Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Nieko neatkasinejam, tik takelį nuo durų iki mašinos 😆

Mano tai kasa vyrai kiemą 😃

Atsakyti

Faina ten labai 👍, patiks. Ir čia nėra taip šalta, kaip pas jus. 

Dar paimsim mažo senelius į kompaniją. 

Vargšas vaikas gi turkijoj tik kartą pasimaudė. Gal ten pavyks geriau 😃

Atsakyti

Mano tai kasa vyrai kiemą 😃

Pas mus nedaug sniego kol kas. Bet jei ur būtų daug, nematom prasmės kast, vistiek greit nutirpsta 😁

Atsakyti

Pas mus nedaug sniego kol kas. Bet jei ur būtų daug, nematom prasmės kast, vistiek greit nutirpsta 😁

Reik vaikams darbo duot 😃😃😃

Atsakyti

Reik vaikams darbo duot 😃😃

Pernai Kai daviau tokį darbą, susirgo 🤣. Tai šiemet jau bijau 😁

Atsakyti

Pernai Kai daviau tokį darbą, susirgo 🤣. Tai šiemet jau bijau 😁

Tai aš vyrui velnių daviau, kad mažui davė kast šiand., sakau gi 7ad.turi būt sveikutėlis. Tiek, kad gyvenimas name gal kažkiek grūdina vistik...pf pf pf neperšala.

Atsakyti

Tai aš vyrui velnių daviau, kad mažui davė kast šiand., sakau gi 7ad.turi būt sveikutėlis. Tiek, kad gyvenimas name gal kažkiek grūdina vistik...pf pf pf neperšala.

Kaip tavo mažius po mononukleozes? Pasveiko? MB vaikai su anūkais buvo atvare per šventes. Tai sakė, abu vaikai irgi rudenį persirgo, mokykloj užsikrėtė, net ligoninėj gulėjo. Man čia atrodė tokia reta sunki liga, o va net 3 jau žinau ką tik sirgusius. Nuo ko čia toks išplitimas kazin🤔

Atsakyti

Kaip tavo mažius po mononukleozes? Pasveiko? MB vaikai su anūkais buvo atvare per šventes. Tai sakė, abu vaikai irgi rudenį persirgo, mokykloj užsikrėtė, net ligoninėj gulėjo. Man čia atrodė tokia reta sunki liga, o va net 3 jau žinau ką tik sirgusius. Nuo ko čia toks išplitimas kazin🤔

Panašu, kad pasveiko. Kraujas ok, o kepenų fermentus žiūrės dar po kokių 4  mėn

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šiandien elektros pikas buvo kainos nuo 8 iki 9.Tikiuosi dieną nebe bus taip?Skalbimo diena. ax.gif
Atsakyti
Labos,
Šalta ? Man žiema ne gyvenimo, o vegetavimo laikas. Kaip koks augalas aš biggrin.gif

Banklas lipa ant galvos. Visai sunaglėjo , tik tik pasibaigė metai ty 4 darbo diena, o jam jau kažko reikia . Pikta...

Atsakyti
Labos smile.gif

MB nėra beširdis ir jeigu turėtume sodybą viskas ok būtų ir pripilta maisto ir nuvežta ir pašerti katinai...ale kaip dabar soduose jie visai katinukų elgesys kitoks, jie labai gerai atsimena kur duoda, tada jeigu patelė tarp jų yra, ji atsiveda kitą vadą jau toje vietoje kur gavo ėsti vaikystėje ir taip pasaka be galo, o kaimynai pyksta:( tai va jis racionaliai mąsto ... et ...
Ką šalčiai ant nosies unsure.gif nemyliu šalčių ... man net su ugsais kojos šalą prie -5 verysad.gif iki panagių užeina:(


Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 05, 11:38)
Labos,
Šalta ? Man žiema ne gyvenimo, o vegetavimo laikas. Kaip koks augalas aš  biggrin.gif

Banklas lipa ant galvos. Visai sunaglėjo , tik tik pasibaigė metai  ty 4 darbo diena, o jam jau kažko reikia .  Pikta...

Jooo ne tik bankas ir savivaldybė verysad.gif tik spėk atsišaudyti.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Labas rytas.
Šiandien elektros pikas buvo kainos nuo 8 iki 9.Tikiuosi dieną nebe bus taip?Skalbimo diena. ax.gif
[/quote]

Ingrida, pasirinkai pačią netinkamiausią dieną skalbimui . unsure.gif Visą dieną elektros kaina apie 1000 €/MWh blink.gif Niekaip nepriėda mūsų vagys... Kai tuo tarpu kitur apie 100 €/MWh- ala padidėjusi kaina...

Elektros kaina biržoje
- 15ºC , nepatinka man tokie laipsniai unsure.gif Bet tikra žiema iš kitos pusės žvelgiant wub.gif Vakar vos vos pasnigo pas mus, gal kokie 2 cm bus ax.gif

Kažką suvėliau cituodama rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 05 sausio 2024 - 09:57