Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas, 

Luety, kaip smagu Tave girdėti :wub:  :4u: .

Saintlina, norėčiau pamatyti tokią audringą jūrą. Esu buvusi gruodžio 30 prie Baltijos, buvo bala... 

Mudu vakar praėjusių metų nuodėmes ir purvus Harmony parke nuprausėm. Senai ten buvę. Nebe taip kaip būdavo ankščiau... dabar  kaip visur. Nebėra to sterilumo ir tobulos tvarkos baseinuose. Aš taigi moku tokias smulkmenas  pamatyti.

Ką Naujiems? Šampės vakar pirkau...  mezginį turiu ir sofą, ko daugiau reikia :D

Gražios dienos :4u:​ 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Mes su MB, vaiku, mano drauge ir jos vaiku varysim į koncertą (j. Miliaus), po to sushi, stalo žaidimai ir jei nelis, gal nuvažiuosim fejerverkų pažiūrėt 

Atsakyti

Saintlina, norėčiau pamatyti tokią audringą jūrą. 

Šiurpoka. Fotkinau, bet nuotraukos visai ne tas kas gyvai.

Atsakyti

Labas rytas,

Luety, užsiregistruok temoj. Kaip tu?

Per žinias ar kompe kažkur mačiau pajūrį. Kosmosas. Marios visur.

Ką valgyt darysit? Išsisėmiau :( Tik šakotį turiu. Gal vištą kept? 

Atsakyti

Pou, 30 Gru 2023 - 11:10, parašė: Per žinias ar kompe kažkur mačiau pajūrį. Kosmosas. Marios visur.
Buvo pliažas - nėra pliažo


Pridėta:

Atsakyti

Pou kepsiu aviuko kumpį. Marinuojasi balkone. Užkandžiams visokių sūrių turiu.  Pirkom, senis nešė...  Gal jei bus įkvėpimo keksiukų iškepsiu. Senai kepiau.  Bet ten darbo 15 min. Tai kaip visada praktiškai negaminsiu.  Nėra valgytojų. Gal užsuks draugai, gal ne...

Kumpį iškeps orkaitė, man salotas pasipjaustyti. Visas gaminimas.

Atsakyti

Oi, tiksliai, gi sūrio noriu visokiausio. Gerai, Susia, kad priminei :) Ot galva. Sopa šiandien.

Atsakyti

Oi, tiksliai, gi sūrio noriu visokiausio. Gerai, Susia, kad priminei :) Ot galva. Sopa šiandien.
Nu ir pravardė mano  :D​   mezginys  iš rankų iškrito  bo žviegiau ... apsisiojau iš juoko  :D  :D  :D.  Kaip Susiai ir priklauso :P  :D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 30 gruodžio 2023 - 11:50

Nu ir pravardė mano  :D​   mezginys  iš rankų iškrito  bo žviegiau ... apsisiojau iš juoko  :D  :D  :D.  Kaip Susiai ir priklauso :P  :D

Va, matai, sakau, kad galvą sopa :) Persiprašau, pirštas kraviatūroje nusprūdo :)

Atsakyti

Va, matai, sakau, kad galvą sopa :) Persiprašau, pirštas kraviatūroje nusprūdo :)

Man  tai pats ponas telefonas mėgsta pakoreguoti žodžius pagal save... visko būna :4u: .

Ps ką norėčiau patarti ir pasiūlyti padaryti šiais metais, tai parašyti norus ... materialius, ką noriu padaryti 2024 metais, nematerialaus, ko sau linkiu 2024 metais. Gal Visata išgirs? Ps visi norai  turi būti teiginiai, be neigimo ... čia toms kas tiki!!!

Atsakyti

Nu ir pravardė mano  :D​   mezginys  iš rankų iškrito  bo žviegiau ... apsisiojau iš juoko  :D  :D  :D.  Kaip Susiai ir priklauso :P  :D

😁😁😁😁

Atsakyti