Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 29 gruodžio 2023 - 09:11
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 29, 08:47)
Saintlina kada tu miegi  biggrin.gif ?


naktį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 gruodžio 2023 - 09:27

naktį biggrin.gif

Nuo 5 su Lesiumi po miškus... tai 9 turėtume būti lovoje :D .

Pou nebenoriu kalbėti apie visus kovidus...  mano nuomonė  nesutampa su oficialia. Aš ne prieš skiepus. 

Atsakyti

Aš apie Covidą kalbu tada, kai kažkas juo suserga ir reikia patarimų. Kiekvieno nuomonę suformuoja žinios ir patirtis, o va ji pas visus skirtinga. Paleidžiam.

Atsakyti

Pakutinis pamąstymas... jei Ispanijoje niekas nebesiūlo kovido testų, tai gal Vakarų Europa jau pamiršo tą ligą? Mes taigi ne Europa jų akimis. Rusijos pakraštys.

Atsakyti
Turbut luety dar miega,sitiek visokiu trankvilizatoriu prirase.
Naujausios stebejimu analizes rodo,kad paskutine banga visa labai greit komplikavosi,beveik visi puole i panika,bet turbut visi ir ventolino padaugino.
Pas mus labai sauleta ir grazu ,tai sedim sauluteje visa diena,vit d gaminames.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 29 gruodžio 2023 - 10:42

Pakutinis pamąstymas... jei Ispanijoje niekas nebesiūlo kovido testų, tai gal Vakarų Europa jau pamiršo tą ligą? Mes taigi ne Europa jų akimis. Rusijos pakraštys.

Jie ne tik covid testų nesiūlo, bet ir kraujo tyrimų, rentgeno 😃😃😃

Tai pamiršo jie ir apie kitas ligas 😃😃😃

Atsakyti

O apie tyrimus kalbat, LT nuo pavasario veikia heoatito C profilaktinių tyrimų programa. Pasidarykit kas nesidarėt. Daug atvejų randama...

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 12 29, 12:40)
Turbut luety dar miega,sitiek visokiu trankvilizatoriu prirase.
Naujausios stebejimu analizes rodo,kad paskutine banga visa labai greit komplikavosi,beveik visi puole i panika,bet turbut visi ir ventolino padaugino.
Pas mus labai sauleta ir grazu ,tai sedim sauluteje visa diena,vit d gaminames.

Silpna jai labai unsure.gif
Kaip fainai AA, kad pagaliau pas jumi orai gerėja wub.gif jau tiek gavote visokių audrų, šalnų nors ant metų galo galite pasidžiaugti gražiu oru biggrin.gif
Atsakyti

Nepamiršo tikrai. Juk ir Paxlovidas yra.

Čia tik būtinosios pagalbos algoritmas, tikriausiai. Gerai Amadėja pastebėjo, kad nepaisant kokia tai liga, koks virusas - tyrimų jie neatliko apskritai. Gal galvoja, jog labai profesionalūs ir iš šukuosenos gali atpažinti. Velniai žino.

AA, mūsų šeimos atveju, Salbutamolį gavo mano Sūnus ir Mama iš pradžių, kai tiesiog spastika buvo, toliau jau sekė kitas gydymas. Man aukšta tempa buvo, gerklė, galvaskaudis, labai greit kosulys smuktelėjo gilyn. Bet čia antra banga. Pirmoji praėjo vos pastebimai, bet tyliai kaip kirto, tai kirto per visas sistemas.

Tad salbutamolis skiriamas pagal indikacijas. Luety skyrė, nes bronkai spazmavo ir cypė, o jos vyrui, kiek pamenu, skyrė kosulio slopinimui kažką su kodeinu (nebent atmintis apgauna, tingiu knistis), nes visai kita eiga. Natūralu, kad buvo tachikardija, bet manau, kad depresija dar ir nuo pačio viruso galėjo išsivystyt, mačiau ne vienam ji pasireiškia.

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 12 29, 10:58)
Silpna jai labai  unsure.gif
Kaip fainai AA, kad pagaliau pas jumi orai gerėja  wub.gif jau tiek gavote visokių audrų, šalnų nors ant metų galo galite pasidžiaugti gražiu oru  biggrin.gif



Mukute gal susirašei ?
Nenoriu lysti ligoniui į nervą...

Albertas Skurvydas FB:
Paniuręs, Nelaimingas, Didis Žmogau! Dar kartą rašau Tau ir tik Tau!
1) Išmesk be gailesčio iš lovos kojas ketvirtadienio rytmetį tamsiausią! Išsitiesk, pasirąžyk ir "pariaumok", kaip liūtas galingiausias, bet būk budrus - neleisk nukristi kūnui į šiltą jaukų guolį!
2) Išvesk save (be klausimo - kodėl?) valia į tamsų, niūrų lauką ir spėriu žingsniu "kankink save" apie 30 min. Tada mąstyti pradėk - "koks kietas Aš esu, nes daugybė milijonų labai kilnių Žmonių to nesugebėtų net pradėti! O Aš gali! Galiu, beveik, tik Aš, nes kitų langai dar tamsūs"!
3) Pasiekęs pergalę, galbūt, Didžiausią metų savo, siek antros, tikrai Tavo Didžiai Sielai ne mažiau vertos - sukalibravęs dušo vandens srovės temperatūrą iki 15 laipsnių, šok po ja drąsiai ir garsiai bei išdidžiai skaičiuok iki 30 s! Valio, jau pergales dvi Didžias turi! Jau siela Tavo džiūgauja ir dar laukia jau trečios!
4) Belieka tik "vyšnia ant torto" Tavo proto milžniškai galiai išlaisvinti - tai tik triguba Espresso arba arbata žali juoda, bet tik gera. Po trijų pirmųjų gurkšnių tavo proto galios pradės išsiskleis, bet neištirps, kaip Žiemos šiltos snaigė ant delno Tavo karšto!
5) Tavo širdyje džiaugsmo audros siaučia. Siela myli visus ir net anksčiau nemylimus, tikrai visus! Miokinai milijardus molekulių kūno Tavo sveikina su puikiu rytmečiu ir budina, budina, budina....! Tu daugybę kartų pagerėjęs - Tu nebepyksti ant visų, nes tikrai laimingas jau esi.
6) Pats metas - imkis kilnių darbų Didžių, tikrai Tavęs vertų. Tu vertas ir gali! Ir aš tavimi tikiu! Pirmyn, laimingas ir kilnus Žmogau! Pirmyn! O juk tiek nedaug reikėjo, kad galėjai likti lovoj šiltoj ir nuolatininėse abejonėse ir dejonėse, kad gal tai ne man ir gal dar ne metas!
7) Tau ir tik Tau ir pats metas, nes tai Tavo laikas ir Tavo žingsnis tamsiame, šlapiame Žiemos lauke - Tavo naujų galimybių take!

SEPTYNI MITAI apie fizinį aktyvumą, mitybą ir sveikatą! Jie taip giliai yra įaugę į mūsų kultūrą, kad dažnai net nebeturime proto jėgos jiems paprieštarauti....
Gal bus Jums įdomu, kokias “senas tiesas” šių dienų mokslas griauna!
1) Pirmasis MITAS: “Jei silpna širdis, negalima judėti“. Mokslas rodo priešingai, kad fizinis aktyvumas „leidžia ilgiau gyventi “ nei tada, kada nesveikos širdies žmonės yra pasyvūs.
2) Antrasis MITAS: “Reguliari dažna mityba yra sveikatai ženkliai geriau negu reta ir nereguliari”. Mokslas rodo priešingai, kad nereguliari mityba ir savaitėje apie du kartus “badavimas” ne trumpiau kaip 14-18 val. organizmui yra “sveikas stresas”, kuris užtikrina kokybiško gyvenimo trukmę.
3) Trečiasis MITAS: “Vitaminai ir antioksidantai gali pakeisti vaistų ir daržovių vartojimą”. Mokslas dabar aiškiai įrodė, kad vaisių ir daržovių negali pakeisti jokios cheminės sintetinės medžiagos.
4) Ketvirtasis MITAS: “ Geriau svorį mažinti kiekvieną dieną po truputį apribojus kalorijas nei, pvz., penkias dienas neapriboti kalorijų, o kitas dvi dienas– sumažinti iki 500-600 kalorijų per dieną". Šių dienų tyrimai rodo, kad sveikesnis antsvorio mažinimas yra, kai kalorijų naudojimas yra kintantis. Tada sumažėja riebalinis audinys, bet nesumažėja liesoji kūno masė, kuri sumažėja, kai kalorijos yra nuolatos po truputį apribojamos.
5) Penktasis MITAS – “Kai skrandis yra tuščias galva dirba blogai”. Šiandien ypač nauji tyrimai, kurie rodo, kada “skrandis tuščias”, tada galva dirba strategiškai puikiai, ty. “ieško maisto”.
6) Šeštasis MITAS: "Politikai rūpinasi žmonių sveika mityba". Priešingai, kaip rodo JAV ir kitų labai turtingų ir "protingų" šalių patirtis, politikai įvairias lengvatas sudaro "jėgoms", kurios mažina fizinį aktyvumą ir skatina naudoti nesveiką maistą. Net mokslas labiau yra remiamas "ne-sveikas", bet "turtingas". Vaistų pramonė, pvz., investuoja tiek lėšų į neuromarketingą, kad "net ir nuodus gali padaryti sveikiausiu maistu". Ir žmonės tiki...nes "kvailų įrodymų 10000000000000", o 10000 kartų ištarta "kvailybė" tampa dažnai negičijama žmonių "sveiku protu priimta tiesa"....Ar turime jėgos mąstyti priešingai?
7) Septintasis MITAS - "Jei žinome nuo ko priklauso mūsų gyvenimo kokybė, būtinai sveikai gyvensime". Yra milžiniškas plyšys tarp žinojimo...ir sveiko gyvenimo. Tačiau - tai atskira kalba ir ji labai susieta su "6" MITU.

Atsakyti
Jo neiškenčiau verysad.gif tai rašė, kad labai silpna o ypač į vakarąverysad.gif
Atsakyti