Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dusiukai,kol negrysiu namo geriu tik labai skanu kefyra.Cia viskas marinuota,kur ko ieskojom,o ir ieskot nera dar jegu .Zinoma,kad organizmas nualintas,sergu jau nuo 20 gruodzio.Labai jauciasi bute dregme,ar tu sildai ar ne,tai as pastoviai laikau langa pravira,daug maziau dregmes tada jauciasi. Aisku,kad cia viskas susidejo:stresas ir nenoras vaziuot,virusas aerouoste ar lektuve,uzdelstas gydymas,ir gal sena astma atsinaujino,bet kazkaip keistai,oro ima trukt vaikstant,pvz vakar prie juros ejom,tai dusau,daug reikejo sedet,o gryztant jau kazkiek lengviau.Si ryta dusulys tik atsikelus,bet pagulejau,praejo.Naktis be miego,bet skaiciau,kad to inhaliatoriaus salutinis poz ymis 1 is 100,nemiga.Imsiu migdanciuju ir eisiu pamiegot,atgaut jegas  Kas ten Vilniuj per sprogimas?Vargsai zmones,neteke bustu,nudege ir zuve,dar skaitau Kaune,Pramones 4,acetonas dega,celiulioze.Ne kaip prasidejo metai.Saugokit save.

 

Kai turėsi jėgų - namie pasiraugink. Daug ką galima agurkus, cukinijas, visus kopūstinius, svogūnus, pomidorus kietesnius, paprikas). Iš esmės 1 ltr vandens 1 kaupinas šaukštas druskos ir raugi ką nori..plius prieskoniai

 

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2024 01 03, 13:16)
Kas ten Vilniuj per sprogimas?Vargsai zmones,neteke bustu,nudege ir zuve,


dujų nuotėkis, rašo.. labai baisu išties unsure.gif
Atsakyti

Labu,

Luety, pamažu, pamažu. Cinko pagerk, didesnė dozė 5 dienas, 2 pertrauka, vėl 5 dienos. Bjaurus tas virusas. Kai galėsi, didink plaučių oringumą. Bet dabar labai nepersistenk. Fermentuoti produktai arba gerosios bakterijos. Gerti galima apie tris mėnesius. 

Kažkada aš valgiau tokį įdomų marmalą: džiovinti persikai, graikiniai riešutai, citrina su žievele ir konjakas kaip konservantas. Po šaukštą į dieną. 

O šiaip - reik pilnavertės mitybos, tausojančio režimo, gerai būtų fizioterapija, kaip Dusia sakė (masažai, druskų kambariai, šildymai, inhaliacijos).

Jei vis tik nesprendėt grįžti, gerai būtų pasirodyt pas pulmonologą.

Atsakyti
Rašau ir dingsta...

Fermentuotų dažovių receptas:
https://sauliusv.com...zZ1bFQKHEfmtLuM
Galima gaminti ir Ispanijoje. Morkos 3 dienos, cukinija per parą....

Luety ... biški pasakysiu vieną pastebėjimą. Kiek žinau pakeitėte mitybą. Ir po kelių mėnesių imunitetas subyrėjo? Pagalvok apie tai ... Ne mano reikalas žinoma ax.gif

Mano nuomonę žinot : pigiausia vištiena yra geriau už visokius ankštinius, kruopas, miltus. Krūtinėlė vyrams tai nuodas, moterims gal ir nieko. O kur kauliukai ir skūrytės taigi nėr taip blogai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2024 01 03, 13:50)
dujų nuotėkis, rašo.. labai baisu išties  unsure.gif


Visi kurie biški "šventą raštą aiškina" sako , kad 2024 metai bus karminio atpildo metai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 03 sausio 2024 - 15:03

Aha,priimu visus patarimus,bet visada atminkit,kad Lietuvos medicina,palyginus su UK,yra tobulybe.Niekas man neduos fizioterapijos,teks paciai ieskot nusimananti kinieciu masazista.Cinko praejau visas vaistines,maximum 10g dozes misinyje su polivit.o uk yra cinko,as net namie turiu.Jokiu drusku kambariu ,kad ir butu,negautum.Zodziu,reik pirma gryzt,raugt darzoves lietuviu pardej yra skaniu raug kopustu,zodziu dar 5d iki isskridimo.Iki ti reikia atsigaut,kad galeciau judet iki namu.

Aga ,Dusiuk,sumazine buvom mesa ,pirkdavom tada,kai labai uzsinoredavom,pasiilgdavom,bet is brangios pardes,o siaip darzoviu,grikiu,ryziu misiniai visokie,kepdavau,tusindavau savo darzoves,matyt tikrai krito imunine.Trojstu greiciau gryzt,tvarkytis sveikata,jei tik pajegsiu gryzt.Siandien po puetu visai ne prastai,nefusina Man visada rytai kritiniai.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 03, 14:40)

Visi kurie biški "šventą raštą aiškina" sako , kad  2024 metai bus karminio atpildo metai...


lengva pranašaut, kai aišku, kad metai tikrai nebus lengvi. Ir 'karmai' baisiai paprasta bet kokią nelaimę nurašyt.
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2024 01 03, 15:16)
...jei tik pajegsiu gryzt..


tai aišku, kad pajėgsi, kitaip ir būt negali. Bet tai ir tas penkias dienas gali puikiausiai stiprėt. Valgyk šviežią žuvį su daržovėmis, tikrai į sveikatą bus. Va rytoj kaip tik turgus, puiki proga šviežių produktų nusipirkt. Vyno gero vakare maktelk. Naudokis proga, paskui nebus smile.gif
Atsakyti
Vynas su antibiotikais nesiderina?
Ir su vaistais nuotaikai pakelti ?
4u.gif

Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2024 01 03, 15:26)
lengva pranašaut, kai aišku, kad metai tikrai nebus lengvi.  Ir 'karmai' baisiai paprasta bet kokią nelaimę nurašyt.



O kas sako , kad karma tik baudžia ?
Gal bus labai daug gerų dalykų ! Milijonas loterijoje ar kt biggrin.gif
Atsakyti

Rašau ir dingsta...

Fermentuotų dažovių receptas:
https://sauliusv.com...zZ1bFQKHEfmtLuM
Galima gaminti ir Ispanijoje. Morkos 3 dienos, cukinija per parą....

Luety ... biški pasakysiu vieną pastebėjimą. Kiek žinau pakeitėte mitybą. Ir po kelių mėnesių imunitetas subyrėjo? Pagalvok apie tai ... Ne mano reikalas žinoma ax.gif

Mano nuomonę žinot : pigiausia vištiena yra geriau už visokius ankštinius, kruopas, miltus. Krūtinėlė vyrams tai nuodas, moterims gal ir nieko. O kur kauliukai ir skūrytės taigi nėr taip blogai biggrin.gif
Papildyta:

Visi kurie biški "šventą raštą aiškina" sako , kad 2024 metai bus karminio atpildo metai...

Už ankštinous vištiena nėr geriau. Ankštiniai - geras maistas.

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2024 01 03, 15:48)


Už ankštinous vištiena nėr geriau. Ankštiniai - geras maistas.



Sakau , čia yra mano nuomonė. Maisto tema ne vieną kantičką skaičiau ir tt. namuose visa lentynėlė smile.gif
Ankštiniai nuodingi , reikia tinkamai paruošti ...
Man jie labai skanu , bet aš sau leidžiu juos retai tongue.gif

Atsakyti

Žuvis dabar labai geras pasirinkimas būtų - lengvai virškinama, daug baltymų, greit energijos gauni ir netuščios, o ir vitaminų krūvą turi, to pačio cinko, fosforo, jodo, jei riebesnė - omega 3 r. daug. Pats tas.

Atsakyti

Negaliu vyno maktelt,dar tebegeriu antibijotikus.

Zuvi valgem dvi dienas.Siandien pirkom is ukininku apelsinu maiseli,valgau as juos.

Turgus ten tik dziovinta mesa ir vaisiai ir darzoves,zuvies nera.

Atsakyti

Vynas su antibiotikais nesiderina? Ir su vaistais nuotaikai pakelti ? 4u.gif Papildyta: O kas sako , kad karma tik baudžia ? Gal bus labai daug gerų dalykų ! Milijonas loterijoje ar kt biggrin.gif

 

Nu gerai, nesiderina.  Man kažkaip atrodė, kad vaistai jau į pabaigą.

 

Nee, visokie globalūs pranašai gerų dalykų nežada

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 03 sausio 2024 - 17:30