Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas  :4u: 

Luety, dabar gyveni pasakoje.

Žolia, jei nedetalizuoda darbo sutarty, ką ten beišpeši...

Gražios dienos!

Atsakyti
Labas dienas smile.gif

Luety, labai smagu, kad tau smagu thumbup.gif Kaip toli jūra nuo jūsų gyvenamos vietos? Turgų jau apžiūrėjai? Kas ten įdomaus šiuo metų laiku?

Aš tai mūsų +6 šiuo metu į +18 nekeisčiau ))) man visai fainas oras ir pas mus, minkštas toks, šiltas. Ledo nebeliko, smagu drąsiai kojas statyt. Smulkus lietutis man netrukdo smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vėjo nėra,labai geras oras.
Atsakyti

Pliaaa... tiek darbų turiu, o elektra pyst ir dingo  :unsure: gedimas visam kvartale. ESO žada standartiškai - per dvi valandas stengsimės. Nueis darbo diena šuniui po uodega..

Atsakyti

QUOTE(IngridaB @ 2023 12 19, 20:45)

Žolyte,kad visur beveik ta pati tvarka,kiekvienas išleidžia atostogų ir dirba už tą patį atlygį.Ar kas suserga,dirbi žmogau dvigubai.Bjauri tvarka,pritariu. 4u.gif


Tikrai bjauri tvarka... Aš senai bedirbus kitiems, tai nežinojau apie tai, kad už kitą dirbant atostogų metu nemokama...
Šaunūs tavo vaikai, kad padeda tėvams 4u.gif

QUOTE(Pou @ 2023 12 20, 07:54)
<p>Labas rytas  4u.gif </p><p>Luety, dabar gyveni pasakoje.</p><p></p><p>Žolia, jei nedetalizuoda darbo sutarty, ką ten beišpeši...</p><p></p><p>Gražios dienos!</p>

Tai jau taip... Nieko nebeišpeši.

Luety, nepervark nuo pirmos dienos, tiek daug vaikščiodama, jei nebuvai įpratusi tokių atstumų suvaikščiot. 4u.gif Ar siūlų pardes jau radai? mirksiukas.gif
Atsakyti
https://www.wifiber.es/
Luety,paprasta.
Toliau taip- sestadieni is ryto eini i turgu ar prekybcentri ir klausai - kokiomis kalbomis kalba zmones.Pas mus daugiausia ex patu visokiose statybiniu medziagu parduotuvese ir kinu restorane biggrin.gif
Atsakyti

drinks_cheers.gif, tikrai taip, turi įgaut visokios patirties. Ir šmokt už save pastovėt ax.gifIš vienos pusės gerai, kad vis bando, vis daro kažką rolleyes.gifŽingsnelis į priekį, pažindinantis su Gyvenimu smile.gifnu iš kitos pusės, geriau būtų, kad mokytųsi iš svetimų klaidų ar įsiklausytų į patarimus.
Luety, nu bet +18 tai gal geriau, nei +2 ar net - 2 °C 4u.gif

Žmonės negeba mokytis iš svetimų klaidų. Tiesiog taip yra.

Atsakyti

Labas dienas smile.gif

Luety, labai smagu, kad tau smagu thumbup.gifKaip toli jūra nuo jūsų gyvenamos vietos? Turgų jau apžiūrėjai? Kas ten įdomaus šiuo metų laiku?

Aš tai mūsų +6 šiuo metu į +18 nekeisčiau ))) man visai fainas oras ir pas mus, minkštas toks, šiltas. Ledo nebeliko, smagu drąsiai kojas statyt. Smulkus lietutis man netrukdo smile.gif

Aš keisčiau!

Atsakyti
Luety gero laiko wub.gif 4u.gif

Aš niekada savo vaikam nesu sakiusi nedaryk to ar kito. Daryk. Nežinai - pasiklausk padėsiu ... Kažkaip nekritikuoju tai labai ramiai ateina pasitarti ...
Maniškė buvo sugalvojusi po vidurinės baigimo Maksėje padirbti mėnesiuką biggrin.gif . Juokiasi , kad labai gera patirtis biggrin.gif Išgyveno , nesiguodė , kad skriaudė tongue.gif
O pvz dėl tokio dalyko kaip DS tai logiška ateiti pas mane pasitarti , žino kiek jų gyvenime man tekę surašyti .
Dėl pavadavimo ar ne - manęs niekas nepavadoja kai atostogauju . Pasidarai išvažiuodama, pasidari grįžusi ... Nes nėra kam. Mukos irgi wub.gif tongue.gif kiek žinau smile.gif Tai jau yra versle.
Atsakyti

Labas rytas,

Prisiduodu.Dregnas bronchinis kosulys(lektuve kosejo kas antras beveik),kojos issikabino is klubakaulio,skauda viskas ir raumenys ir klubo sanariai,esu pikta,dar uz ausies eme badyt.Kvepavau druskos tirpala karsta,bet jegu nera.I sarasas darbu ka atlikt,ilgas.Kaip pikta.MB eis ciobreliu arbatos ieskot,matem zoliu parde,bet buvo uzdaryta.

Aciu,Alta,kad rupiniesi,bet reiks ieskot vistiek pagalbos.Man nereikia pastoviai,kad moket kas menesi,tai nezinau,kaip ir koki.

Turgau cia tik ketvirtadieniais.Vasara kai buvom,apart ispanu nieko negirdejau kitu kalbu.

Oras puikus,bet zada veja ir ne tiek sauleta.

Atsakyti

Dėl pavadavimo ar ne - manęs niekas nepavadoja kai atostogauju . Pasidarai išvažiuodama, pasidari grįžusi ... Nes nėra kam. Mukos irgi wub.giftongue.gifkiek žinau smile.gifTai jau yra versle.

Manęs irgi :)  šiaip tai neteisybė. Nes darbus vistiek turi tuos pačius padaryt, tik per gerokai mažiau laiko. 

Aišku, savam versle irgi viską pats turi daryt, nėr kam permest. Bet savam ir valdžia (direktorius) ant galvos nesėdi.

Elektros vis dar nėra..

Atsakyti

Labas rytas,

Turgau cia tik ketvirtadieniais.

Tai jau ryt :) 

Darbų sąrašą galit pasitrumpint. Perkelt ką nors į vėliau. Jūsų gi nieks nebaksnoja ir neskubina, kada pasidarysit, tada ir gerai. Arbatos kol kas bet kokios su medum pagerk.

Sveik  :4u:  :4u: 

Atsakyti