Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dėkui Muka 4u.gif
Kaip tingėsis taip ir gaminsiu tongue.gif Visi savi taigi. Nereikia nustebinti ir persistengti.

Mergaitės gal turit TOBULO pyrago su džiovintaisi vaisiais receptą ? Mb užsimanė ( koks tai besotizmas žmogų į senatvę puola) . Nes to brandinto , kur Ingrida kepa tai žinoma, kad neiškepiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Vaikai nemėgėjai , tai liktų tik MB valgymui tas pyragas. O aš MB saugau , nėr ko tiek mitų valgyti biggrin.gif

Labai mano aplinka sugriuvusi šiuo metu . Operacijos , traumos ir tt. Kas ligoninėj , kas namie su ramentais. Kažkokia sunki metu pabaiga... Mudu seneliukai susikabine laikomės kažkaip .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 22 gruodžio 2023 - 11:31
Jatau, o aš visai nesiruošiu )) nei vieno meduoliuko neiškepiau, jokių pyragų neplanuoju, jokios mėsos nenusipirkau. Užtat eisiu šiandien į teatrą wub.gif Vėl penkios valandos kultūros )) Koršunovo 'Miegančius' žiūrėsim.
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 12 22, 13:10)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73124024" data-time="1703235034"><div><p>man pernai labai pasiteisino AA receptas morkos su džiovintom slyvom viskas ilgai kepta svieste...greit nuo stalo dingo vartotojo įkelta nuotraukanu labai rekomenduoju ir labai skanu vartotojo įkelta nuotraukaačiū AA už įdėją vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>O kaip gamint?</p>

gal AA kažką pridurs smile.gif aš dariau ištirpinau sviestą o jo daug, kad apsemtų morkas. Stambiai pjaustytos morkos į sviestą ir džiovintos slyvos viską troškinau kokias 2 valandas, paskui druskytės šiek tiek cinamono smile.gif
o mano mamukas daro jažynka morkos su žirneliais troškintos, gale įdedama sviesto ir užbalinama grietinėle arba grietine, labai skanu prie senovinio karbonado ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 12 22, 11:32)
Jatau, o aš visai nesiruošiu )) nei vieno meduoliuko neiškepiau, jokių pyragų neplanuoju, jokios mėsos nenusipirkau. Užtat eisiu šiandien į teatrą  wub.gif  Vėl penkios valandos kultūros )) Koršunovo 'Miegančius' žiūrėsim.


Va koks teisingas požiūris į šventes 4u.gif wub.gif
Mėsos taigi kameroje turi , sakei daug smile.gif Šiandien išsitraukti , rytoj supriekoniuoji , pirmadienį gamini. Pats tas rolleyes.gif
Be to Tau mama vėl 5 kg vištą ištrauks iš šaldiklio tongue.gif biggrin.gif
Čia aš viena suaugėlė. Sako žmogus užauga tik tada kai tėvu netenka. Kol turi tėvus tol vaikas ...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 22, 13:44)
Va koks teisingas požiūris į šventes 4u.gif  wub.gif
Mėsos taigi kameroje turi , sakei daug smile.gif Šiandien išsitraukti , rytoj supriekoniuoji , pirmadienį  gamini. Pats tas  rolleyes.gif
Be to Tau mama vėl 5 kg vištą ištrauks iš šaldiklio  tongue.gif  biggrin.gif
Čia aš viena suaugėlė. Sako žmogus užauga tik tada kai tėvu netenka. Kol turi tėvus tol vaikas ...

aham
Atsakyti

Be to Tau mama vėl 5 kg vištą ištrauks iš šaldiklio tongue.gifbiggrin.gif

Liepiau netraukt cielos ))) bet pasakiau, kad reiks krūtinėlės ir kelių šlaunelių, tai jau net matau, kiek rasiu atšildytų ))

Atsakyti

gal AA kažką pridurs smile.gifaš dariau ištirpinau sviestą o jo daug, kad apsemtų morkas. Stambiai pjaustytos morkos į sviestą ir džiovintos slyvos viską troškinau kokias 2 valandas, paskui druskytės šiek tiek cinamono smile.gif
o mano mamukas daro jažynka morkos su žirneliais troškintos, gale įdedama sviesto ir užbalinama grietinėle arba grietine, labai skanu prie senovinio karbonado ax.gif

Kaip idomiai, reiks pagamint gal per Kalėdas. Kažin tiktu prie tuno kepsnių?

Jatau, o aš visai nesiruošiu )) nei vieno meduoliuko neiškepiau, jokių pyragų neplanuoju, jokios mėsos nenusipirkau. Užtat eisiu šiandien į teatrą wub.gifVėl penkios valandos kultūros )) Koršunovo 'Miegančius' žiūrėsim.

Ir aš nieko. Per Kūčias varysim dviese su MB į restoraną, bus kažkokia programa su žolininkė apie kūčių tradicijas, ir aišku su vakariene ten. Vaikas varo pas savo tėvo gimine kuciavot, kitas vaikas pas marteles gimine or atvaziuos Tik 25. Tai reiks tada kažką pagamint jiems., galvoju gal kokio tuno bus promo pirkt Mama neatvažiuos, nes neturi sveikatos. 25 d MB budi visa para, tai niekur toli negalim pajudėti. 26 d varom su MB ir  mažuoju į miuziklą. Tai tokios netradicines šventės, bet gal ir gerai, mažiau sėdėjimo prie stalų ir rijimo.

Atsakyti

Dar eglutę šiandien reikia pasipuošti, dovanas supakuoti, bet kaip tingiu 😆. Nemėgstu aš tų visų tradicinių švenčių, kasmet atkenciu kaip prievolę, ir kone pavydžiu žmonėms, kurie sugeba jomis džiaugtis. Mane tai tik išeiginių skaičius per šventes džiugina 😁 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 22 gruodžio 2023 - 12:04
QUOTE(Muka @ 2023 12 22, 11:43)
gal AA kažką pridurs smile.gif aš dariau ištirpinau sviestą o jo daug, kad apsemtų morkas. Stambiai pjaustytos morkos į sviestą ir džiovintos slyvos viską troškinau kokias 2 valandas, paskui druskytės šiek tiek cinamono  smile.gif
o mano mamukas daro jažynka morkos su žirneliais troškintos, gale įdedama sviesto ir užbalinama grietinėle arba grietine, labai skanu prie senovinio karbonado  ax.gif


Mama prie paukštienos gamindavo . Aš irgi pagaminu ... Man prie visko tinka biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Anidanda @ 2023 12 22, 12:03)
<p>Dar eglutę šiandien reikia pasipuošti, dovanas supakuoti, bet kaip tingiu 😆. Nemėgstu aš tų visų tradicinių švenčių, kasmet atkenciu kaip prievolę, ir kone pavydžiu žmonėms, kurie sugeba jomis džiaugtis. Mane tai tik išeiginių skaičius per šventes džiugina 😁 </p>

na kaip ten moko, rasti nors ką gero tame, kas nepatinka...
Man tai smagu , kad visi kartu susirinksim, ty vaikai parvažiuos .
Antras smagumas - diena ims ilgėti.
Jei nepasiduodi tam pirkimo- gaminimo-valgymo maratonui tai visai smagios šventės gaunasi smile.gif
Anidada kiek mamai metų ? Kažkas rimto su sveikata ar ... nuotaikos nėra ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 22 gruodžio 2023 - 12:24

Mama prie paukštienos gamindavo . Aš irgi pagaminu ... Man prie visko tinka biggrin.gif

Papildyta:
na kaip ten moko, rasti nors ką gero tame, kas nepatinka...
Man tai smagu , kad visi kartu susirinksim, ty vaikai parvažiuos .
Antras smagumas - diena ims ilgėti.
Jei nepasiduodi tam pirkimo- gaminimo-valgymo maratonui tai visai smagios šventės gaunasi smile.gif
Anidada kiek mamai metų ? Kažkas rimto su sveikata ar ... nuotaikos nėra ?

Nu tai va, gero tame yra išeiginės 😁. Ir dar vaikai aišku.

Nesena dar mama, 65 jai, bet hipochondrike, dar depresija visą gyvenimą su potvyniaus ir atoslūgiais, dar remontus ką tik baigė, tai sakė pavargo ir nori būt namie. Turbūt ateis pas ją draugas, dar kokios kaimynkos, turi jį ten daug draugų, yra itin ekstravertiska, tai tikrai nesėdės viena. Visada beveik mes pas ją važiuojam, bet šiemet MB darbas neleidžia, tai vat tokie sprendimai gavosi. Man taip tik labiau tinka

Atsakyti

Anidanda, ramios šventės bus. Poilsis :) į kokį miuziklą važiuosit?

Atsakyti
Na dėl morkų su slyvom, tai gal per saldu bus prie tuno, o va jažynka pats tas turėtų tikti smile.gif
Šventės.... man smagu, kaip visi susėda prie kūčių stalo, mamos tradiciniai patiekalai(duok die jai sveikatos wub.gif ) jaunimas šiaušiasi, bet labai labai tikiu, kad kada nors, tikrai norės tų pasibūvimų....


Atsakyti