Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Luety @ 2024 01 04, 12:32)
Buvau ant stogo rubu dziaut,dangus bjaurus,saule vos prasimusa,silta.

Su sūnumi kasdien susiskambiname,Tenerifėje nuo antros kalėdų dienos,nebuvo jokių debesų,dangus giedras,šilta.Noriu kur šilta. ax.gif
Užsikabinau, žentui baigiu antrą tapkę numegzti,dar gal spėsiu dukrai,šeštadienį atvažiuos šanūko pasiimti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš mezgu MB kepurę. Dvigubą, dviejų spalvų. Ilgės siūlai ir modelis. Vienas siūlas merinas, kitas siūlas angora su merinu, o antra pusė - vienas siūlas merinas , kitas siūlas kašmyras. Dabar atrodo reta, ber išskalbus turi labai "sėsti" , paleisti pūką . Mezgiau pvz, tai labai stebėjausi kaip keičiasi mezginys. Virbalai 2,75. Megzti smagiau 2,5, bet išskalbus matosi kad 2,75 geriau siūlas atsiskleidžia. PVZ mezgiau dviejais virbalais ir lyginau . Nauja patirtis smile.gif
Ir dar kojines pradėjau FB kojinių dėžutei . Toms laiko daug turiu . Noriu megzti spalvotą megztuką , bet kol tų dviejų nebaigsiu negaliu ...
Mano svajonė žiemos šiltesniame klimate ... jei dievas duos sveikatos ir proto neatims, tikiuosi kažkada pavyks. O NT turėti kažkur saugiasniame regione tai iš viso būtų tobula.


Atsakyti

Sveikutės,

Kaune graži žiema. Kam reiks kasti sniegą - spjaudysis.

Luety, tegu vyras vis patapšnoja pirštų pagalvėlėm nuo apačios į viršų, tuk tuk tuk, tuk tuk tuk kad tie kliurkos gražiai judėtų į viršų ir iškosėtum.

Atsakyti
Pou visi kas turi augalų sakys gamta nekvaila, prieš šalčius iki -20 davė sniego . Niekas taip gerai nuo šalčio neapsaugo kaip sniegas.
O sniego kasimas taigi sportas smile.gif
Mūsų daugiabučio kiemas visai draugiškas, vyrai išbėga su kastuvais sniego pakasti jei daug prisininga. Niekas nebumba, taigi smagu smile.gif Nes nedažnai ...
Atsakyti

MB sako, kad priklauso nuo alkoholio stiprumo ir kiekio 😁

Vadinasi taurę vyno galima 😃

Kiek aš suprantu, tai geriau vengti dėl kepenų, nes užtenka ir vaistų poveikio.

Atsakyti

Pou visi kas turi augalų sakys gamta nekvaila, prieš šalčius iki -20 davė sniego . Niekas taip gerai nuo šalčio neapsaugo kaip sniegas.
O sniego kasimas taigi sportas smile.gif
Mūsų daugiabučio kiemas visai draugiškas, vyrai išbėga su kastuvais sniego pakasti jei daug prisininga. Niekas nebumba, taigi smagu smile.gifNes nedažnai ...

Vilniuj ryškiai permažai kolkas....

Atsakyti

Blyn, varom į Atosyogų parką 7ad., o taip šalta... Viloj gyvensim. Nu nesitikėjom jopapa tokio minuso. Lb.bemėgstu po baiseinų į lauką eit...

Atsakyti

Blyn, varom į Atosyogų parką 7ad., o taip šalta... Viloj gyvensim. Nu nesitikėjom jopapa tokio minuso. Lb.bemėgstu po baiseinų į lauką eit...

Apsirenk šiltai ir tiek, netoli gi ten tos jų vilos 

Atsakyti

Pou visi kas turi augalų sakys gamta nekvaila, prieš šalčius iki -20 davė sniego . Niekas taip gerai nuo šalčio neapsaugo kaip sniegas.
O sniego kasimas taigi sportas smile.gif
Mūsų daugiabučio kiemas visai draugiškas, vyrai išbėga su kastuvais sniego pakasti jei daug prisininga. Niekas nebumba, taigi smagu smile.gifNes nedažnai ...

Dėl gamtos sutinku. Man ir pačiai kitokia jausena, kai prisnigta, o ne toks šaltas gruodas, skaidrus, spengiantis šaltis.

Daugiabučio kiemai tai taip, visuomet nelaukiam, kol užverčia, valytojas tokią vieną provėžą teatkasa, o toliau jau gyventojai.

Galvoju, kaip va Seseriai reiks atkasinėti vartus ir aplinką. Gerai, kad mašiną nusipirko kiek pravažesnę. Viena pirmųjų iš kvartalo išvažiuoja, kartais yr reikalų.

Atsakyti

Apsirenk šiltai ir tiek, netoli gi ten tos jų vilos 

Nesu buvus 😃

Su vaikas varom. Nepavyko per jų atostogas 😃 tai numuilinsim porą dienų 😁

Atsakyti

Dėl gamtos sutinku. Man ir pačiai kitokia jausena, kai prisnigta, o ne toks šaltas gruodas, skaidrus, spengiantis šaltis.

Daugiabučio kiemai tai taip, visuomet nelaukiam, kol užverčia, valytojas tokią vieną provėžą teatkasa, o toliau jau gyventojai.

Galvoju, kaip va Seseriai reiks atkasinėti vartus ir aplinką. Gerai, kad mašiną nusipirko kiek pravažesnę. Viena pirmųjų iš kvartalo išvažiuoja, kartais yr reikalų.

Nieko neatkasinejam, tik takelį nuo durų iki mašinos 😆

Atsakyti

Nesu buvus 😃 Su vaikas varom. Nepavyko per jų atostogas 😃 tai numuilinsim porą dienų 😁
Faina ten labai 👍, patiks. Ir čia nėra taip šalta, kaip pas jus. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 04 sausio 2024 - 16:02