Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(IngridaB @ 2024 01 02, 11:32)
Judrumas neišpasakytas,bet šįryt pasiprašė į kiemą,aplėkė laukus ir atgal cypdamas pasiprašė namo. mirksiukas.gif


jeigu jau namo prašosi, reiškia tikrai šalta smile.gif Mano dalmatinas irgi labai šaldavo žiemą. O šitam užtat pats kaifas smile.gif pareina iki namų dvi valandas pralakstęs, atsisėda į pusnį prie laiptinės ir nė krust ))
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 01 02, 11:27)

bet kaip nesinoooori  biggrin.gif  man gal sunkiausias laikas sausio  pradžia. Kai visos šventės baigiasi, prieky nieko smagaus, tik rutininis darbas. Ypač anksčiau taip atrodydavo. Dabar kai  šuo yra, žymiai smagiau  wub.gif


O dar darbai visi sušoka iki vasario 15 .
Sakau - javapjūtė... doh.gif doh.gif
Atsakyti

Mano taksiukei taip pat šalta būdavo. Paeina ir pakelia lapcę, pastovi ant trijų, tada vėl paeina - pakelia jau kitą lapciukę.

Atsakyti

mūsų kaimynai pudelį anksčiau vis prieš žiemą apskusdavo. Jau taip trumpai.. bet tas pudelis visad šuoliais laksto, nėr kada jam nei sušalt biggrin.gif
Pagal veislę ir jūsiškis gi tokio judrumo, kad šaltis paskui jį neturėtų net suspėt ))
Papildyta:

bet kaip nesinoooori biggrin.gifman gal sunkiausias laikas sausio pradžia. Kai visos šventės baigiasi, prieky nieko smagaus, tik rutininis darbas. Ypač anksčiau taip atrodydavo. Dabar kai šuo yra, žymiai smagiau wub.gif

Pudeliai neturi poplaukio, kaip ir jorkai. Užtat jiems žiauriai šalta, būtina rengti. Mano spirgas irgi šalčmiris. Rūbų turim visokiems sezonams 😁

Kaip matau visos ramiai atšventėt. Mes irgi. Antrą kart iš eilės man nepadarė sushi naujamecio vakarui 😂. Tai jau dėsiu kryžių ant tos kavinės. Nu kaip taip galima elgtis  

Atsakyti
Kaune snignoja. Gal Vilniuje jau sniego iki kelių ?
Muka ar būtina rožes dengti ? Aš savo Mažojo Princo rožės niekada nedengiu ... Visada žydi . Ar Taviškės labai jautrios? Pagalvok , kas svarbiau- Judvieju sveikata ar rožės ? Juolab abudu apsisirgę. Nedengiu , nes nesugebu ištaikyti laiko - per anksti uždengsiu nušus, per vėlai atidengsiu vėl nepatiks. Pageniu apšalimą pavasarį ir tiek ...
Aš per sena dėl augalų žudytis. Norės - augs . Numirs- vadinasi ne mano smile.gif
Atsakyti
Mukute,šalia gyvenu,nedengiu rožių.Ankščiau visada dengdavau,viena rožininkė pasakė,sušutimas baisiau nei sušalimas.Na man kaip tik tinginei pats tas toks pasakymas.Ankščiau visada važiuodavau miškan eglišakių,dabar ramu.Kad nenušąla jos? mirksiukas.gif Kiek apšąla,apkarpau kaip Dusia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 01 02, 14:16)
Pudeliai neturi poplaukio, kaip ir jorkai. Užtat jiems žiauriai šalta, būtina rengti.

Kaip matau visos ramiai atšventėt. Mes irgi. Antrą kart iš eilės man nepadarė sushi naujamecio vakarui 😂. Tai jau dėsiu kryžių ant tos kavinės. Nu kaip taip galima elgtis  </p>


didžiųjų pudelių turbūt nėkart nemačiau aprengtų..

Aš jau po pirmo karto sekančios šventės proga nerizikuočiau. Žiauriai negražu taip daryt.
Atsakyti

didžiųjų pudelių turbūt nėkart nemačiau aprengtų.. Aš jau po pirmo karto sekančios šventės proga nerizikuočiau. Žiauriai negražu taip daryt.

Bet Reikia rengti juos, nes tikrai šąla vargšai.

Nu va durna buvau. Skaniai jie gamina, užtat ir rizikavau. Bet jau dabar vsio

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 02 sausio 2024 - 15:41

Pudeliai neturi poplaukio, kaip ir jorkai. Užtat jiems žiauriai šalta, būtina rengti. Mano spirgas irgi šalčmiris. Rūbų turim visokiems sezonams 😁 Kaip matau visos ramiai atšventėt. Mes irgi. Antrą kart iš eilės man nepadarė sushi naujamecio vakarui 😂. Tai jau dėsiu kryžių ant tos kavinės. Nu kaip taip galima elgtis  
Aš užsakinėjau 29d.ir tai buvo tik 31 11ai val 😃 Vilniuj tai normalu.

Mes visai neramiai atšventėm. Po N metų pertraukos su draugais. Nuėjau miegot po 5, atsikėliau prieš 9, šiandien mirštu beveik 😂

Svečiai išvarė,  tvarkiau namus, po to vaikai grįžo. Nebuvo vakar kada numigt, o vyras vakare dar blūdijo kažko... Kėliausi 6..namo grįšiu gal 12 😃

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 02 sausio 2024 - 21:22

Kaune snignoja. Gal Vilniuje jau sniego iki kelių ?
Muka ar būtina rožes dengti ? Aš savo Mažojo Princo rožės niekada nedengiu ... Visada žydi . Ar Taviškės labai jautrios? Pagalvok , kas svarbiau- Judvieju sveikata ar rožės ? Juolab abudu apsisirgę. Nedengiu , nes nesugebu ištaikyti laiko - per anksti uždengsiu nušus, per vėlai atidengsiu vėl nepatiks. Pageniu apšalimą pavasarį ir tiek ...
Aš per sena dėl augalų žudytis. Norės - augs . Numirs- vadinasi ne mano smile.gif

Taip šala be sniego. Bus šakutės...

Atsakyti

Kaune snignoja. Gal Vilniuje jau sniego iki kelių ?
Muka ar būtina rožes dengti ? Aš savo Mažojo Princo rožės niekada nedengiu ... Visada žydi . Ar Taviškės labai jautrios? Pagalvok , kas svarbiau- Judvieju sveikata ar rožės ? Juolab abudu apsisirgę. Nedengiu , nes nesugebu ištaikyti laiko - per anksti uždengsiu nušus, per vėlai atidengsiu vėl nepatiks. Pageniu apšalimą pavasarį ir tiek ...
Aš per sena dėl augalų žudytis. Norės - augs . Numirs- vadinasi ne mano smile.gif

Vilniuj išvis jokio sniego 😭

Atsakyti

Aš užsakinėjau 29d.ir tai buvo tik 31 11ai val 😃 Vilniuj tai normalu. Mes visai neramiai atšventėm. Po N metų pertraukos su draugais. Nuėjau miegot po 5, atsikėliau prieš 9, šiandien mirštu beveik 😂 Svečiai išvarė,  tvarkiau namus, po to vaikai grįžo. Nebuvo vakar kada numigt, o vyras vakare dar blūdijo kažko... Kėliausi 6..namo grįšiu gal 12 😃
Aš užsakiau prieš kelias dienas, jie paskambino, patvirtino laiką, o kai atvažiavom, buvo tamsu, užrakinta ir nieks nekėlė tel. Kai darbo laikas dar beveik valandą turėjo būt 

Ai dzin, ne paskutine žemėj sushinė. Sutaupėm užtai 70€ 🤣

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 02 sausio 2024 - 22:38