Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pou Tu teisi. Antibiotikai dvi dienas blogiau nebūna...  

Mukute, ko gero nuo šalies priklauso kokias paslaugas gausi. Ps man irgi reikdavo papildomai susimokėti už kraujo tyrimą dėl antibiotikų reikalingumo.  Jaunystėje , kai vaikai į darželį eidavo dažnai sirgdavau kartu su jais :unsure: .  Ui kaip nepasiilgstu tų laikų. Dabar jau nebepasisako susirgę. Kad mama proto neknistų...

Atsakyti

Pou ,uzsienyje kitaip su tais tyrimais.Labai skirtingai nei Lietuvoje.
Manau citokinu audra ir krize jau praejo ,reikia tik eufilina ,ar ka ten panasaus israse su dexametazonu vartot ir pradet tirpint fibrina bronchuose,aisku sovietinis algoritmas dar turejo ir antibiotikus .

Ir dabar toks algoritmas, jei yra bakterija. Paprastai dabar prie tokios situacijos cefuroksimą net tris kartus per dieną skiria.

Vaikui kraujas špygą rodė. O fotkėje vaizdas prastas buvo ir savijauta tragiška. Mama fotkę pasidarė jau po gero mėnesio, nes liekamieji reiškiniai ir tai parodė pokyčius.

Pritariu, kad pats blogumas praėjo. Galų gale, hormonai dar yra. Tik va kartais duoda antrą bangą.

Visiškai man nejuokinga šita liga. Galima ignoruoti, bet serga sunkiai. Man kirto visai per kitur, bet jau taip baisiai, kad ją kur.

Atsakyti

Saintlina ar patiko koncertas?

Labai  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo: 

Atsakyti

Kraujas nerodo visokių ten mikoplazmų

Atsakyti

Pernelyg panašu į covidą.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 12 28, 13:21)
<p>Pernelyg panašu į covidą.</p>


man tai tiesiog "vadovėlinis" atvejis pagal tai, kiek esu skaičius..

Atsakyti

Taip. Aš būčiau vaistinėj nusipirkus testą.

Atsakyti
Taigi tas kovidas tikrai ne pats sunkiausias virusas, bent jau iš mano artimos aplinkos niekas sunkiai nesirgo ax.gif Sunkumas buvo galvoje , kai spauda kelis mėnesius įtikinėjo koks anas mirtinai pavojingas tongue.gif

Esu pora kartų gyvenime turėjusi tokių virusų su kuriais iki tulkiko sunku nueiti, o arbatos išsivirti yra žygdarbis. Turiu su kuo palyginti ...
Atsakyti

Dusia, man geriau nesakyk, kad ne pats sunkiausias virusas. Mano aplinkoj nuo jo labai nemažai mirė.

Ir kas man buvo, dėl ko gulėjau ligoninėj, ir kas tęsiasi dabar nauja banga - tai nuo jo. Be detalių. Bet tai ne kiekvienas atlaiko. Pikčiausiam priešui nelinkėčiau.

Atsakyti

Taigi tas kovidas tikrai ne pats sunkiausias virusas, bent jau iš mano artimos aplinkos niekas sunkiai nesirgo ax.gifSunkumas buvo galvoje , kai spauda kelis mėnesius įtikinėjo koks anas mirtinai pavojingas tongue.gif

Esu pora kartų gyvenime turėjusi tokių virusų su kuriais iki tulkiko sunku nueiti, o arbatos išsivirti yra žygdarbis. Turiu su kuo palyginti ...

Tai tau pasisekė. Mano aplinkoj buvo daug sunkiai sirgusių, ir mirusių  ne vienas. Aš irgi sirgau nelengvai, su komplikacijom, lasalinem, antibiotikais. O MB ligoninėj vienu metu gydėsi net 230 sunkių atvejų, kas yra absoliučiai nesuvokiami skaičiai jų darbe, mažo miesto ligoninėj. Kadangi matėm daug baisių atvejų iš arti, tai nereikėjo ir spaudos, kad žinotume koks klastingas virusas, ypač tos pirmos atmainos buvo baisios. Db jau mutavo į lengvesnes formas, be to veikia kolektyvinis imunitetas, tai sunkių atveju nebedaug. Bet vistiek vyresnio amžiaus ir lėtinėmis ligomis sergantiems gali būt visaip. Todėl aš ir skiepijausi.

Atsakyti

Papildysiu Anidandą, ši naujoji banga vėl sunkesnė. Labai greit metasi į plaučius ir daug kam pažeidžia nervų sistemą.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 28, 15:29)
Taigi tas kovidas tikrai ne pats sunkiausias virusas, bent jau iš mano artimos aplinkos niekas sunkiai nesirgo  ax.gif  Sunkumas buvo galvoje , kai spauda  kelis mėnesius įtikinėjo koks anas mirtinai pavojingas  tongue.gif



MB tikrai nelengvai sirgo. Be to, manau, kad tai labai individualu, vienam lengviau, kitam sunkiau. Po gripo irgi vienas iškart sveiksta, kitam komplikacijos kabinasi. Na, ir kiek suprantu, šitas virusas mutuoja.. gal viena versija tas pats žmogus lengviau prasirgo, o kita eik žinok kurią vietą užkabins.
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2023 12 28, 15:20)
<p>Taip. Aš būčiau vaistinėj nusipirkus testą.</p>


tiek, kad net ir su testu Luety vargu ar ką kitaip būtų dariusi smile.gif
Atsakyti