Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ir dar klausimas ar išmokė 😄🧐. 

Aha, pritariu.

Atsakyti
Prausiasi tik tinginiai . Kas netingi pasikaso. Iki trijų cm ne purvas, nuo trijų cm pat nubyra biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti

Prausiasi tik tinginiai . Kas netingi pasikaso. Iki trijų cm ne purvas, nuo trijų cm pat nubyra biggrin.giftongue.gif
😂 Būtent taip ir gyvena didelė dalis lietuvių 🤣
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 17 gruodžio 2023 - 21:46
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 18 gruodžio 2023 - 08:25

Labas rytas, kažkaip niūru labai...

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 17, 15:37)
Net nupurtė ... Žinau kodėl nemėgstu Vokietijos. Savo patikrom sovietus primena... Ai dabar vaikų teisės vėl taip pat elgiasi .

Tai prie sovietu tai tik studentu barakuose pora kart i metus tikrindavo.Asmeniniu ukiu tai nesu girdejus.Na nebent jau puse kvartalo dvokia at grauzikais apleido.
O vokieciai tai net kazkokius istatymus turi ,kaimynus tikrint.Nes viduramziais buvo statymas,nes jei kaimynas sutrius, o tu nepranesei ,tai ir tave nuteis kartu.
Tas dabar idomiai atrodo,vokieciu expatai porina,kaip kaimynai aiskina ,kada skalbt ir kokios muzikos klausyt ir kada wursta keptis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 18 gruodžio 2023 - 10:21
QUOTE(Pou @ 2023 12 18, 09:37)
kažkaip niūru labai...


kur tau niūru, pavasaris gi ))) apniukę truputuką, bet jau nelyja, šilta bigsmile.gif
Tik miške takeliai grynas ledas. Buvo sniegas sumintas, dabar ledas po vandeniu pasidarė. Kol nutirps..
Atsakyti
Labas rytas,
Na taip už lango vėl ruduo arba ankstyvas pavasaris ... Visai ne Kalėdos tongue.gif
Neliūdėk Pou wub.gif 4u.gif Kalėdų senio rogės dangumi skrenda, nereikia jam to sniego , dovanų bus tongue.gif
Na kokie sutriai bebūtų tie lietuviai prievarta man nepatinka rolleyes.gif Esu sutikusi nevalų diedų darbe, po vizito į kabinetą tenka langa atsidaryti . Bet Kaune tokių nedaug ... iš šimto 1-2 pasitaiko . Gal provincijoje prasčiau . Iki kovido labai pensininkai parduotuvių kasose mėgdavo ant galvos lipti. Va jie tai dažnai taupantys vandenį , nesiprausę. Paskui kovidas pripratino prie atstumų. O be to savitarnos kasos atsirado , kas man labai patinka . Visi pagarbiu atstumu laukia.
Prie sovietų mokyklose vaikus tikrindavo - ausis ,nagus , galvas biggrin.gif Aš sena , pamenu . Barake pirmame kurse tvarką tikrindavo ... Lovos kaip stygos turėjo būti paklotos , metalinę lovą atitraukia ir tikrina ar nėr dulkelės. Buvo tokia kobra Viktorija barako viršininkė. Kitais metais ji kažkur dingo , gal kas "nužudė" ?
Vokietijoje sekmadienį negali pjauti gazono . Bent tam regione kur MB malkiai dirba.
JAV priklausomai nuo gyvenamo rajono negali PATS pjauti gazono , turi samdyti .
Apie UK studenčių, jaunų mergelių tvarką barake patyliu. Dukrytė pasakojo . JAV tas pats , yra kas iš pažįstamu tik nuvykę dirbo namų valyme... Lietuviai labai labai labai tvarkingi kai imi lyginti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 18 gruodžio 2023 - 10:40
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 18, 10:39)
Lietuviai labai labai labai tvarkingi kai imi lyginti.


žiūrint kokius tuos lietuvius daugiau sutinki. Aš tai pilnai tikiu, kad Anidanda kitokį vaizdą mato, jei ji medicinos srity dirba. Yr dirbus pažįstama poliklinikoj, esu prisiklausius.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 12 18, 11:11)
žiūrint kokius tuos lietuvius daugiau sutinki. Aš tai pilnai tikiu, kad Anidanda kitokį vaizdą mato, jei ji medicinos srity dirba. Yr dirbus pažįstama poliklinikoj, esu prisiklausius.


Tai manyčiau , kad provincijoje ir seni žmonės tikrai nepsiprausia. Didmiestije jaunesni , dirbantys jau pramokę kas rytą į dušą, Netaupo vandens... Manyčiau apie 90 pr. pasipraususių mieste dirbančiųjų .
Nors labai įdomiai - pas mus dirbo tėvas ir sūnus . Tėvas nesmirdėdavo , bet jau sūnus kap dvokė ... Kaip ta boba su tokiu gyveno ? Mama jo medicinoje sesute dirbo ? Tai gal mokė vaikystėje? Bet jis labai skūpas žmogus . Ir biški adaptuotas sakyčiau , nors teises turėjo. Taupė ?
O UK pas studentes kambary triusikai liemenukai ir panaudoti tampaksai ant grindų tai irgi šlubo vokiečio prašosi ... Svarbiausia , kad tai nejaudina - gali susikviesti visus į kambarį. Nemato .
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 18, 11:25)
Didmiestije  jaunesni , dirbantys jau pramokę kas rytą į dušą, Netaupo vandens... Manyčiau apie 90 pr. pasipraususių  mieste dirbančiųjų .



draugė pervežimų srity dirba, tai ten vairuotojai oho ateina, ištisai langas atidarytas )) Vilniuje )

O aš šian į koncertą einu. 'Tristanas ir Izolda'. Nelabai įsivaizduoju, ko ten tikėtis, draugė bilietus nupirko - pati nebūčiau sugalvojus. Dainuos Krysko ir Juodsnukis. Tai žiūrėsim. Teks anksčiau iš darbo namo varyt, nes mb atvežė, o parvežt jau negalės. Reiks apsiskaičiuot, kaip sugrįžt ir spėt ne tik šunį išvest, bet ir po dušu palįst, kad nekvepėčiau kaip šiandien aptariamieji ))
Mano mašiną užstatė kieme, negalėjau ryte išvažiuot. Kiaulės žmonės ir šiam punktuke. Nors telefono numerį paliktų matomoj vietoj..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 12 18, 12:56)
draugė pervežimų srity dirba, tai ten vairuotojai oho ateina, ištisai langas atidarytas )) Vilniuje )

O aš šian į koncertą einu. 'Tristanas ir Izolda'. Nelabai įsivaizduoju, ko ten tikėtis, draugė bilietus nupirko - pati nebūčiau sugalvojus. Dainuos Krysko ir Juodsnukis. Tai žiūrėsim. Teks anksčiau iš darbo namo varyt, nes mb atvežė, o parvežt jau negalės. Reiks apsiskaičiuot, kaip sugrįžt ir spėt ne tik šunį išvest, bet ir po dušu palįst, kad nekvepėčiau kaip šiandien aptariamieji ))
Mano mašiną užstatė kieme, negalėjau ryte išvažiuot. Kiaulės žmonės ir šiam punktuke. Nors telefono numerį paliktų matomoj vietoj..


Saintlina gero koncerto 4u.gif
Mane gelbėja Boltas kartais . Iki centro 4-5 pinigai iš mano kaimo . Tai ne karvė ...

Jei draugė dirba su furščikais , tai ne lietuviai vairuotojai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Gudai ir ukrainiečiai pagridas.
Atsakyti