Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Anidanda, ramios šventės bus. Poilsis :) į kokį miuziklą važiuosit?

Liūtas karalius

Na dėl morkų su slyvom, tai gal per saldu bus prie tuno, o va jažynka pats tas turėtų tikti smile.gif
Šventės.... man smagu, kaip visi susėda prie kūčių stalo, mamos tradiciniai patiekalai(duok die jai sveikatos wub.gif) jaunimas šiaušiasi, bet labai labai tikiu, kad kada nors, tikrai norės tų pasibūvimų....

Arba nenorės ir nieko čia blogo. Kad jie jau ir tų tradicinių patiekalų nemėgsta 😆, mano mazajam ant kūčių stalo nėra nieko valgomo išskyrus kūčiukus 🫢. Ai dar žemaitiška cibulyne kažkodėl mėgsta. Vyresnysis tik kepta žuvį. Jie per Kūčias gaminasi sushius🤣. Tai abejoju ar ilgai dar tos tradicinės vaišės gyvuos Lietuvoj. 

Atsakyti
Siaip tai senstant vis labiau baisu ,kad kaledos cholecistitu nesibaigtu.Ir siaip jau net labai vengiant jau kokius keturis desertus valgiau.Taip visada iseina,kad susitikimai buna pries kaledas.
Is delikatesu yra juros gerybiu,dar vietines jautienos ir kiaulienos.Praejo jau tie laikai ,kai gamint ir valgyt tonomis.
Kur luety?
Atsakyti
Na man Kūčios tai tikrai ne maisto šventė blink.gif Yra kita prasmė. Jei vaikai tai "pagavo" tai turės tokį vakarą savo gyvenime , jei ne , gal patys atras ?

Ir man neramu kur Luety ?
Atsakyti

Siaip tai senstant vis labiau baisu ,kad kaledos cholecistitu nesibaigtu.Ir siaip jau net labai vengiant jau kokius keturis desertus valgiau.Taip visada iseina,kad susitikimai buna pries kaledas.
Is delikatesu yra juros gerybiu,dar vietines jautienos ir kiaulienos.Praejo jau tie laikai ,kai gamint ir valgyt tonomis.
Kur luety?

Alta,Dusia,aciu,kad pasiilgstat,rupinates.Tik dabar kiek prasviesejo akyse.Naktis baisi,skaudejo viskas,atrode,kad net plastakos sutine.Ir sedejau, ir verkiau ir vel gulejau,kazkokia siaubo naktis.Ir sirdelej buvo silpna,kvepavai svieziu oru langa atsidarius-man dar taip nera buve Bet jau geriau.Valgyt nenoriu,jegu nera,bet akyse sviesiau.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 22, 15:17)
Na man Kūčios tai tikrai ne maisto šventė  blink.gif  Yra kita prasmė. Jei vaikai tai "pagavo" tai turės tokį vakarą savo gyvenime , jei ne , gal patys atras ?

Ir man neramu kur Luety ?

aš ne apie maistą aš apie bendravimą, pabuvimą kartu ....nedemonizuokime mes to maisto, tai tik mažas sraigtelis...
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 12 22, 15:31)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Acqua Alta" data-cid="73124053" data-time="1703242482"><div><p>Siaip tai senstant vis labiau baisu ,kad kaledos cholecistitu nesibaigtu.Ir siaip jau net labai vengiant jau kokius keturis desertus valgiau.Taip visada iseina,kad susitikimai buna pries kaledas.
Is delikatesu yra juros gerybiu,dar vietines jautienos ir kiaulienos.Praejo jau tie laikai ,kai gamint ir valgyt tonomis.
Kur luety?</p><p></p><p>Alta,Dusia,aciu,kad pasiilgstat,rupinates.Tik dabar kiek prasviesejo akyse.Naktis baisi,skaudejo viskas,atrode,kad net plastakos sutine.Ir sedejau, ir verkiau ir vel gulejau,kazkokia siaubo naktis.Ir sirdelej buvo silpna,kvepavai svieziu oru langa atsidarius-man dar taip nera buve Bet jau geriau.Valgyt nenoriu,jegu nera,bet akyse sviesiau.</p></div></blockquote><p></p>

Luety jazau o tu kokį draudimą turi? mažu tikrai in gydytojus kreipkis. tiesa tu dar pilietybė turi lietuvos tai manaul ES tas draudimas, kaip pencininkei galioja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 22 gruodžio 2023 - 13:36
Luety , labai nesmagiai susiskaitė 4u.gif wub.gif Reiktų medikų pagalbos manau unsure.gif Nes šventės visai ant nosies ... bet Tau vietoje geriau matyti . Galvokim kad naktį buvo ta tamsiausia valanda, dabar jau tik geryn 4u.gif

Pavyko pasikeisti bilietus dėl atšaukto skrydžio . Atostogos bus ...

Mukute nenuvertinkim savo vaikų smile.gif viską jie moka ir pasidaro kai reikia. Kaip aš sakau namie auginti mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti

Luety,

tikrai, kad reik medikų. Padarys rutininius tyrimus, aiškiau gi bus. Paskui gi tik skubi pagalba liks švenčių dienomis.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 22, 16:06)
Luety , labai nesmagiai susiskaitė  4u.gif  wub.gif Reiktų medikų pagalbos manau  unsure.gif Nes šventės visai ant nosies ...  bet Tau vietoje geriau matyti . Galvokim kad  naktį buvo ta tamsiausia valanda, dabar jau tik geryn 4u.gif

Pavyko pasikeisti bilietus dėl atšaukto skrydžio . Atostogos bus ...

Mukute nenuvertinkim savo vaikų smile.gif viską jie moka ir pasidaro kai reikia. Kaip aš sakau namie auginti  mirksiukas.gif  4u.gif

nenuvertinu smile.gif tiesiog žinau kaip skaoma čuju žopaj....
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 12 22, 14:18)
nenuvertinu smile.gif tiesiog žinau kaip skaoma čuju žopaj....


Mukut , laikai keičiasi . Taip kaip radom nepaliksim...
Apsiliuobiau darbe už pinigus, reikia ką nors dėl namų padirbti . Imbieriniai užminkyti , brandinasi , kepsiu ... Dėl vaikystės skonio kūdikiams barzdotiems bigsmile.gif biggrin.gif . Smagiausia atrakcija būdavo juos visiems keturiems kepti . Va taip jau nebus , nebent anūkų sulauksiu ...
Atsakyti

Liūtas karalius

Arba nenorės ir nieko čia blogo. Kad jie jau ir tų tradicinių patiekalų nemėgsta 😆, mano mazajam ant kūčių stalo nėra nieko valgomo išskyrus kūčiukus 🫢. Ai dar žemaitiška cibulyne kažkodėl mėgsta. Vyresnysis tik kepta žuvį. Jie per Kūčias gaminasi sushius🤣. Tai abejoju ar ilgai dar tos tradicinės vaišės gyvuos Lietuvoj. 

Mano dičkio viena mėgstamiausių keptos duonos mišrainė, bet ji su sūriu ir majonezu. Šiaip netradicinė, bet pas mus tradicinė ji 😃 na ir kotletus iš žuvies faršo valgo, raugintus kopūstus.

Atsakyti

aš ne apie maistą aš apie bendravimą, pabuvimą kartu ....nedemonizuokime mes to maisto, tai tik mažas sraigtelis...
Papildyta:
Luety jazau o tu kokį draudimą turi? mažu tikrai in gydytojus kreipkis. tiesa tu dar pilietybė turi lietuvos tai manaul ES tas draudimas, kaip pencininkei galioja.

Ne,jau nereikia jokiu mediku.Turiu europine sveikatos kortele,bet jau krize praejo,jau truputi valgiau,bus gerai.O silpnumas praeis su laiku.Isispaudziu citrinos i vandeni ir geriu,reik vit c.Cia turbut gavom ispaniska gripa.MB lengviau eina.Lauke 22 sauleta,o mes lovoj.Ryt kucios,nieko kuciavo nera namie ir,kol kas,nera jegu eit iki pardes ar kazka gamint.Svsrbu krize praejo,jau guliu ir mezgu kojine :D​ 

Atsakyti
Luety mezgi…. na mažu krize praėjo, bet pasidabok …. Oi plona linija iki atkritimo….. pasidalinsi su MB duonele, padekosite, prisiminsite, palinkesite ir bus tikros Kūčios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 22 gruodžio 2023 - 17:50