Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Atvažiavo ką tik montuoti prieškambario baldus, jeee, kaip gerai, pagaliau ir tas kampas bus tvarkingas 

Atsakyti
Parodau paskutinius darbus UK biggrin.gif
Cia kol laukiau zaliu siulu

vartotojo įkelta nuotrauka
Uzbaigtos zalios

vartotojo įkelta nuotrauka
O cia dar tikiuosi uzbaigtu vakarais,nervams nuraminti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 15 gruodžio 2023 - 12:04
QUOTE(Luety @ 2023 12 15, 11:55)
Parodau paskutinius darbus UK biggrin.gif
Cia kol laukiau zaliu siulu


Visos tobulos 4u.gif Kojinių fėja Tu pas mus wub.gif
Atsakyti

Luety tikra menininkė 😍

Atsakyti

Labai šventinės visos kojinaitės :super: batų ant tokių autis negalima )

Atsakyti

Labai šventinės visos kojinaitės :super: batų ant tokių autis negalima )

Nebent su basanoskem dėvėti 🤣

Atsakyti
Luety,netradicinės visos kojinaitės. wub.gif wub.gif Sugebėk,taip įdomiai kulnus išmegzti. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 12 15, 12:58)
Luety,netradicinės visos kojinaitės. wub.gif  wub.gif Sugebėk,taip įdomiai kulnus išmegzti. bigsmile.gif


Luety pas mus prie vyresnių , bet netingi mokytis wub.gif wub.gif wub.gif Žaviuosi 4u.gif
Ps aš prieš 3 metus kojines igi mezgiau taip kaip baba išmokė. Labai džiaugiuosi , kad "persimokiau" kai kuriuos dalykus . Yra gerų "paslapčių" kurias žinant galima labai pasilengvinti savo gyvenimą ir padidinti malonumą mezgant smile.gif

PS pasakysiu iš savo patirties , kad senovinis kulnas reikalingas tik natūralios vilnos siūlams. Mezgant iš specialių kojinių siūlų gali mandravoti kaip nori , laiko puikiai . Greičiau atsibos nešioti , spalva pabluks po 2 metų skalbimo negu suplyš...

Dabar dirbdama ar megzdama klausau pamokų apie siūlus. Įdomu pasirodo . Kokių kašmyrų būna, kokių merinų ... Kuo skiriasi. Ką su kuo maišyti galima ir kas gausis mezgant . Užsimanysiu studijuoti tekstilės inžineriją biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ir dar galvoju , kad noriu išbadyti laukinio šilko siūlus...
Siūlų gamybos procese vaikystėje teko dalyvauti - avį esu kirpusi biggrin.gif Duodavo mama pasimokyti . Vilną esu skalbusi , džiovinusi, pašiusi nuo šieno priemaišų. Verpti bandžiusi nesigaudavo lygiai tai tikrai smile.gif Bukle labiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Mano baba mokėjo labai labai lygiai ir labai plonai . Siūlas tik sukrus budavo . Mama storiau verpdavo ir ne taip sukriai .
Žolyte, jei skaitai - kaip ten yra su vilna vėlimui ? ne visokių LT auginamų avių vilna tinkama vėlmui? Tik škudžių? Ar aš klystu ? Kažką viena ausimi girdėjau ...
Atsakyti
Nu va,kazkas su tom foto netaip.Idejau,ziuriu istampe psl,pataisiau,buvo gerai,gryzau is sodo,ieinu,o ten vel istampyta ir nebegaliu keist.Nuejau i part.lt i savo galerija,dar sumazinau,uzseivinau ir pasitaise ,aciu Die.
Su senoviniu kulnu man isvis nebepatinka megzt.Noriu vis kitaip,vis mandriau,man ir kojines kitaip ziurisi,kazkaip madingiau,atrodo.As ju tiek primezgus,kad jau atsibode viskas:ir rastai ir kulnai.Dabar mezgu tik kazka nauja.
Svoguniukai,cesnakai pasodinti.Oras pikus,siltas 10 silumos,saules mazai,dregna labai,bet lysvese jau normalu.Tik nezinau,kaip dygs,nes urvu urvai lysvese.Kiek galejau uzkamsiau,bet ir vel atsiras.Tada iskinoja svoguniukus,ju saknys nepasiekia pilnai zemes ir skursta,jei laiku nepastebesi.
Tai toks metu darbas atliktas.
Einu gert kavos,daryt kitus darbus,o ju dar melijonas.
Atsakyti
Luety, kokie gražūs tavo mezginiai wub.gif
Aš mezgu tik iš natūralios storos vilnos siūlų šeimos nariams. ax.gif Ieškau turguje lietuviškos avių vilnos siūlų. Kojinių mezgimui ji man geriausia. biggrin.gif Vienais metais susigundžiau per FB pigiai parduodamais vilnos siūlais, tai nesivėlė visai plaunant, kas man yra brokas rolleyes.gif Ir prakiuro nė sezonos neatlaikiusios... Dėl to, kad neapveltos. Turbūt kažko primaišo specialiai, kad nesiveltų mezginiuose. O man vilnonės kojinės tikros yra tik tokios, kurias numegztas plaunant dar suveliama. Tada jos yra labai šiltos, minkštos ir negraužia kojų wub.gif Tokių poniškų, kaip Luety, nemezgu, gražumo tai labai gražios wub.gif
Dusia, LT auginamų avių vilna neruošiama vėlimui. Gal Plungės vilna kažkiek turi lietuviškos, bet daugiau siūlus daro. Gal kas ir velia iš lietuviškos, kažkaip negirdėt... Aš pati bandžiau iš Romanovo avių vilnos , jauno ėriuko. Kaimynas augina. Galvojau, kad iš jauno gyvulio bus mažiau akuoto. Nieko panašaus - gavosi mėginys , kaip skardos gabalas. Susivėlė greit, bet žiauriai daug akuoto, kuris slenka ir slenka iš gaminio pastoviai. Be pabaigos. Šlepečių nebevėliau iš jos, tik vidpadžiai į batus geri - kieti ir stiprūs biggrin.gif O vėlimui perku vilną Zelandijos, Tirolio, Merino...
Samušiai augina škudes, bet el. parduotuvėj jų vilnos nėra. Parduoda Tirolio avių vilną iš kitų šalių.
Atsakyti

Žolia dėkui  :4u: 

Kaune normalia lietuviška vilna prekiauja Mezgimo manija. Turguje nesu mačiusi, tik kinietukai.  Ten tokia, kaip mano vaikystėje...

Luety, kiek porų kojinių numezgi per metus?

Atsakyti

Kokip gražumo kojinės 🥰

Atsakyti