Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Šįmet mes visi prasirgom, išskyrus Tėtį. Vaikas du mėnesius kapstėsi. Mamai liekamieji reiškiniai, pažeidė plaučių audinį, spaudimas pasidarė sunkiai reguliuojamas, aš be komentarų, bet siaubingai iki šiol, Vyras ir tas sunkiai sirgo, nors paprastai su vienadiene tempa ir snargliu prasisuka.

Ir bent jau man, tiesiog nežinojau, ką jis dar pažeis. Jei rimtai - kol galėjau, patikslinau testamentą.

Atsakyti

MB tikrai nelengvai sirgo. Be to, manau, kad tai labai individualu, vienam lengviau, kitam sunkiau. Po gripo irgi vienas iškart sveiksta, kitam komplikacijos kabinasi. Na, ir kiek suprantu, šitas virusas mutuoja.. gal viena versija tas pats žmogus lengviau prasirgo, o kita eik žinok kurią vietą užkabins.
Papildyta:

tiek, kad net ir su testu Luety vargu ar ką kitaip būtų dariusi smile.gif

Būtų galėjus gauti Paxlovidą.

Atsakyti

Kodėl jūs nesiskiepijot? Nesuprantu aš kam žmonės taip rizikuoja 

Atsakyti

Būtų galėjus gauti Paxlovidą.

Jis veiksmingas tik pradžioje. Kažin ar būtų kreipusis pradžioje į gydytoją. 

Atsakyti
Nereikia čia Luety gasdinti blink.gif
Nors kiek pozityvo galima ? Kad kai kas ir kovidu normaliai perserga , o ne vien prastos istorijos ...
Atsakyti

Tai čia sėkmės reikalas. Dauguma juk perserga lengvai. 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 28, 15:51)
Nereikia čia Luety gasdinti  blink.gif
Nors kiek pozityvo galima ?


o Luety nei kiek čia nebijos, nes ji tikra, kad visai ne tas jai smile.gif

Nea, pozityvo šian iš manęs nebus, aš šiandien tiesiog įsiutus - pasirodo, naujasis dirikas man banke mėnesio limitą uždėjęs blink.gif nebegaliu sumokėt, ką būtinai reik šiais metais. Ir, pliaaa, neatsako į mano e-mailus bash.gif bash.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 12 28, 15:54)
<p>Tai čia sėkmės reikalas. Dauguma juk perserga lengvai. </p>


Gal ne sėkmės: 50 genai , 50 gyvenmo būdas?
O iš kitos pusės, Žmogus mirtingas , kiek dievulio skirta ir nei dienelės daugiau ...
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 12 28, 15:54)


Anidanda, kaip orai pas jus? Galvojam ryt į pajūrį važiuoti. MB darbo reikalais, o aš gi negaliu praleisti tokio reikalo kaip jūra smile.gif Mislinu, gal reik planuot ilgiau pabūt?.. jei nepliaups lietus.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 12 28, 16:06)
o Luety nei kiek čia nebijos, nes ji tikra, kad visai ne tas jai smile.gif

Nea, pozityvo šian iš manęs nebus, aš šiandien tiesiog įsiutus - pasirodo, naujasis dirikas man banke mėnesio limitą  uždėjęs  blink.gif  nebegaliu sumokėt, ką būtinai reik šiais metais. Ir, pliaaa, neatsako į mano e-mailus  bash.gif  bash.gif  bash.gif


Saintlina 4u.gif
TaiTikDarbas . Informavai , pasakei . Tegul priima sprendimus .
Jei jau Tave sunervino, tai Talentingas Jūsų direktorius...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 28, 16:10)
Informavai , pasakei . Tegul priima sprendimus .

Jei jau Tave  sunervino, tai Talentingas Jūsų direktorius...


aha, įdomu, kam reiks paskui košę srėbt po jo sprendimų?

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Aš kovidu sergu lengvai, mano mažius dar lengviau. Vyras ir dičkis isvis maytyt neserga arba pražiopsojom, bet ką stipriau puola, tai verta skiepytis, manau.

Atsakyti