeisas? bigsmile.gif


Ingrid tokio tipo megztukus vadina Lopapeysa

vartotojo įkelta nuotrauka

Aš kaip visad su klaidom parašiau ...
Atsakyti

Nugraužtu mane negyvai toks vilnonis kaklas 🤣

Atsakyti

Nugraužtu mane negyvai toks vilnonis kaklas 🤣

Sau niekada nemegzčiau stačiu kaklu. Ir tokie megztiniai nešiojami šaltu oru. Lauke. Ne į prekybos centrą eiti.

Šiais laikais yra labai švelnių vilnų. Merinas, kašmyras, baiby alpaka.

Atsakyti

Sau niekada nemegzčiau stačiu kaklu. Ir tokie megztiniai nešiojami šaltu oru. Lauke. Ne į prekybos centrą eiti.

Šiais laikais yra labai švelnių vilnų. Merinas, kašmyras, baiby alpaka.

Mane visos vilnos prie kaklo graužia. Net kasmyro šalikas. Merino vilna kur kūdikiams skirta irgi kaklą graužia. Esu žiauriai jautri 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ant nuogo kūno nenešioja megztinio,po apačia medvilninis golfas visada.Mes abu nenešiojame šalikų,viskas stačiu kalnieriumi žiemą. ax.gif
Atsakyti
Pas mus -10.Nežinau kaip reikės kurenti kubilą?23 valandą jau rodo,kad bus -16.O rytoj dar šalčiau.Ir kaip tyčia,kai šalta svečiams reikia kubilo.Atšils,kubilo nebe reikia. rolleyes.gif

Pripirkau vakar siūlų,merino sūnui,spalvotos vilnos tapkėms,patiko. ax.gif Dukrai ir žentui numezgiau,dabar kitiems reikia.Gal dar namuke pakeisiu esamas,labai svečiai mėgsta apsimauti. mirksiukas.gif Ruošiuosi,ką kelionėje veikti. biggrin.gif
Atsakyti

Mane visos vilnos prie kaklo graužia. Net kasmyro šalikas. Merino vilna kur kūdikiams skirta irgi kaklą graužia. Esu žiauriai jautri 

Tikrai būna jautrių žmonių kuriuos viskas kanda. Aš irgi iš jautresnių, reikia pasirinkti siūlus.  Pvz sintetika man labai nepatinka. Nuo kokios akrilinės kepurės ima niežėti galva. Ir kašmyro būna kandančio. Apie vaikiškus siūlus neišmanau. Manau būna visokios kokybės. Tikrą kašmyrinį šaliką parvežė man vaikai iš Maroko. Dar nenešiojau. Jis toks prabangus . Prie gero palto... nebuvo progos.  

 Tikros vilnos megztinis ofise man būtų kankinimo įrenginys. Šaltu oru po laukus tai faina  ir šilta. 

Jautruoliams yra šilkas ir medvilnė... 

Na myliu tikrus dalykus. Aš pvz negaliu miegoti su pižama jei nors kokie 5 pr. sintetikos. Visi mes skirtingi.

Atsakyti

Pas mus -10.Nežinau kaip reikės kurenti kubilą?23 valandą jau rodo,kad bus -16.O rytoj dar šalčiau.Ir kaip tyčia,kai šalta svečiams reikia kubilo.Atšils,kubilo nebe reikia. rolleyes.gif

Pripirkau vakar siūlų,merino sūnui,spalvotos vilnos tapkėms,patiko. ax.gifDukrai ir žentui numezgiau,dabar kitiems reikia.Gal dar namuke pakeisiu esamas,labai svečiai mėgsta apsimauti. mirksiukas.gifRuošiuosi,ką kelionėje veikti. biggrin.gif

Ingrida,  taigi pats fainumas kai šalta sėdėti karštam kubile  :D

Megztų tapkių maniškiai nemėgsta nešioti. Bet kojinių siūlų kojines tai visus išmokiau dėvėti. Jose koja nekaista. Ir pagal plonumą drąsiai  galima į batus. 

Atsakyti

Labas 

Sukarsciavo naktį vaikas. 5 ryto pažadino mane visas drebantis 😱. Sudaviau paracetamolio, arbatos. Pabudo po kelių valandų nukritus karščiui, visas šlapias, nuėjo į wc, grįžtant pasidarė silpna ir nuvirto 😱. Pabudau nuo trenksmo. Jetau vos infarkto negavau. Ateinu, guli visas išblyškęs vidury koridoriaus, dar galvą susitrenke vargšas. Jaučiu kokią zaraza pasigavo ligoninėj savanoriaudamas šią savaitę. Kokia nesąmonė vaikams dabar per 11-12 klasės reikia surinkti 70 socialiniu valandų. O mokykla nieko neorganizuoja tuo klausimu. Tai ir sėdi vaikai per atostogas ligoninėse, nes bent jau maniškis tai nežino kur jam dar eit tų valandų 

Atsakyti

O jej,vargsiukas.Duok daug skysciu,plaukit virusa,gaila vaiko.Laikykites :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Tai girdau ištisai, bet vėl dreba, kyla temperatūra. Sakė silpna ir galvą skaudena. Daugiau nieks nesidaro. Nusiunčiau MB į vaistinę covid testo 

Atsakyti

Anidanda  :4u:  :4u:  :4u:  su tom socialinėm valandom visiška nesąmonė.  O tu ar tavo vyras negalit jam įrašyt, kad pas jus savanoriavo? Maniškis susirinkdavo už renginių fotografavimą mokykloje. Neįsivaizduoju, lur kitaip būtų reikėję tų valandų ieškot.

Atsakyti