Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety, sveik greičiau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kūčios sekmadienį, tai tikrai pagerės sveikata dar iki sekmadienio 4u.gif Mano dukra praėjusią savaitę tokius pat požymius apturėjo unsure.gif
Muka, o kaip tas sviestas? Nesvyla, taip ilgai kepdamas? Kokiam inde ir kur reik troškint tas morkas su slyvom? Orkaitėjar ant viryklės?
Iš kirpėjos... kardinaliai pakeičiau spalvą, tai dabar šiek tiek svetima sau jaučiuosi, kol priprasiu rolleyes.gif Ukrainietė kirpėja, tokia faina wub.gif Kalbėjom rusiškai , taip man jau sunkokai sekėsi, primiršusi esu, nors skaitau rusiškai lengvai. O va kalbėt, pasirodo , nebemoku rolleyes.gif
Atsakyti

Mano dičkio viena mėgstamiausių keptos duonos mišrainė, bet ji su sūriu ir majonezu. Šiaip netradicinė, bet pas mus tradicinė ji 😃 

Kas per mišrainė? Jaučiu, maniškių irgi būtų įvertinta ))

Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2023 12 22, 19:58)
Luety, sveik greičiau  4u.gif  4u.gif  4u.gif 
Kūčios sekmadienį, tai  tikrai pagerės sveikata dar iki sekmadienio  4u.gif  Mano dukra praėjusią savaitę tokius pat požymius apturėjo unsure.gif 
Muka, o kaip tas sviestas? Nesvyla, taip ilgai kepdamas? Kokiam inde ir kur reik troškint tas morkas su slyvom? Orkaitėjar ant  viryklės?
Iš kirpėjos... kardinaliai pakeičiau spalvą, tai dabar  šiek tiek svetima sau jaučiuosi, kol priprasiu  rolleyes.gif  Ukrainietė kirpėja, tokia faina   wub.gif  Kalbėjom rusiškai , taip man jau sunkokai sekėsi, primiršusi esu, nors skaitau rusiškai lengvai. O va kalbėt, pasirodo ,  nebemoku  rolleyes.gif

Ant laaabai lėtos ugnies tikrai nesvyla o verda svieste ant virykles ir aš turiu zepter puodą manau reikia storadugnio ir tikrai nereiks 2 val, priklauso nui storio pjaustymo, minkštos ir viskas gatavos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 22 gruodžio 2023 - 18:15

Kas per mišrainė? Jaučiu, maniškių irgi būtų įvertinta ))

Kubeliais pjaustyta ir pakepinta duona, kubeliais pjaustyti obuoliai, tarkuotas sūris, majonezas ir šiek tiek česnako (pagal skonį). Druskos, pipirų galima dėt. 

Duoną geriausia įmaišyti prieš patiekiant. Tada lieka traški. 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 12 22, 18:09)
Ant laaabai lėtos ugnies tikrai nesvyla o verda svieste ant virykles ir aš turiu zepter puodą manau reikia storadugnio ir tikrai nereiks 2 val, priklauso nui storio pjaustymo, minkštos ir viskas gatavos smile.gif

Ačiū už detalizavimą 4u.gif
Nu ką, varau silkės pirkt biggrin.gif RFeiks cibulynę daryt rytoj rolleyes.gif
Atsakyti
Labos ,
Luety , kaip naktis ? Jei vakar mezgei tai geriau wub.gif
Oras nerauk rūtų . Sninga lyja. Tai balta tai ištirpo . Nuo vakar vakaro taip.
Prikepiau bliūdą imbierinių sausainių . Reiktų glaistu aptepti , bet nėra norinčių. Gal dukrytė norės pasižaisti? Nesaugu be imbierinių sausainių, kas filmą matė apie Kalėdų senio elfus biggrin.gif
Silkę aš perku anksčiau,. Nusinešu dėžutę, tai sudeda į dėžutę ir užpila rasalo . Koks skirtumas ar parduotuvėje ar namie stovi . Šiandien masės žmonių, laiko gaila.
Saintlina, kaip renginys? Patiko ?
Gražios dienos, nepavarkit aplik puodus šokdamos 4u.gif

Atsakyti

Labas dienas :) plušat visos? :) aš irgi jau žuvies turiu. 

Luety, prašom prisiduoti kaip jautiesi!

Atsakyti

Saintlina, kaip renginys? Patiko ?
  Kaip bebūtų sunku patikėti - ne  :unsure:  dar nesu mačiusi Koršunovo spektaklio, kuris nepatiktų. O šito aš nesupratau, nepagavau, neprilipo, visiškai ne mano. Pirmas mano gyvenime spektaklis, iš kurio išėjau po pirmo veiksmo.. ir žmonių išėjo daug. Aš gal būčiau žiūrėjus iki galo, bet draugės mano sakė, kad užteks to marazmo. Komentarus paskaitėm teatro puslapy, kad su antra dalim dar prasčiau. Ir amtra dalis dar dviejų valandų trukmės. Vienžo, labai daug tikėjausi ir visiškai nusivyliau.. labai gaila.  Bet pavaikščiojom po išpuoštą miestą, užėjom į Pjaną Vyšnią, tai visumoj visai prieššventinė nuotaika gavosi :)  Liko vienas šventinis renginys - Mikutavičiaus koncertas. Tas gal jau nenuvils? ))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 23 gruodžio 2023 - 11:35

Kubeliais pjaustyta ir pakepinta duona, kubeliais pjaustyti obuoliai, tarkuotas sūris, majonezas ir šiek tiek česnako (pagal skonį). Druskos, pipirų galima dėt. 

Duoną geriausia įmaišyti prieš patiekiant. Tada lieka traški. 

Dėkui  :4u:​ 

Atsakyti

:blink: Žmonių turguj ir promo  :blink: 

Visi tokie pat isbadeje kaip mes 🤣

Atsakyti

Nu mus prispaude kaip reikia.Abu kosim slapiai,truksta oro,atkoset sunkiai.Siandien buvom pas gydytoja,nezinau paklause papu virsunes,sako pneumonijos nera .Deguonies saturacija gera 93.Man israse solbutamolio po 2 dozes kas 8 val.MB kaxkokiu miltuku su kodeinu ,paracetamoliu ir vit c ..Ale mudvieju imunitetas matyt ne koks,jau antra karta guldo virusas .Jau pradejau gert antibiot,bijau pasekmiu.Geriu bromheksina,dar dabar salbutamoli,nu gal issikapstysim kaip nors.

Atsakyti