Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Luety @ 2023 12 17, 14:50)

O prusija labai auklejo Klaipedos krasto gyventojus.Budavo apziuros(cia man dar negimus),eidavo  kazkokia struktura su policajum kas dvi savaites ir tikrindavo,ar pakeisos patalynes,ar dulkiu nera.Silutes krasto istorijoj esu skaicius.Ir dar daug daug siuo metu net sunkiai isivaizduojamu dalyku buvo.
Puse daiktu sudeta doh.gif


Net nupurtė ... Žinau kodėl nemėgstu Vokietijos. Savo patikrom sovietus primena... Ai dabar vaikų teisės vėl taip pat elgiasi .
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 12 17, 15:31)
Ot ir buvo pirmas. Prieš metų dešimt kažkur mačiau ))) Luety, tu ryt jau išskrendi? Geros tau kelionės!! Parašyk, kai nuskrisi. 


Gal mirė natūrialia mirtimi per dešimt metų tongue.gif Ilgas laiko tarpas mirksiukas.gif

Luety - gero skrydžio !!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 17 gruodžio 2023 - 16:12
QUOTE(saintlina @ 2023 12 17, 13:31)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73123000" data-time="1702819480"><div><p>Manyčiau pas tave sterili aplinka, net pirmo virablo nėr vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukaBe šansų užsikrėsti virpulinimo liga vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Ot ir buvo pirmas. Prieš metų dešimt kažkur mačiau )))</p><p></p><p></p><p><strong>Luety</strong>, tu ryt jau išskrendi? Geros tau kelionės!! Parašyk, kai nuskrisi. </p>



Aciu uz palinkejimus.Isskrendu ryte 6:25, UK laiku,o busiu 9:40 Europos laiku.Tik ka buvo sunus ir aptarem,kada nakti atvaziuos musu vezt.Mums apie 2,5 val iki Stanstedo aerouosto masina.
Dusia,pirkau sekcijinio dazymo siulus ir jie man nesukure nei juostu,nei kokio rastelio,kaip,kad buna,tai jau toks margutis negrazus,toks,kaip jau buvau idejus tas su baltom juostelem apnare.Nu tai galvojau,kaip cia pagrazint,nu nuobodzios jos man.Devet sau pasidariau isranki labai.O ir tu siulu like tik 47g.Tada sugalvojau imaisyt balta ,megzt heliksu su nukeltom baltos akim juostelemis .Galima gi daryt visokius zigzagus su tom nukeltom akim,bet man kazkaip uzsinorejo tokiu juostuotu.Gavosi siltos,dvigubos,sakau,kaip zakardas ir patiko man paciai ir megzt .Kulnas strong.Paemiau puse kojines akiu,mano atveju su virbalais su valu paemiau puse akiu,t.y 30,penkias vidurines atskyriau markeriu ir tada emiau pridejinet po 1 aki ia abieju pusiu ,kur paliktos akys tol,kol gavosi 60 akiu ant virbalo,bet tuo paciu metu visa laika mezgiau aplinkui,kulno akiu nereikia megzt atskirai,jei mezgi strong kulna.Kadangi vidury palikau 5 akis,tai nesigavo 60 padvigubinus,o gavosi 59.Tada jau mezgi kulna atskirai,ta kauseli.As pasirinkau balta siula,nors gali ir sekcijini .Tas pradzioj paliktas akis palikau ir nuo ju sonuose emiau siaurint .Eini geraja puse sumezzgi dvi gerai ir plius 1 gera akis,eini blogaja puse,suneri dvi blogai ir plius 1 akis,kol ant virbalo vel lieka 30 akiu.Tada mezgi apvaliai toliau iki pirstu.Man labai patinka megzt strong kulna.
Jame gali palikt koki rasta,o ir ant kojos gerai ziurisi.
Beveik viska susidejau,smagiai pabendravau su vaiku,pasimeldziau,kad visada taip butu,nusiraminau,dabar jau viskas gerai,svarbu nuskrist. biggrin.gif biggrin.gif
Is aerouosto taxi apie 40 pinigu,o tada ,kai susitvarkysiu viska,parasysiu.
Pasiilgstu jusu. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 17 gruodžio 2023 - 17:07
QUOTE(IngridaB @ 2023 12 07, 13:36)
https://www.part.lt/...f44fd99e596.jpg
Joks stebuklas,paprastos naminės. ax.gif Ketvirtos džiūna,penktos baiginėjamos,dar tiek pat reikia numegzti.Kitokias snaiges pakeičiau,kad tiek nuobodu nebūtų. mirksiukas.gif

Buvau praleidusi ax.gif Kokios storuliukės, purios atrodo wub.gif Gražuolės 4u.gif

QUOTE(Luety @ 2023 12 13, 12:02)
Labas rytas,

sio menesio 18d.anksti ryte pagaliau iskrendam,tai tiek reikalu,tiek trepsejimo,kad jau nebenoriu skrist.Man ,kaip Mukai,labai sunku pajudet is savo meskos guolio,jei ne MB,tai ir apsamanyciau.

Gero skrydžio, Luety! Lauksim tavo žinutės iš šiltų kraštų 4u.gif
Atsakyti

Net nupurtė ... Žinau kodėl nemėgstu Vokietijos. Savo patikrom sovietus primena... Ai dabar vaikų teisės vėl taip pat elgiasi .

Bet nesakyk, lietuviams į gerą išėjo toks higienos mokymas. Iki tol juk kaip laukiniai buvo, utelem apėję, šikdavo į daržą  ir tt

Atsakyti
Luety dekui ! Strong kulną ne viena esu numezgusi , tik be tų paliktų akių . Dar bumerangą ir apvalų pagal Marinai . Žinoma bobutės sutvirtintą , paprastom ir sukeistom akim teko megzti. Vaje , jau moku 4,5 kulno tongue.gif
Atsakyti

Atlaikiau MB darbinį balių penktadienį 😅, dar svečius iš jo pusės šiandien, chu, viskas, pailsesiu biski. Vaikai pasakė kad per Kūčias ne atvažiuos, tik 25 d, mama sakė turbūt išvis nevažiuos, MB gavo parini budėjimą 25 d. Tai nzn ką čia reikia daryt tą 24, negi trise sėdėsim ir12 patiekalų gaminsim🤣. Gal reikia paieškot kokios opcijos restorane su programa, kad įdomiau būtų 🤔

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 12 17, 15:15)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73123007" data-time="1702820234"><div><p>Net nupurtė ... Žinau kodėl nemėgstu Vokietijos. Savo patikrom sovietus primena... Ai dabar vaikų teisės vėl taip pat elgiasi .</p></div></blockquote><p>Bet nesakyk, lietuviams į gerą išėjo toks higienos mokymas. Iki tol juk kaip laukiniai buvo, utelem apėję, šikdavo į daržą  ir tt</p>


As manau,kad taip.O vokieciai visada buvo tokia truputi fasistine nacija.Viskas turi but pagal juos,jei esi ju salies pilietis.Jei nuo sirdies,nemegstu as ju irgi,bet zmogus zmogui nelygu.Turejau viena pagyvenusia pora pazystama,kurie buvo labai faini zmones.


QUOTE(Anidanda @ 2023 12 17, 15:20)
<p>Atlaikiau MB darbinį balių penktadienį 😅, dar svečius iš jo pusės šiandien, chu, viskas, pailsesiu biski. Vaikai pasakė kad per Kūčias ne atvažiuos, tik 25 d, mama sakė turbūt išvis nevažiuos, MB gavo parini budėjimą 25 d. Tai nzn ką čia reikia daryt tą 24, negi trise sėdėsim ir12 patiekalų gaminsim🤣. Gal reikia paieškot kokios opcijos restorane su programa, kad įdomiau būtų 🤔</p>


Man kucios namie,kad ir dviese.
O tu jauna,vis idomiau.
Dusia,tu kulnu visokiu,bet man patiko ypac strong.

Papildyta:
Strong kulnui gali palikt kiek nori akiu,gali isvis nepalikt,gali palikt dvi,gali palikt viena.Margutese palikau atrodo puse,ir kitas pridejau isvirksciomis.Svarbiausia sudvigubint.Kuo aukstesne keltis,tuo maziau palieki vidury.
Atsakyti

Luety, puikios kelionės, kad viskas kuo greičiau ir lengviau! Lauksim!

Atsakyti
Luety kada Judvieju vestuvių metinės? Rašei, kad labai gražus skaičius wub.gif

Strong kulną nesunku megzti kiek pamenu ir labai gražiai atrodo , bet man nešioti nelabai. Mano šeimynos siauros kojos, mano tik platesnė ... bet ir man sukasi tokia kojinė.
Papildyta:
QUOTE(Anidanda @ 2023 12 17, 17:15)
Bet nesakyk, lietuviams į gerą išėjo toks higienos mokymas. Iki tol juk kaip laukiniai buvo, utelem apėję, šikdavo į daržą  ir tt</p>


Nemanau , kad vienintelis mokymo būdas yra rimbu ...
Na ir tarybinius būrus išmokė praustis ne kartą per savaitę, o kas dieną be rimbo ?
Atsakyti

kad viskas kuo greičiau ir lengviau! Lauksim!
 

Kažką primena palinkėjimas))))

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 17 gruodžio 2023 - 18:23

Luety kada Judvieju vestuvių metinės? Rašei, kad labai gražus skaičius wub.gif

Strong kulną nesunku megzti kiek pamenu ir labai gražiai atrodo , bet man nešioti nelabai. Mano šeimynos siauros kojos, mano tik platesnė ... bet ir man sukasi tokia kojinė.
Papildyta:

Nemanau , kad vienintelis mokymo būdas yra rimbu ...
Na ir tarybinius būrus išmokė praustis ne kartą per savaitę, o kas dieną be rimbo ?

Sakai be rimbo?🤔abejoju. Čia kaip pažiūrėsi.

Ir dar klausimas ar išmokė 😄🧐. 

Dabartiniams žmonėms dar lb trūksta higienos supratimo. Kadangi pusę gyvenimo dirbu klientų aptarnavime, artimam kontakte, tai drąsiai galiu teigti kad mažiausiai trečdalis žmonių nesilaiko higienos, nesiprausia kasdien, neskalbia rūbų, smirda, neprižiūri odos ir nagų, plaukų ir tt. Deja, tokia realybė. 

Atsakyti