Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety, kokią dozę gersi?

Atsakyti

Labas rytas,

Kaip ligoniai laikosi? Tikiuosi geriau? Luety, tik norėjau pasakyti, kad tie E ne visada tokie baisūs, kiek mes jų bijom...

Vakar darbinis koncertas atlaikytas,  silkė sumedžiota.  Pasirodo reikia važiuoti  apsipirkti ne ryte, o apie 4 val.popiet. Pensininkai jau apsipirkę, o normalūs žmonės dar dirba. Nors šiandiena jau visur beprotnamis bus. Dovanos supakuotos, išdalintos, išsiųstos. Liko tik sava šeima. Mudu su MB likom be dovanos :D . Skrydį atšaukė vakar... žadėjome po eglute "pasidovanoti" Italiją vasariui. Yra kaip yra. Dievulis daro, dievulis žino.

Gražaus penktadienio :4u: 

Atsakyti
Labos 4u.gif

Grįžau pasipirtinau, pasisveikatinau o svarbiausiai prisiplaukiojau iki valios. Kiekvieną rytą keldavausi 6.30 prie kompo prasimėtydavau darbus ( aha atostogos buvo žinau, ale...) ir jau 7 baseine ax.gif Man tokia ryto pradžia wub.gif
Luety širdelę kaip tu, jazau pamenu prieš metus aš juk iki plaučių uždegimo prisivariau, jau nejukauk ...kaip tu šiandiena, apkabinu tave stipriai stipriai ...
Mezginiai nuostabūs wub.gif
Vakar kortelę užblokavau, ot pailsėjau net pin pamiršau.
Antį kepsiu, ale nežinau kaip, mislinu gabalais, saintlina kaip tu kepsi? Silkės MB nueis į IKI nupirks, jau po turgų nesiduosiu. Žąsį kepusi labai senai, paprastai su obuoliais rolleyes.gif
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Luety, kaip tu?

Aš dar nesiruošiu nieko. Apsipirkę esam, dar daržovių reiks nupirkti salotoms.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Luety- 4u.gif 4u.gif
Žąsį kažkada užsiauginųsi buvau,kepiau kalėdoms,man antis skaniau. ax.gif
Antį kepsiu gabalais.
Atsakyti
Ingrida prašome detaliau apie antį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 12 22, 09:59)
Ingrida prašome detaliau apie antį 4u.gif

Mukute,atsiversk šeštadienio praeito Beatos laidą,kaip tik kepė gabalais su raugintais kospūstais.Sakiau pabandysiu,nes galva nebe išneša.Viską pasidarysiu šeštadienį,šaltai puodą paliksiu ir pirmadienį vešiuosi pas vaikus.Gal nieko neatsitiks per tiek dienų? ax.gif
Vakar pasiėmėme dar vieną modemą interneto,nes atvažiuoja svečiai,vieniems reikia interneto,kiti savo turi.Paskui liekame patys be ryšio.Galvojome gal stiprintuvą statyti,tempti laidus,ai per daug sunku.Dar vienas modemas liko bute,mezonas čia netraukia.Lieka tik telia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 12 22, 08:10)
Grįžau pasipirtinau, pasisveikatinau o svarbiausiai prisiplaukiojau iki valios.

Antį kepsiu, ale nežinau kaip, mislinu gabalais, saintlina kaip tu kepsi?


jautiesi pailsėjusi? Tada super, šventėms pasiruošei geriausiai kaip tik įmanoma thumbup.gif

Antį aš tik cielą kepu, man gabalais jau ne tas smile.gif Marinato jokio ypatingo man nereik, užtenka druskos, pipirų ir kmynų. O va įdaras man toks nestandartinis patinka. Kolegė kažkada pasakė, pabandžiau ir prilipo. Reik pakept keptuvėj skrandukų, kepenėlių truputį, įdėt apvirtų ryžių, druskos, pipirų ir sumaišius prikimšt antį. Kepant tas įdaras prisigeria anties sulčių ir bent man tai labai skanu. O kepti obuoliai jau šalia anties.
Atsakyti
Ingrida reiks paveizėti ax.gif r manau nieko neatsitiks tik geriau pasimacavos ax.gif
Saintlina esu teip darisui tik su makaronais nu žinok irigi bais gardžiai gavosi, tikrai tas įdaras taip prisigeria to skysčio net kartais nesijaučia, kad makaronai. ax.gif Ačiū už pasidalinimus, dar laiko yra pamastymui...
Saintlina nesijaučiu ...kniso protą visą laikotarpį darbo reikalais, bet ačiū die nemačiau ir nėjau į darbą ax.gif
Atsakyti
Esu kepusi višta su cielas subadytais apelsinasi šiknoj, pagal Oliverį. Skaniai gavosi .
Mano žąsytė balkone primacnavota tupi. Vėsu, tegul marinuojasi . Esu kepusi bet senai . Mama kepdavo gabaliukais žąsį, labai skani būdavo . Kepsiu cielą , nes nu toks MB užsakymas tongue.gif
Pirkta antis irgi ciela skaniau. Naminė skraidūnė gabaliukais , daug čiobrelio ir porterio alaus. Nes ciela ji būna kieta. O triušiukas baltam vyne keptas.
Man rauginti kopūstai tai dešrelės arba šoninė smile.gif Prie paukščio norisi kažko lengvesnio, saldesnio - pvz morkų , batatų ir tt. Paukštiena su morkomis man klasika, kuri visada skanu ax.gif Bet yra vienas veikėjas kuris keptų morkų nemėgsta. Ir virtų. Tik žalias.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 22 gruodžio 2023 - 09:34
man pernai labai pasiteisino AA receptas morkos su džiovintom slyvom viskas ilgai kepta svieste...greit nuo stalo dingo ax.gif nu labai rekomenduoju ir labai skanu ax.gif ačiū AA už įdėją 4u.gif
Atsakyti

man pernai labai pasiteisino AA receptas morkos su džiovintom slyvom viskas ilgai kepta svieste...greit nuo stalo dingo ax.gifnu labai rekomenduoju ir labai skanu ax.gifačiū AA už įdėją 4u.gif

O kaip gamint?

Atsakyti