Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Ingrida, kaip gražiai kavą patiekei paskutiniams pusryčiams šiais metais :) 

Luety, kaip tu? Prisiregistruok, pranešk žinią, kaip jautiesi.

Atsakyti

Labas rytas, 

Paskutinis šiais metais. 

Ingrida ar darėte kojinių fotosesiją per Kalėdas? Jei turi ir gali pasirodyk...

Aš užsiregistravau į kojinių dėžutės 2024 projektą. Lietuvišką. Reikia savus palaikyti... nuo rytojaus pradedu.

Eisiu popiet susiskaičiuoti mezginius, kiek nuotraukų turiu. Žinau , kad ne visas kojines nusifotkonau... kai kurios buvo greitai "privatizuotos".

Man rodos toks turėtų būti metų galas... padėkoti ir paleist tai kas pasibaigė :wub: ...

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 31, 11:06)
 </p><p>Ingrida ar darėte kojinių fotosesiją per Kalėdas? Jei turi ir gali pasirodyk...</p><p>

Nedarėme foto sesijos.Ne namie buvome,tai pas dukrą toks judesys,vieni ateina,kiti išeina.Tai net nesimatavo niekas,padovanojau dovanas.Namie visi matavosi. mirksiukas.gif

Kaip reikės sulaukti Naujus.Nemigo naktis buvo.Ne šanūkas kaltas,paparaščiausiai nemigo naktis.Iki trejų prasivarčiau,išgėriau 1.5 tabletės po pusę vis išgerdama. blink.gif Gal mezginys neleis užmigti?Mažajai pabaigiau,liko išskalbti paprastas megztukas,bet labai švelnus. wub.gif Pradėjau vakar kitą. ax.gif
Reikės jaučiu baltą mišrainę pasigaminti,vištą išsikepti,dviese su šanūku sutiksime,kiek reikia? mirksiukas.gif
Gražių švenčių Visoms. 4u.gif
Atsakyti

Ingrida, kad kažkaip šią savaitę visiems miegas susimaišė. Anyta kurią čia dieną sakė, kad iki 7 ryto neužmigo. Mes su vyru taip pat žiūriu, kad naktinėjam, o ryte parpiam iki 9 val. Išmakaluoja tos šventės, įspūdžių gausa rutiną, orai dar keičiasi.

Kaip tik apie tavo šuniuką MB pasakojau, kad kartais kakyje išsivolioja, nes viena FB parašė, kas jos šuo smagiai išsivoliojo.

Na bet jūs ir mezgat visos. O rankų sąnarių neskauda?

Atsakyti

Ne, man jokio miego sutrikimo :) šuo jau dukart pavedžiotas, žiūriu Harį Poterį :) galvoju, gal jau putojantį reiktų atsidaryt?..

Vakar viriau bulves baltai mišrainei, nes mb užsimanė. Kai išvirė, prisiminė, kad labai skanaus kastinio iš Klaipėdos parsivežėm. Tai balta mišrainė baigėsi neprasidėjus ))

Atsakyti

Ne, man jokio miego sutrikimo :) šuo jau dukart pavedžiotas, žiūriu Harį Poterį :) galvoju, gal jau putojantį reiktų atsidaryt?..

Vakar viriau bulves baltai mišrainei, nes mb užsimanė. Kai išvirė, prisiminė, kad labai skanaus kastinio iš Klaipėdos parsivežėm. Tai balta mišrainė baigėsi neprasidėjus ))

Prajuokinai :)

Nedarysiu baltos, baltą mišrainę Kalėdoms makalavau.

Aš vakare kažkokį rožinį gersiu. Tikiuosi, kad inkstuose žvangančių neliko, nes betrūko tik su švieselėm į ligoninę važiuot per Naujaką :)

Vakar žiūrėjau Graži moteris. Klasika, bet gerai susižiūrėjo. Vyrui sakiau, kad šiandien jam Poterį arba Žiedų valdovą paleisiu :)

Atsakyti

HP pas mane vakarui.

Baltos mišrainės negaminusi gal 15 metų. Vaikų neišsimokiau valgyti  :D,  nes pati nemėgstu. Tai ir ramybė...  

Pou bent jau man rankų neskauda nuo mezgimo. Man labiau dešinę ranką pjauna pelė .  Kompas pats nesveikiausias įrenginys. Už ji nesveikesnis tik telefonas :rolleyes:  

Ingrida megztuką parodyk kai galėsi. Man dukrytės megztukui liko rankovės nuo alkūnių žemyn. Kažin ar pribaigsiu šiandien.  Nes abi kartu, plačios, ripsu. Vakar vaikas buvo užsukęs, tai ne kažką pamezgiau. Bendravimas maloniau :wub: .  

Apie kašmyro siūlus žinau, kad nelaiko stulpeliai, pynės ir kt. iškilūs raštai. Ir reikia megzti laisvai, kad turėtų kur pūką paleisti. Ypač babininiai. Pūką iki galo paleidžia tik po kokio 3 skalbimo. Ar 5, priklausomai nuo siūlų. 

Atsakyti

Mano Mama kažkada labai daug mezgė, labai, labai daug. Tai jai riešai nuo mezgimo.

Na o riešo kanalo sindromas, tai žinoma IT specų liga. Ir ne tiek pelė kalta, o dažniausiai netinkamai parinktas aukštis rankai ir netinkamai atliekami judesiai.

Tai ir mezgant, jei netinkamas aukštis ir judesys iš riešo - bėda aiški.

Atsakyti

HP pas mane vakarui.

Baltos mišrainės negaminusi gal 15 metų. Vaikų neišsimokiau valgyti  :D,  nes pati nemėgstu. Tai ir ramybė...  

Pou bent jau man rankų neskauda nuo mezgimo. Man labiau dešinę ranką pjauna pelė .  

Vakarui dar kokį filmą prisiminsiu ))

Baltą mišrainę pas mane tik vienas vaikas valgo. Tai tam per Kalėdas dariau. Turbūt tik per jas ir daryčiau išvis, jei ne mb. 

Aha, ir man pelė juodą darbą pradėjo. Braškės pabaigė. Bet po operacijos viskas puikiai, niekada nieko nebejuntu.

Atsakyti
Dusiuk,nėra ką ten rodyti eilinis megztukas,perliuko raštu. ax.gif
Man nuo mezgimo kartais tirpsta rankos naktį ir ankščiau petys skaudėdavo,dabar lygtais nieko. mirksiukas.gif
Atsakyti

Pou , aš kažkaip patogiai įsitaisiau megzdama, rankos nevargsta. Be to yra tikrai gerų virbalų šiais laikais, tarybiniai kardai vargindavo. Kaip ir kompo pelių šiais laikais yra patogių, nelyginant su 10 metų atgal...

Labai sunkus darbas ir menkai apmokamas jei megzti pagal užsakymą... bent jau Lietuvoje. Tokia mano nuomonė. 

Atsakyti