Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

aha, įdomu, kam reiks paskui košę srėbt po jo sprendimų?

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Jei algas, tai po to npd susijaukia...

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 12 28, 16:12)
aha, įdomu, kam reiks paskui košę srėbt po jo sprendimų?

biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Taigi Tau tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Amadėja* @ 2023 12 28, 16:22)
><p>Jei algas, tai po to npd susijaukia...</p>


Kiekvieno asmeninis reiklas- užsideklaruos ir atsiims.
Kai versle dirbu ir algos netolygios ir NeUbagiškos tai niekad netaikau . Užsideklaruoja , atsiima, kam yra NPD.
Atsakyti

Kodėl jūs nesiskiepijot? Nesuprantu aš kam žmonės taip rizikuoja 

Mes nauja vakcinos atmaina nespėjom, Covidas greičiau mus susirado. Sūnui vakcina kontraindikuotina.

Jis veiksmingas tik pradžioje. Kažin ar būtų kreipusis pradžioje į gydytoją. 

Žinau. Ji ir kreipėsi pakankamu laikotarpiu. Jei būtų priėmime padarę testą, būtų spėjusi gauti Paxlovidą.

Gal ne sėkmės: 50 genai , 50 gyvenmo būdas?
O iš kitos pusės, Žmogus mirtingas , kiek dievulio skirta ir nei dienelės daugiau ...

Dusia, šio viruso atveju taviškis algoritmas neveikia. Jis puola ir jaunus, sveikus žmones, o jų imuninė sistema dažnai sukelia citokinų audrą. Ne veltui sakoma, kad pernelyg imuninės negali "užkelti", ne veltui ir skiriami hormoniniai vaistai, kurie veikia imunosupresyviai.

Aš nieko negąsdinu, tačiau tikrai negaliu taip drąsiai kaip Tu teigti, kad šis virusas yra iš lengvųjų kategorijos.

Atsakyti

Anidanda, kaip orai pas jus? Galvojam ryt į pajūrį važiuoti. MB darbo reikalais, o aš gi negaliu praleisti tokio reikalo kaip jūra smile.gifMislinu, gal reik planuot ilgiau pabūt?.. jei nepliaups lietus.

Dabar 6 šilumos, lyja, vėjas 

Atsakyti

Mes nauja vakcinos atmaina nespėjom, Covidas greičiau mus susirado. Sūnui vakcina kontraindikuotina.

Žinau. Ji ir kreipėsi pakankamu laikotarpiu. Jei būtų priėmime padarę testą, būtų spėjusi gauti Paxlovidą.

Dusia, šio viruso atveju taviškis algoritmas neveikia. Jis puola ir jaunus, sveikus žmones, o jų imuninė sistema dažnai sukelia citokinų audrą. Ne veltui sakoma, kad pernelyg imuninės negali "užkelti", ne veltui ir skiriami hormoniniai vaistai, kurie veikia imunosupresyviai.

Aš nieko negąsdinu, tačiau tikrai negaliu taip drąsiai kaip Tu teigti, kad šis virusas yra iš lengvųjų kategorijos.

Tiesiog kaip kam ir neina suprasti kodėl.

Man covid atrodo panašus į gripą (tą tikrą, o ne peršalimą kokįnors).

Atsakyti
Luety, parašyk nors žodelį, kaip laikaisi 4u.gif
Vėjas daužosi į langus su lietumi unsure.gif Gilus ruduo už lango unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 12 28, 18:02)
Dabar 6 šilumos, lyja, vėjas 


na va kaip visada )) kai tik sugalvojam naujamečiui prie jūros važiuot, taip lyja. Kai jau išvažiuoti reikia, tada saulė išlenda, diena gražiausia pasidaro. Reiks pergalvot dar, nes derinys lietus-vėjas-pajūrys kažkaip nelabai įkvepia.

QUOTE(žollia @ 2023 12 28, 21:32)
Vėjas daužosi į langus  su lietumi unsure.gif  Gilus ruduo už lango  unsure.gif


man tai pavasaris, visiškai ne ruduo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 28 gruodžio 2023 - 22:19

na va kaip visada )) kai tik sugalvojam naujamečiui prie jūros važiuot, taip lyja. Kai jau išvažiuoti reikia, tada saulė išlenda, diena gražiausia pasidaro. Reiks pergalvot dar, nes derinys lietus-vėjas-pajūrys kažkaip nelabai įkvepia.


man tai pavasaris, visiškai ne ruduo smile.gif

Žinok dar ir žmonių Palangoje devynios galybės😆

Atsakyti

Žinok dar ir žmonių Palangoje devynios galybės😆

O kaip kitaip? )))

Atsakyti
Labos,

Luety kaip tu neramu unsure.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Saintlina kada tu miegi  :D ?

Pou pusės Tavo terminų nesuprantu, nes niekad nereikėjo. Ir tingiu guglint. Apie kovidą kalbėjau iš savo varpinės. Esu turėjusi sunkesnių virusinių susirgimų negu kovidas... Visi mes skirtingi.  

Gražaus penktadienio :4u:​ 

Atsakyti

Labas rytas,

Dusia, na ne, rašei, kad nėra jau jis sunkus ir sunkumas buvo galvoj, kai visa media gąsdino.

Jau ir šitoj temoj visų patirtys sergant Covidu skirtingos. Mano imuninė sistema į bet kokį šūdą audringai reaguoja, tas nėra gerai.

Nėra gerai, kai ji nusilpusi, nėra gerai, kai ji per daug aktyvi.

O terminai, baika. Šiuo momentu svarbu, kad Luety išsikapstytų greičiau. 

Luety, vis landžioju į temą patikrint ar yra žinių iš tavęs. Kai tik galėsi, parašyk, kaip tu - visoms labai rūpi.

Atsakyti