Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,

Na ka, Kalėdos baigėsi. Nepavargau, greičiau persitingėjau :D . Saintlina žasį kepiau lėtu kepimu. Ilgai, 100 laipsnių temperatūroje. Kimšau obuoliais , džiovintomis slyvomis ir apelsimą cielą dėl skonio ir aromato šiknon kišau. Skaniau negu antis Garnyrui kepti batatai ir žalios salotos.

Luety, nesiskubink. Po truputi atsigausi. Liga būtų radusi ir namie... jei sergama. Kad greičiau sveikti reikia pozityvo kokio rasti :wub:  :4u: .

Gražios dienos!

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labos smile.gif

Antį kepiau labai paprastai be jokių kamšalų, tik ant apelsinų patalo ir viskas, pamacavojau savais prieskoniais ir kepiau laaabai ilgai bo mano orkaitė durniuoja noriu kepu, noriu ne, tai pirmadienis buvo nenoriu kepti unsure.gif tai nuo 6 ryto iki 12 dienos iškepė ...tipo gavosi lėto kepimo biggrin.gif
Luety jau gerėja puiku, pamatysi dar kelios dienos ir akyse šviesiau pasidarys 4u.gif
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Vakar turbut buvo persilauzimo diena,kad net galvojau gryzo depresija,norejau vel pult pas gydytojus,bet,paskui greit apsirengem ir isejom apsukt kelis ratus apie 16-17val,jau saule pradejo leistis,bet vis tiek Gryzau su sviesesniu protu.Pries miega vel apsukom kvartala,nors ir 10 silumos tebuvo ir gana vesu,bet apsirengem. Iki tol 3d.beveik nebuvau isejus,tik viena popiete,bet buvo man per vesu,netinkama apranga .Gryze, metu arbatos ir miegot.Nu gi ziuriu danguj menulio pilnatis,tai ir supratau savo psichozes priezasti :D Kritau vienu sapnu iki 8 ryto,lyg kosejau kiek,karkalai jau tirsteja,reteja.Jau jau,bus gerai .Siaubas kokia atrodo nekalta liga,kaip mane prispaude.Eisim siandien po truputi judet,kad ant Nauju bent sampes galetume paragaut,vistik mudvieju metai ateina,as,dukra ir MB esame drakonai. :rolleyes:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 27 gruodžio 2023 - 10:29
Luety šiemet drakonas ateis vasario 10 .
Aš labai gerai žinau , nes MB visada atostogauja tą savaitę kai švenčiami Nauji Metai... PS patys kinai mažiau tiki visokiais drakonais , negu europiečiai biggrin.gif .

Mes vakar vaikus išleidę irgi į batus ir pasivaikščioti . Oras bajaurus lynojo tai apie 4 km tik . Mažą ratą. Aš labai pavargstu nuo to sėdėjimo ant sofų biggrin.gif ... Jei visą dieną tik po namus pasijaučiu sustingus .
Šiandien jau pasisportinau , kavos aparatui skysčio nupirkau ir darbinių darbų padirbau . Popiet eisiu megzti ... Ty ardyti biggrin.gif Per ilgas megztukas , reikia ardyti . Nes dar megzta ripsu , tai pasiduos į ilgį ko gero .
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 12 27, 12:26)
<p>Labas rytas,</p>
<p>Vakar turbut buvo persilauzimo diena,kad net galvojau gryzo depresija,norejau vel pult pas gydytojus,bet,paskui greit apsirengem ir isejom apsukt kelis ratus apie 16-17val,jau saule pradejo leistis,bet vis tiek Gryzau su sviesesniu protu.Pries miega vel apsukom kvartala,nors ir 10 silumos tebuvo ir gana vesu,bet apsirengem. Iki tol 3d.beveik nebuvau isejus,tik viena popiete,bet buvo man per vesu,netinkama apranga .Gryze, metu arbatos ir miegot.Nu gi ziuriu danguj menulio pilnatis,tai ir supratau savo psichozes priezasti biggrin.gif Kritau vienu sapnu iki 8 ryto,lyg kosejau kiek,karkalai jau tirsteja,reteja.Jau jau,bus gerai .Siaubas kokia atrodo nekalta liga,kaip mane prispaude.Eisim siandien po truputi judet,kad ant Nauju bent sampes galetume paragaut,vistik mudvieju metai ateina,as,dukra ir MB esame drakonai. rolleyes.gif​ </p>

oi smagu luety skaityti, kad jau ir pavaikščiojai, bet pasidabok dar, kad neperpūstų, nes atkristi labai greit gali ptfu ptfu ptfu
Atsakyti

Nu ka,prisiduodu,atsiduriau vel pas gydytoja.Prasidejo panikos atakos,busena lek laukais.MB prikalbino vel apsilankyt pas gydytoja.Islaukem gal3 val.Kaip isejo gyd du ssele  i iskvietima,gryzo 15 val.o mes ten jau buvom 11:30.Gydytoja kalba angluskai,jauna maloni.Liepe nutraukt salbutamili,nes jis staigiai isplesdamas bronchus,sukelia sirdies tachkardija,o tai issaukia panikos ataka sulpnesniu nervu pacientam.Dave diazepamo du lapelius 5mg.luepe gert diena pg reikala,o nakciai 1 tablete.Israse kazkoki nuo kosulio kazkokio skyscio,pradzioj skanu,po to imattirpt gerkle.Kazkoks mepifilinas,15ml kas 8 val.Ir pakeite inhaluatoriu letesnio bet ilgesnio veikimo su hydrocortizoliu bufomix,easyhaler.Kazkoks idomus lyg miltukai,pirma doze ne taip susivariau,ziurejau video,kita doze reiks teisinngai daryt .po 2 dozes,jas 12 val ir tik 7d.Gerai isklause plaucius,sake daug karkalu dar.Ir israse mirtazepino nuo depresijos,bet liepe stabet su diazepamu,gal jo net nereikes.Tai va.kokiis mano atostogos.Spaudzia akis miegas nuo diazepamo,einu pamiegot.Tikiuosi viskas bus gerai.Tiesa,spaudimas 192/100,gyvenime nebuvo tiek uzkiles.

Atsakyti

Mepifilinas yra plečiantis bronchus, vietoj salbutamolio, turėtų veikt stipriau. O tas naujas purškalas yra hormoninis, prie dusulio skiriamas. Tik jį reikia ilgai vartot. Nesugalvok nutraukt ar sumažint dozės vos pagerėjus 

Atsakyti

Kiek supratau ,prailginti veikimo abu.Po visu doziu,dejau i aki taip skaniai,karkalu pilna,kosciu kosciu,kas cia tik bus su manim,bet reikia eit ,pajudet pries vakara,kad karkalai atsiskirtu.Isgersiu dar arbatos.

Anidanda,kadangi sakei,jog steroidai pagreitintu procesa,as jos prasiau prednizolono,o ji sake,kad viskas bus naujame inhaliatoriuje.Man labai svarbus tavo protingi,profesiniai patarimai. :4u:​ 

Atsakyti

Aš tai vistiek būčiau dar atskirai papildomai susileidus kortikosteroidu. Bet matyt ten toks pas juos gydymo būdas. 

Patariu kvėpavimo pratimus daryt. Tikrai geriau išsikosesi po jų. Vaikščioti irgi tinka, jei tik pajėgi 

Atsakyti

Luety, jergutėliau...Laikylis 🤗

Atsakyti

Luety, jei karkalų pilna, neužsislopink visai su Diazepamu. Reik judėti. Kartkartėmis pasuk rankomis malūną, jei išeina. Su šiaudeliu stiklinėj vandens paburbuliuok. Paprašyk, kad vyras padarytų vibro masažą. Švelniai pirštų pagalvėlėm nuo apačios į viršų stuksentų plaučių zonoje, aplenkiant širdies plotą.

Salbutamolis geriama labiau tachikardiją sukelia, bet mano Sūnui ir purškiamas. Bet padeda, kai cypt pradeda. 

O kraujus darė, rentgeną?

Sūnui covidas komplikavosi į visas panašias nesąmones, plius plaučių uždegimą. Dar ir dabar hormonus purškiam.

Atsakyti