Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Esu skaičius, kad iš tiesų antibiotikai su alkoholiu nėr labai baisus reikalas. Sugalvota kažkurio karo metu, kad kareiviai alkoholiu nepiktnaudžiautų.  Bet nežinau, ar čia yr tiesos. Merginoms su med.išsilavinimu geriau žinoti. 

Atsakyti

Esu skaičius, kad iš tiesų antibiotikai su alkoholiu nėr labai baisus reikalas. Sugalvota kažkurio karo metu, kad kareiviai alkoholiu nepiktnaudžiautų.  Bet nežinau, ar čia yr tiesos. Merginoms su med.išsilavinimu geriau žinoti. 

MB sako, kad priklauso nuo alkoholio stiprumo ir kiekio 😁

Atsakyti

MB sako, kad priklauso nuo alkoholio stiprumo ir kiekio 😁
Kuo stipresnis, tuo geriau pradezinfekuos? ))) 

Išvada - taurė nepakenktų, bet geriau nepradėt, kad neištuštėtų visas butelis ;) 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 03 sausio 2024 - 18:37

Nu jau ne, nei vyno,nei kokio kitokio dezifektanto nenaudosiu su vaistais.Cia jau but virs visko man.Maziau judejau,jauciausi visa diena neblogai,nu teks pasisaugot kazkiek,kol visai pasveiksiu.

Atsakyti

Sudubliavo

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 03 sausio 2024 - 23:10
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labos,
Sušalot ?
Labai graži kava, dėkui Ingrida 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 04, 10:17)

Sušalot ?



nea smile.gif man šiandien šilčiau atrodo. Gal vėjas sumažėjo?
Atsakyti
Labos,
Katinas neatėjo unsure.gif du katinukai tik bėgiojo, MB griežtai uždraudė šerti cry.gif cry.gif cry.gif
Uždengiau rožes agro, tik va vieną pamiršau doh.gif naujoje vietoje pasodinta... bus pretekstas dar į sodą važiuoti, mažu ateis kicius rolleyes.gif ot kas būtų pasakę prieš dešimt metų kad dėl katino...aš... oi oi nereikia niekad sakyti niekada...
Ir man šilčiau gal....taip gražiai sninga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 04 sausio 2024 - 11:14

Labas rytas,

valosi mano bronchai,kosulys ,atsokineja karkalai,bet buna dar,kad ir uzspazmuoja,ima trukt oro,bet jau geriau,ryskiai geriau Jegu nera dar tiek kiek noreciau,bet reik vitsminu,probijotiku,reik namo,cia viskas svetima,nieko nenoriu cia daryt.Nu bet jau arteja ta diena.

Buvau ant stogo rubu dziaut,dangus bjaurus,saule vos prasimusa,silta.

Mukute,o kodel MB neleido sert katuko?Kad nepriprastu?As buciau papylus kruva sausiuku kur neutraloj teritorijoj,surastu,nors sotus butu.Gaila gi,sniego daug,ziema,salta...

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2024 01 04, 13:32)
<p>Labas rytas,</p><p>valosi mano bronchai,kosulys ,atsokineja karkalai,bet buna dar,kad ir uzspazmuoja,ima trukt oro,bet jau geriau,ryskiai geriau Jegu nera dar tiek kiek noreciau,bet reik vitsminu,probijotiku,reik namo,cia viskas svetima,nieko nenoriu cia daryt.Nu bet jau arteja ta diena.</p><p>Buvau ant stogo rubu dziaut,dangus bjaurus,saule vos prasimusa,silta.</p><p>Mukute,o kodel MB neleido sert katuko?Kad nepriprastu?As buciau papylus kruva sausiuku kur neutraloj teritorijoj,surastu,nors sotus butu.Gaila gi,sniego daug,ziema,salta...</p>

kad pripras, o kiti kaimynai barasi, kad šeriu:( oi Luety žinok labai gaila....
Luety dangus visur bjaurus žiema juk, žinau apie ką kalbi, bet aš pamenu va mano gimtadienis birželį na kiek pamenu na visad tadien būdavo apniukę, debesys susivėlę...ale taip buvo visad ....
Bet juk šilta wub.gif Liga labai patvarko mūsų norus ir galimybes, tiesiog ne laiku ir ne vietoje įkvėpei, paskui ne savos sienos, tuomet patampa viskas nemiela, bet gal pažiūrėk iš kitos pusės šilčiau nei UK 4u.gif Žinau kaip liga nenori nei gero nei blogo, kažkokia pakabinta būsena, tarsi likimas suvynioja tave ir liepia pabūti su savimi, su savo mintimis....apribodamas tavo norus, galimybes ... laikykis širdukę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 04 sausio 2024 - 11:40
Katukui svarbu šiuos šalčius pragyventi . Yra skirtumas ar paėdęs ar ne. Jei nepavalgęs tai sunku , jei pavalgęs tai ir šalčiai nebaisūs.
Mukut , kos griežtas pas Tave MB rolleyes.gif
Aš tai našle senai būčiau , jei man sakytų ko negaliu daryti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif
Pas mus kai katukai vasaromis gyvendavo tai ko nespėja suvalgyti dieną kažkas surydavo naktim. Kiaunė? Lapė ar kt. Daug sausuko negali įpilti , ty keliom dienom.
Sniego nėra daug , čiut čiut. Peliukų manau galima rast, ar pavargusių nuo šalčio paukštukų .

Vis dar klausau laidas apie siūlus ir mezgimą...
Labai svarbu sėdėjimo poza ilgai mezgant. Ir jei mezgi 2 val tai reikia 4*25 min. Po 25 min turi atsistoti , 5 min mankštukės ir tt.
Be to visos mezgėjos turėtų sportu užsiimti biggrin.gif



Atsakyti