Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dusia, reiks pabandyt, yr ko norėt :)

Nu, ot, kvatos jos iš tos Susios daba  :blush-anim-cl:​ 

Atsakyti

Susia tai susia, o aš turiu draugę Žaną, a  klabiatūroj n šalia b.. ))

Atsakyti

Susia tai susia, o aš turiu draugę Žaną, a  klabiatūroj n šalia b.. ))

Čia jau ir susižviegiau :)

Atsakyti

Labas rytas,

 

Luety, užsiregistruok temoj. Kaip tu?

 

Per žinias ar kompe kažkur mačiau pajūrį. Kosmosas. Marios visur.

 

Ką valgyt darysit? Išsisėmiau :( Tik šakotį turiu. Gal vištą kept? 

Kažkokį įdaryta kalakutienos kumpį MB nupirko, keps kamade

Atsakyti
Viena norą 2024 metams viešinu .
Labai daug matematikos skaičiavimuose, bet gal pavyks ?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Pou, aš irgi jokių maisto idėjų dar rytdienai neturiu. Išvis galvoju, gal nusipirkt ikrų, šampano ir psio. Vaikis pas draugą švęs, būsim mes dviese. Apsiėdę dar nuo Kalėdų, nelabai čia ko reik.

Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 30, 13:21)
Viena norą 2024 metams viešinu .



koks elegantiškas noras wub.gif
Atsakyti
Aš tai kumpį kepsiu vėlyviems pietums.
O vakare tai tik užkandukas koks prie vyno ir šampės.

PS norėkit labai atsargiai , nes norai pildosi ...


Atsakyti

Ryte vel silpna,bet kelemes ir ejom i saule.Su pasedejimais praejau beveik 50000 zingsniu,sugalvojau nueit vel i emergency paprasyt kraujo tyr ir rentgeno ir suduka.Israse antibu amoxicilino 500mg/ 125 mg,kas 8 val.o jei dar nepageres hospitalizacija.Zinoma,as to negaliu sau leist,butu *****,tikrai gryzcisu su grabu.Saturacija labai gera 93.Tai kodel man ryte silpna,vos pajudu.Dariau inhaliacijas su druska,vaikstau daug,kvepuoju placiai,ikvepiu giliai.kol neisgeriu kayeno,nepajudu visai.

Vsio einu pamiegot.

Atsakyti

O kodėl tu Luety, taip bijai hospitalizacijos? Juk tada gautum normalią pagalbą, tyrimus, viską.

Atsakyti

Manau, kad silpna dėl viruso. Aš kažkada po gripo skundžiausi gydytojai, kad silpna labai. Tai sakė, kad visiškai normalu taip jaustis dėl viruso poveikio, reikia laiko atsigauti. Ir, man rodos, nereikia tau dabar daug vaikščiot, geriau po truputį ir vis pailsėt.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 30 gruodžio 2023 - 16:22

Luety  ar valgai normaliai?  Jei ant daržovių ir vaisių gyveni iš kur tos sveikatos.

Steiko su daržovėmis... 

Atsakyti

Luety, su klavulano r.? Platesnis spektras.

Mano Mamai neišpasakytai silpna buvo. Paklodavo lovą ir visa šlapia atsikvėpuot turėdavo. Kai lipdavo laiptais, antram aukšte jau sunkiai kvėpuodavo.

Luety, nebijok ligoninės, - tyrimus padarys, fotkę, gal deguonies papildomai duos pakvėpuot - lengviau bus iškart. Gal koks ENG didelis. 

Tegu vyras vis pamasažuoja, patuksena. Nusipirk balionų - pūsk, per šiaudelį paburbuliuok į vandenį. Ilgų atstumų neik, geriau mažus ratukus pasukit, neišvargink per daug organizmo.

Atsakyti