Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety , Mukut sveikit 4u.gif GreitaiGreitai wub.gif

Jungiuosi prie visų linkėjimų kurie be žodelio ne 4u.gif
Sveikatos, meilės , laimės , džiaugsmo , naujų smagių projektų , naujų smagių hobių ir atradimų 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kad būtų ko norėt, kad būtų jėgų tuos norus įgyvendinti wub.gif
Ir dėkui visom už 2023 metus drauge 4u.gif wub.gif
friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 31 gruodžio 2023 - 16:07

Kažkokį įdaryta kalakutienos kumpį MB nupirko, keps kamade

Mes tiesiog sprandinės kepsniukus ant grotelių, svečiai sušių atsiveš

Atsakyti

O kas dėl palinkėjimų, tai tiesiog mokėkim būt patenkintos tuo ką turim ir džiaigsmo rasti ten kur esam 😃

Atsakyti

Gražiai Amadėja pasakė  :wub:  praktiškai mano gyvenimo credo :) 

Ačiū visoms už gražius palinkėjimus  :wub: 

Buvom Trakuose, pasivaikščiojom kokius penketą kilometriukų palei ežerą. Saulytė bandė iškišt nosį per debesis. Gražu, ramu (buvo kai mano ilganosis neskalambijo), nešalta. Grįžau, šampės atsidariau, tuoj filmų ieškosiu )) 

Atsakyti
Su Naujais Metais 4u.gif Linkiu, kad plepėsiai prie židinio ir šiais metais tęstųsi 4u.gif Visoms linkiu sveikatos ir gerų emocijų ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Su Naujais metais. wub.gif
Sutikimas prie tv,pasistačius Martini ir mezginys.Atvežė šanūką jau tokį nuskūrusį,pradėjau megztuką,būčiau pabaigųsi,bet netiko,tai nuo pusės ardžiau. ax.gif

Atrodo kaimelis,turėtų būti ramu,bet kaimynai šaudė aplinkui.Šanūkas drebėjo.Žmonės atvažiavo pas mus iš sostinės,atsivežė šunį,nuo fejerverkų,nelabai išėjo,kaimuke irgi šaudė. bigsmile.gif
Atsakyti

Su Naujaisiais!

Atsakyti

Labos, 

Kaip ligoniai laikosi naujuose metuose?

Kaune daug šaudė. Daugiau negu pernais. Ir giedra buvo, tai pasigrožėjom fejerverkais. Aukštai gyvenam,  pusę Kauno matom.

Saintlina ar Lesius nebijo ?

Mano katė šiaip nebijo, bet vakar jau nepatiko tok ilgas paukšėjimas... lindo kampan.

Atsakyti

Saintlina ar Lesius nebijo ?
Nea, nebijo. Lauke kai vaikšto tai nė ausis nekrusteli. Bet taip, vakar per patį šaudymo piką atėjo prisiglaust prie manęs.

Pas mus irgi labai daug šaudė.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 01 sausio 2024 - 12:01

Su Naujais Metais!Nesirkit,mielisios!

Mudu naujys livytej,saude daug,per snauduli girdejau.

Ryte atskrido draugai,o man norisi ramybes.Sveikata ryskiai gereja.Noriu namo .

Atsakyti
https://www.part.lt/...8ba1e40d877.jpg
Na va aprengiau vilna šanūką,nes ateina šalčiai,laksto nuogas. biggrin.gif mirksiukas.gif

Luety,smagu skaityti,kad geryn. 4u.gif
Atsakyti

https://www.part.lt/...8ba1e40d877.jpg
Na va aprengiau vilna šanūką,nes ateina šalčiai,laksto nuogas. biggrin.gifmirksiukas.gif

Luety,smagu skaityti,kad geryn. 4u.gif

Kaip gražu😍

Atsakyti