Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Gerai kad pasirodėt gydytojui, vartokit paskirtus vaistus ir pasveiksit. Čia turbūt šiųmetis kovidas jus pričiupo iškart su komplikacijom

Atsakyti
Luety,tikrai prieš šventes.Sveikite Brangioji. 4u.gif 4u.gif
Kepame,verdame? mirksiukas.gif
Nutariau dvi antis kepti,paskaičiavau 10 žmonių kalėdoms suaugusių,ta mano antis su kopūstais,tik dantis parakinėti.Nupirkau šiandien dar vieną,kepsiu tradiciškai su apelsinais. rolleyes.gif
Ištroškinau morkas su slyvomis ir sviestu,jūsų paskaičiųsi. ax.gif Torto neleido kepti mažoji pasirūpins,bet sūrio pyragą iškepiau.Didžioji dar sausainiais,šokoladu rūpinasi,kai sausainių dėžė,tai nors Danutės pyragą nupirko.Visi rūpinasi ką atsivežti,didžioji dar kaip kasmet užsakė dėžes sūrių,kumpių,alaus biblioteką visą.Aš dar šiandien rūkytų ausų,keptos karkos,AA žinai Ramygaloje tą parduotuvę,ten ir žuvį keptą paėmiau,nesibuzosiu pati. ax.gif Bijau,kai visi susiveš,galėsime savaitę baliavoti,tik,kad laiko nebus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Luety , na vis tiek ramiau , kad paklausė, vaistų paskyrė. Kosulys ilgai laikosi ...
Kas liečia imunitetą , tai piliulės nėra...
Ingrida nieko neverdu nekepu, myliu šviežą maistą , o ne dviejų dienų senumo. Ryt nuo ryto ir pagaminsiu kūčioms. Aš moku greitai .

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 23, 18:56)
Ingrida nieko neverdu nekepu, myliu šviežą maistą , o ne dviejų dienų senumo.  Ryt nuo ryto ir pagaminsiu kūčioms.  Aš moku greitai .

Kitaip neišeina.Kūčioms daugumą gaminsiu rytoj,bet kalėdoms,nėra kaip.Klientai,sutvarkyti viską,kelionė sostinėn. mirksiukas.gif
Atsakyti

Na su maistu siemet mudviem ramu Abu iskrite,nieko nenorim.As negaliu atsigult,tik sedet,nes kurkia bronchai,o atsikoset neina dar Noriu miego,bet negaliu gulet Pasidedu stacias paduskas,netinka mano bronchitui,butinai kojos turi but nuleistos,tada galiu kvepuot be zirzalu.

Israse man solbutamolio pypke,tai nors nuo dusimo gelbsti kazkiek .

Nenusitrepsekit negyvai,Jetus,Ingrida,ale ir ruosiates.Ar bebuna skanu tiek triusus?

Atsakyti

Na su maistu siemet mudviem ramu Abu iskrite,nieko nenorim.As negaliu atsigult,tik sedet,nes kurkia bronchai,o atsikoset neina dar Noriu miego,bet negaliu gulet Pasidedu stacias paduskas,netinka mano bronchitui,butinai kojos turi but nuleistos,tada galiu kvepuot be zirzalu.

Israse man solbutamolio pypke,tai nors nuo dusimo gelbsti kazkiek .

Nenusitrepsekit negyvai,Jetus,Ingrida,ale ir ruosiates.Ar bebuna skanu tiek triusus?

Atsakyti

Na su maistu siemet mudviem ramu Abu iskrite,nieko nenorim.As negaliu atsigult,tik sedet,nes kurkia bronchai,o atsikoset neina dar Noriu miego,bet negaliu gulet Pasidedu stacias paduskas,netinka mano bronchitui,butinai kojos turi but nuleistos,tada galiu kvepuot be zirzalu.

Israse man solbutamolio pypke,tai nors nuo dusimo gelbsti kazkiek .

Nenusitrepsekit negyvai,Jetus,Ingrida,ale ir ruosiates.Ar bebuna skanu tiek triusus?

Atsakyti

Luety, panašu, kad  kovidas jus aplankė švenčių proga.. tam lėktuve, matyt, pasigavot, kur visi kosėjo. Gerai, kad gydytojui pasirodėt. Sveikit greičiau  :4u: 

Atsakyti

Sutrpeliavo mano zinute kazko ir nezinau,kaip istrinti.Ne mums ne kovidas,jai butu buves,but dare testus.Sake bronchitas stiprus..Bet atrodo jau geriau.As jau nuo ryto emiau pati gert antibus ir gerai padariau,nes po antros dozes iskart jauciu pagerejima.

Sunus skambino,jis ir vyresnioji anuke irgi turi toki bronchita Sunus sake,kai ieini i supermarketa atrodo,kad malkas kas skaldo,tiek yra kosinciu zmoniu.

Atsakyti

Tai bronchitas yra pati dažniausia kovido komplikacija 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 23 gruodžio 2023 - 20:49
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labos,
Šoku šokius virLabos,
Šoku šokius virtuvėje nuo pat ryto biggrin.gif Kūčios, tokios tradicijos . Visą dieną reikia badauti ir dabuotis ir tik vakare sėsti prie stalo smile.gif Taip baba mane mokė tongue.gif
Bet man visai nesunku , svarbu yra kam gaminti. Ir turiu sveikatos tam smile.gif
Luety , kaip šiandien diena ? Kaip siaubo filmas ta Ispanija Jums.
Ingrida, Judviems kitiap ... Ir išvažiuojat ir Namelio svečiai . Pas mane visi savi , aš namie smile.gif Taigi galiu sukiotis virtuvėje kiek noriu ir kada noriu mirksiukas.gif PS pas mane vaikai kol kas tuščiomis atvažiuoja, be maisto . Jauni gal dar ? Be to mudu su brangiausiu dar galim ... Abu labu dirbam.
Mezgu megztuką dukrytei ripsu . Vaje koks dienos ilginimas smile.gif IR siūlų daug sueina. Su tais tai ne bėda babinukė didelė . Dabar gal greičiau eis, rankoves atskyriau ... Bet su viršumi teko pavargti , nes reglano takelius teko platinti ne kas 2 o kas 4 paskui kas 6 eiles.
Paardyti , permegzti . Ps aš visai nebijau mezgimo tūkstančių paprastų akių .

Gražios dienos ir ramaus Kūčių vakaro. Kad stebuklas aplankytų Jūsų namus wub.gif 4u.gif

Vaje kaip supermama feilina ...


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 24 gruodžio 2023 - 11:42