Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Sveikos gyvos! Su Kalėdom!!

Mus Kalėdų rytą pasveikino baisi audra, vėjas, lietus😁. Nu kaip ir turi būt Lietuvoj per Kalėdas 

Atsakyti

Su Kalėdom!  :wub: 

Smagu, kad Luety sveiksta :super: antrą Kalėdų dieną jau ir pašokt abudu galėsit :super:

Pas mus vakar buvo sniego Lesiui iki pilvo, spėjom dar fotosesiją pasidaryt :) šiandien lijo nuo ryto, dabar saulė išlindo  :wub:  eisim trečiąkart pasivaikščiot ))

ačiū visoms už pagyras mano pūkuotajam  :4u:​ 

Atsakyti

Anidanda, kaip oras pajūry?

Atsakyti

Baisus. Uraganas kažkoks 

Atsakyti
Labos 4u.gif

Visas su Šv.Kalėdom te rūpesčiams ir negandoms būna užvertos durys newyear.gif
Luety širdelę kaip tu šiandiena, smagu buvo skaityti, kad gerėja. O kaip TB?
Lesius nuostabus visas bais džentelmeniškas wub.gif
Ingrida kaip pavyko antis? ar patiko morkos troškintos?
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti

Kaune vėjas ir lietus. Visai ne Kalėdų oras.

Luety kaip naktis?  Ligoniams sunkiausias laikas.

Žąsis gavosi tobula. Talant niprapjoš... ir dar žąsų taukų turėsiu daug. Sako vieni geresnių kepimui. 

Gražios dienos!

Atsakyti

Labos, :4u: 

naktis sunki buvo,numigau iki 1 val.ir eme karkset vel bronchai,eme lyst juodos mintys,atsirado baime kazkokia,noras lekt namo,asaros,taip iki 7 ryto .Tada panaudojau pypke,kiek pasnaudziau Silpna iki negaliu,net per kambary pereit silpna,bet karkimas ryskiai sumazejes,atsinaujina tik pries pypke ir po jos kokia 30 min,jei guliu.Kai tiesiai sedziu,nieko,puiku .Vaisiai ne labai stiprina,isispaudziau puse citrinos i stikline vandens,noriu greiciau atgaut jegas.salbutsmolio inhaliatoriu siandien suretinau iki 3x dienoje.Geriu daug siltu arbatu.Nezinau,ka dar galiu sau padaryt,kad greiciau sveikt,bet manau,reikia laiko.Ryt jau savaite,kai atsirado pirmieji simptomai ir siandien trecia diena teisingo gydymo.Svarbiausia ikvepiu,kas man baisiausia buvo,tai negalejimas ikvept pilna burna .

Vakar abi anukes vis mane linksmino zinutem,joms labai ilgu,pirmi metai kaledos ne su mociute.Oi,kaip jos man nenusiseke.Reikia grieztai visada klausyt sirdies,o ne proto.

MB kiek stipresnis,iseina,apiperka maisto,gamina ir zinoma ima bumbet,tokie jau tie vyrai.O as auksciau bambos neissiksiu,turiu pilnai pasveikt,tada mano eile bus viskam.

Atsakyti
Pagaliau namie.
Pas mus gražiai sninga. wub.gif Nors visą kelią lijo.Dar ryte išeiname važiuoti namo,užklinijo ratas,stabdis užsikirto,mb šiaip ne taip gatvėje sutvarkė. blink.gif
Krūva vaišių,visi suneštinį,atvežtinį darėme.Mama buvo,sesuo(vyras dirbo,tai su mūmis sutiko kalėdas),žaidmė žaidimus.Jau,naktį,kai liko mūsų ne daug,žaidėme iki trejų žaidimus,tai miegui tiek ir liko laiko.Ne sava lova,šiek tiek paiilsėjome ir kėlėmės namo.
Dovanų krūvos,nuo kvepalų,abiems ukrainietiškos"višivankos",iki nuo vaikų pasirinkti kelionę šiais metais. ax.gif
Sūniukas su marčiai išlėkė mėnesiui į Tenerifę,kol pas mus tokie orai. wub.gif Jau skambino,sakė oras pasaka,pas mus tai nors gražiai sninga. wub.gif
Mukute,antys abi suėjo,morkos suvalgytos visas troškintuvas išsituštino. ax.gif
Atsakyti

Muka, kaip antį kepei?

Dusia, o tu žąsį kaip?

Anidanda, kaip restoranas ir miuziklas?

Atsakyti

O as auksciau bambos neissiksiu
Nesiskubink, po truputį, po žingsniuką vis geryn. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 26 gruodžio 2023 - 17:48

Su šventėm!

Kalėdų marstonas įveiktas 😃

Orai tragiški visoj šaly buvo...

Atsakyti

Muka, kaip antį kepei?

Dusia, o tu žąsį kaip?

Anidanda, kaip restoranas ir miuziklas?

Restorano programa tai šiaip sau. Maistas puikus buvo. Bandėm po to į bažnyčią nueit, bet jokių šansų, sausakimša Palangoje.

Miuziklas patiko

Atsakyti