Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Gal but Alta,bet mes senai atitole nuo riebesnes mesos,kepeniniu,vedarai isvis ne man,raugintus kopustus valgom ir daug.

As nesakau,kad Ispanija kalta del mano ligos, kaltas virusas ir mano susilpnejus imunine,kad prieme ta virusa ir leido isbujot,nors dabar sako,kad labai stiprus imunitetas irgi nera gerai.

Nieko nekaltinu,niekas nevyksta be priezasties Mano nenoras keist kazka,kazkaip buvo susijes su ta liga,galvoju,tiesiog sirdis bande sulaikyt,nevaziuot,o protas atsake-nedurniuok.Reikia dazniau klausyt sirdies. :D​ 

Kas kur it ka girdejot apie Ex?Ar ji dar Lietuvoj?

Ex,atsiliepk,kaip tau sekasi?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 05 sausio 2024 - 11:58
tai kad norėjai tu tos Ispanijos jau seniai, Luety smile.gif Ir grįžus po kurio laiko vėl norėsi smile.gif
O tavo imuninė ne taip ir blogai suveikė, pagalvojus. Juk neprireikė ligoninės, reanimacijos, neperėjo į plaučių uždegimą. Taip kad susitvarkė organizmas visai neblogai mirksiukas.gif
Atsakyti
Luety,o Tu su kauke skridai ar respiratoriumi?Sūnus su martimi vieninteliai buvo lėktuve su respiratoriais.Jaučiu ir mes dėsimės.Nes dabar kontaktai daugiau su žmonėmis parduotuvėje,jokia bacila negriebia. ax.gif Kai aplinkui jau visi prasirgo ir aišku pabuvus renginiuose.
Varinėjame su megztiniais po lauką,valome sniegą,malonumas,kai vėjo nėra.Aš dar kailinę liemenę užsidėjus,mb tik su vilnoniu megztiniu. wub.gif
Atsakyti
Luety , kas Jums trugdo porą kartų per savaitę pasiruošti avienos ? Avys laisvai laikomos, ir ko gero mažiausiai šeriamos papildomai . Žiemą gal , bet vasara ?
Įprasit ir prie normalios mėsos...
Kas trugdo išsivirti kas savaitę katilą gero sultinio iš jaučio cukrinių kaulų ir kas diena abiems suvartoti po 250 ml. Sako tiek reikia . Šaltai laikant galima vartoti 5 dienas. Paskui reikia perkaitinti.
Apelsinai skanu , bet ... angliavandeniai virusui maitintis ir tiek.
Ir man sergant visada norisi KažkoSkanaus, KažkoSaldaus... virusas alkanas dantis šiepia, cukraus prašo biggrin.gif tongue.gif
Kai gali Sau mylimiausiai laiko kasdienybėje paskui atima iš Tavęs laiko žymiai daugiau... Man pvz visas sirgtas laikas yra prarastas laikas.

Riebi mėsa nuodas man iš tos pačios serijos kaip Klimato atšilimas ir kitos proto plovimo technologijos .

Atsakyti

Dukra išaiškino,pas mus nėra išmaniojo skaitiklio,tai bus imamas vidurkis elektros. ax.gifTai teks turbūt skalbtis?Vienintelė laisva diena nuo svečių,kitaip neišeina. ax.gif Šalta.Vaikai už tai nupirko kelionę į Tenerifę sausio 29 dienai.Sūnus dar bus už 2 km nuo viešbučio,tai ir paiims iš aeruosto ir pavežios po apylinkes.Mūms su kalba vis būna tragedija. ax.gifKiti du pasikeisdami pagyvens namuke,kad mūms būtų ramu,beliks tik nuskristi. wub.gif
O tai ką nefiksavot? Ar pas jus verslo sąlygos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 05 sausio 2024 - 12:57
QUOTE(Amadėja* @ 2024 01 05, 13:45)
Ar pas jus verslo sąlygos?

Verslo sąlygos. ax.gif
Atsakyti

tai kad norėjai tu tos Ispanijos jau seniai, Luety smile.gifIr grįžus po kurio laiko vėl norėsi smile.gif
O tavo imuninė ne taip ir blogai suveikė, pagalvojus. Juk neprireikė ligoninės, reanimacijos, neperėjo į plaučių uždegimą. Taip kad susitvarkė organizmas visai neblogai mirksiukas.gif

Norejau ten but per atstuma☺️,bet kai man reikiaj jau vykdyt,tai jau tada stresas Keista as boba😄

Luety , kas Jums trugdo porą kartų per savaitę pasiruošti avienos ? Avys laisvai laikomos, ir ko gero mažiausiai šeriamos papildomai . Žiemą gal , bet vasara ?
Įprasit ir prie normalios mėsos...
Kas trugdo išsivirti kas savaitę katilą gero sultinio iš jaučio cukrinių kaulų ir kas diena abiems suvartoti po 250 ml. Sako tiek reikia . Šaltai laikant galima vartoti 5 dienas. Paskui reikia perkaitinti.
Apelsinai skanu , bet ... angliavandeniai virusui maitintis ir tiek.
Ir man sergant visada norisi KažkoSkanaus, KažkoSaldaus... virusas alkanas dantis šiepia, cukraus prašo biggrin.giftongue.gif
Kai gali Sau mylimiausiai laiko kasdienybėje paskui atima iš Tavęs laiko žymiai daugiau... Man pvz visas sirgtas laikas yra prarastas laikas.

Riebi mėsa nuodas man iš tos pačios serijos kaip Klimato atšilimas ir kitos proto plovimo technologijos .

Dusia,avienos as nemegstu,bet mudu valgom jos,ne daznai,bet menesi karta visada Labai kardinaliai mes nepajeitem tos mitybos,anksciau budavo kiekvienas patiekalas su mesa,o mes perejom ant pamesuotu patiekalu su maziau mesos,daugiau darzoviu.Nieko cia baisaus neivyko,ne badaujam ir angliu pasisaugom,nu kaip visi,pries darant patiekala pasiziuri,kiek cia gaysi BRA.Verdam ir sultinius,turiu saldiklyje susipilscius i spec maiselius ir uzsisaldzius.

Ingrida,per kvd nenesiojau kaukes kur tik galejau,o kur negalejau,buvau pasisiuvus plona is medvilnes Kauke neapsaugo nuo viruso,cia tik psichologinis faktorius.Lektuve nebuvo nei vieno su kauke.Be to as dustu su kauke sveika budama,o sergant tuo labiau.Nepyk,as sakiau esu kitoniska boba su savo nikais,☺️

Atsakyti

Verslo sąlygos. ax.gif

Tada nieko nepadarysi...

Atsakyti

Kaip sninga 🤩

Atsakyti

Norejau ten but per atstuma☺️,bet kai man reikiaj jau vykdyt,tai jau tada stresas Keista as boba😄

Kad turbūt ne tiek mažai žmonių stresuoja kai kažkas keičiasi. Reik pagalvot, kur tau to žydro dangaus gaut niekur toli nevykstant ))

Atsakyti
Luety 4u.gif
Gyvenimas per trumpas , kad valgytume tai kas neskanu tongue.gif
Man yra patiekalų daug kuriuos moku pagaminti bet pati nevalgau nes neskanu . PVZ svogūnų sriuba ar midijos...
Moku išvirti skanią prancuzišką svogūnų sriubą , ar paruošti midijas vyno padaže, bet neprašykit manęs valgyti biggrin.gif
Oras Kaune puikus. Keliai slidūs ... sniego tai visai nemažai , kol nukasiau nuo mašinos buvo ką veikti.
Ingrida vilnoniai megztukai Tavo megzti? Kur po kiemą vaikštote? Mano vienas iš naujametinių noriu buvo išmokti megzti lopopeisus. Ir kitai žiemai šeimynai numegzti . Manau reikalingas rūbas būtų . Retom progoms, bet taigi ne vieniems metams...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 05, 16:19)

Ingrida vilnoniai megztukai Tavo megzti?  Kur po kiemą vaikštote?  Mano vienas iš naujametinių noriu buvo išmokti megzti lopopeisus.  Ir kitai žiemai  šeimynai numegzti .  Manau reikalingas rūbas būtų . Retom progoms, bet taigi ne vieniems metams...

MB tik mano nešioja,būtinai su ilgu kaklu,kaip golfui megztinius,grynai vilnos.Dar kai servize dirbo,visada tik tokius.Dabar po sodybą turi du,pakaitinius,su pynėmis paprasti,bet tikrai šilti.Aš kaip tas batsiuvys,nešioju pirktinius,neturiu sau. biggrin.gif biggrin.gif
Googlas nieko neišmetė kas per lopopeisas? bigsmile.gif
Atsakyti