Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ačiū, Dusia. 4u.gif Ji praėjusią savaitę iš tikrųjų sirgo, bet skubėjo į darbą, tik 3 dienas, kol tempa nukrito prabuvo namie. Nu norėjo kaip greičiau. Ir še- dirbk daba už 2. Nemoka ji už save pastovėt verysad.gif Parašys šnd prašymą išeit iš darbo. Bet kalbėt neina, nemoka. Sakė, padirbs tas 2 savaites.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2023 12 19, 14:59)
Ačiū, Dusia.  4u.gif  Ji praėjusią savaitę iš tikrųjų sirgo, bet skubėjo į darbą, tik 3 dienas, kol tempa nukrito  prabuvo namie.  Nu norėjo  kaip greičiau. Ir še-  dirbk daba už 2.  Nemoka ji už save pastovėt verysad.gif  Parašys šnd prašymą išeit iš darbo.  Bet kalbėt neina, nemoka. Sakė, padirbs  tas 2 savaites.


Žolia, privalo mūsų vaikai užaugti . O gailėti , ypač mamos negalim. Tik patarti . Tėčiai padrasinti ir pastumti ... wub.gif wub.gif wub.gif Pamoka 4u.gif
Yra stipresnių mergačių pas mus temoke toje srityje. Gal kažką patars? Aš tik iš bendro žinau ir kiek kolegų vaikus reikėjo "gelbėti". Maniškiai tai lepūnai , prieš rašydamiesi DS mamai atsiunčia smile.gif Ar viskas gerai tongue.gif
Atsakyti

Kažkoks ruduo... gera proga buvo avietes nukirpt.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 19, 15:12)
Žolia, privalo mūsų vaikai užaugti . O gailėti , ypač mamos negalim. Tik patarti . Tėčiai padrasinti ir pastumti ... wub.gif  wub.gif  wub.gif  Pamoka  4u.gif
Yra  stipresnių mergačių pas mus temoke  toje srityje. Gal kažką patars?  Aš tik iš bendro žinau ir kiek kolegų vaikus reikėjo "gelbėti". Maniškiai tai lepūnai , prieš rašydamiesi DS mamai atsiunčia smile.gif Ar viskas gerai  tongue.gif

O mano labai ala savarankiška, nieko nenori tartis. Dažniausiai gaunasi, kad po jos sprendimų reik sukt galvas rolleyes.gif Vasarą dirbo kurjerių tarnyboj Danijoj 2 mėn. Ten apkniso - už pusę mėnesio algos negavo unsure.gif Nu iš tų, kiek turėjo, nusipirko mašiną... Nesitarusi. Lyg profė mašinų būtų rolleyes.gif Tetis paskui keikėsi , kai technikinę reikėjo praeit... Vis gaila palikt ant ledo po tokių sprendimų. Nu bet jau reiks tikrai imtis man save tramdyt nuo noro padėt ax.gif Į tas valytojas sakiau neiti, nu bet ar klausė? Va ir rezultatai... Jai kaip tik tarpiukas iki egzaminų tie 2 mėn, norėjo užsidirbt šiek tiek. Yr kap yra, kaip žemaičiai sako bigsmile.gif
Atsakyti
Žolia, kažkur nuo 24 metų vaikų mąstymas ima keistis... Tėvai po truputi protingėja biggrin.gif . O kai savo vaikų susilaukia tai Tėvai iš viso profesoriai . O iki to laiko reikia paleisti ... Kad sugrįžtų.

Mes mamos tik mylėti ir tegalim. Bet taip rašo protingose knygose mirksiukas.gif Auklėti turėtų tėčiai .
Atsakyti

Sveikos,mielosios. :4u: 

Esu vos gyva.Per diena nuejau 10509 zingsniu,t.y.7,45 km.Apsas meta man fejerverkus.Kaip imest foto per nauja versija?Ar vistiek reikia part.lt?Jei reikia,foto nebus,taupau interneta,turiu tik 12gb menesiui,kaip uk gyventoja europoj .Ispanijos sim pirkt nezinau kur,kalbos barjeras,reikia laiko.Kol kas nieko nemaciau jokiuose shopuose.

Ryte ejom pasisveikint su jura,po to pusryciai,siesta,po to valkiojomes senamiesty .Pamatem,kad isejom ne laiku,ju siesta nuo 14 iki 17,0 mes isejom 14 tik.Galvojom,kad jie siestos laikosi tik per karscius,pasirodo visada.Tikginiai,MB nusprende :D .Melynas dangus zavi,geriuosi ta spalva,saule visa diena Max 18 silumos .Kai pasakysit kaip ikelt foto per nauja versija,parodysiu truputi vaizdu. :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

O mano labai ala savarankiška, nieko nenori tartis. Dažniausiai gaunasi, kad po jos sprendimų reik sukt galvas rolleyes.gifVasarą dirbo kurjerių tarnyboj Danijoj 2 mėn. Ten apkniso - už pusę mėnesio algos negavo unsure.gifNu iš tų, kiek turėjo, nusipirko mašiną... Nesitarusi. Lyg profė mašinų būtų rolleyes.gifTetis paskui keikėsi , kai technikinę reikėjo praeit... Vis gaila palikt ant ledo po tokių sprendimų. Nu bet jau reiks tikrai imtis man save tramdyt nuo noro padėt ax.gifĮ tas valytojas sakiau neiti, nu bet ar klausė? Va ir rezultatai... Jai kaip tik tarpiukas iki egzaminų tie 2 mėn, norėjo užsidirbt šiek tiek. Yr kap yra, kaip žemaičiai sako bigsmile.gif

bet tai kaip kitaip tie vaikai ismoks, jei ne savas klaidas darydami? mano vyresnyss irgi oi kiek grybo pripjove ir su masinom, ir su darbais ne karta apknistas buvo. gaila aisku vaiko, bet toks gyvenimas. kuo daugiau bandom patart, tuo daugiau jie neklauso :D

Sveikos,mielosios. :4u:

Esu vos gyva.Per diena nuejau 10509 zingsniu,t.y.7,45 km.Apsas meta man fejerverkus.Kaip imest foto per nauja versija?Ar vistiek reikia part.lt?Jei reikia,foto nebus,taupau interneta,turiu tik 12gb menesiui,kaip uk gyventoja europoj .Ispanijos sim pirkt nezinau kur,kalbos barjeras,reikia laiko.Kol kas nieko nemaciau jokiuose shopuose.

Ryte ejom pasisveikint su jura,po to pusryciai,siesta,po to valkiojomes senamiesty .Pamatem,kad isejom ne laiku,ju siesta nuo 14 iki 17,0 mes isejom 14 tik.Galvojom,kad jie siestos laikosi tik per karscius,pasirodo visada.Tikginiai,MB nusprende :D .Melynas dangus zavi,geriuosi ta spalva,saule visa diena Max 18 silumos .Kai pasakysit kaip ikelt foto per nauja versija,parodysiu truputi vaizdu. :4u:  :4u:​ 

nereikia jokio part.in. spaudi ne mygtuka "Atsakyti", o "Issamus atsakymas", tada iskrenta atsakymo langas, o po juo mygtukas "prideti faila", tai ji paspaudi, pasirenki foto is savo galerijos ir ikeli

Atsakyti

Priedas  received_375372618195531.jpeg   169,11KB   1 Parsiųsta kartųPriedas  received_333492236296397.jpeg   171,33KB   0 Parsiųsta kartų Priedas  received_3486828658200865.jpeg   155,5KB   0 Parsiųsta kartų

Aciu,uz paprotinima Kitos foto neisideda,sako per dideles,bet gana ir tiek pirmai pradziai,manau .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 19 gruodžio 2023 - 19:38
QUOTE(Anidanda @ 2023 12 19, 18:02)
<p>bet tai kaip kitaip tie vaikai ismoks, jei ne savas klaidas darydami? mano vyresnyss irgi oi kiek grybo pripjove ir su masinom, ir su darbais ne karta apknistas buvo. gaila aisku vaiko, bet toks gyvenimas. kuo daugiau bandom patart, tuo daugiau jie neklauso biggrin.gif<

drinks_cheers.gif , tikrai taip, turi įgaut visokios patirties. Ir šmokt už save pastovėt ax.gif Iš vienos pusės gerai, kad vis bando, vis daro kažką rolleyes.gif Žingsnelis į priekį, pažindinantis su Gyvenimu smile.gif nu iš kitos pusės, geriau būtų, kad mokytųsi iš svetimų klaidų ar įsiklausytų į patarimus.
Luety, nu bet +18 tai gal geriau, nei +2 ar net - 2 °C 4u.gif
Atsakyti

Luety, pasaka, kaip faina pas tave 😍

Atsakyti

Nepykstu del 18 :D ,man tinka ir patinka,galetu but dar daugiau,o viska nuperka melynas dangus.Taip gera ji matyt.

Atsakyti
Luety,gera ten pas Tave. wub.gif wub.gif

Žolyte,kad visur beveik ta pati tvarka,kiekvienas išleidžia atostogų ir dirba už tą patį atlygį.Ar kas suserga,dirbi žmogau dvigubai.Bjauri tvarka,pritariu. 4u.gif
Visi skolininkai skuba atsiskaityti iki švenčių.Pamenate skundžiausi,kad apgavo pardavėja su glaistu,pagrasinau e policija,pervedė pinigus.
Draudimas irgi pradėjo rašinėti laiškus.Sūnus paaukojo šeštadienio vakarą,panagrinėjo visus jų laiškus.Pasirodo,pagal jų įstatymus,jei per tris mėnesius neišmoka išmokos,galima skaičiuoti delspinigius. ax.gif Parašė laišką draudimui mano vardu,jei iki kalėdų neatsiskaitysite,po kalėdų skaičiuosime delspinigius.Šiandien ryte atsakymas ir taip aiškiai viskas surašyta,vistiek sūnus nerimsta,dar nukniso apie 500 eurų.Aš jau sutikčiau paspausti rankas,jie negali iki galo sumokėti visos sumos?Sūnus dar rašys jiems laišką kur padėjo tą sumą? bigsmile.gif Gerai,kai turiu užnugarį. mirksiukas.gif
Iš kiniečių buvau užsisakiųsi kalėdoms visokių smulkmenų,maišiukų dovanoms.Jau galvojau tikrai iki švenčių nebus.Vakare,skambina paštininkas,jūms siunta.Atėjo ir kiniečių siunta. wub.gif
Beliko gruybukams kotus nudažyti ir jau galima pakuoti dovanas. wub.gif
Atsakyti