Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 14, 06:03)
<p>Labas rytas. </p><p></p><p>Kaip miegojom? Man miegasi mažai pastaruoju metu. Anksti atsibundu išsimiegojusi. Irgi gerai...</p><p></p><p>Man vėl oras nepatinka, nes labai bjaurūs šaligatviai Kaune, sniego vandens mišinys. Nei eini nei plauki. Vaikščioti sunku per tokią košę. Ir batų gadinimas. Jau geriau minusas. </p><p>Luety teks ieškoti siūlų parduotuvių Ispanijoje biggrin.gif .  Taigi viso turimo gėrio nepasiimsi cool.gif .</p><p>Gražios dienos  4u.gif​ </p><p></p><p></p>



Labas rytas 4u.gif 4u.gif
o as jau visa savaite 3 val nakties ir bludiju iki 5.Tai knyga imu skaityt,bet vistiek nemigdo.Vakar naktis isvis be miego,uzmigau tik paryciais.Senatvej bet koks pasikeitimas,mazas pyrst,ir jau akys stacios nakty.
Siulu truputi pasiimsiu,nes anksti temsta nebus kas veikt vakarais,o naktim mes nevaikstom niekur,sedesim namie.
Nenoriu niekur vaziuot,noriu likt savo urvelyje unsure.gif
Mukute,kaip laikaisi?
Atsakyti

Kaip Jūms naujas įstatymas,mokėti draudimą už žoliapjoves-traktoriukus?Čia tai viršūnė,sužinojus vakar. bigsmile.gifbigsmile.gifJuk tas traktroiukas neišvažiuoja į gatvę?Numerio neturi? blink.gif
Dar ,ruošiasi tirti ar teisingai iškastos nuotekos,grežiniai?Aišku už tai turėsime susimokėti?Čia dar planuose.Bet gi jei visus jau susodins su nuotekomis,reikės kažkaip apmokestinti? ax.gif
Stebuklų šalis. rolleyes.gif

Konservatoriai visada daugiau nieko nesugeba, tik mokesčius naujus įvest arba senus padidint. Trūksta žodžių jau apibūdinti šią parazitų valdžią 

Atsakyti
Įdomu kaip administruos traktoriukų mokestį ? Gal tiems seimūnams kokia pasiutus kumelė galvon įspyrė? Na nebet vienkartinis mokestis perkant ?

Luety paleisk... Aš dėl visokių kelionių juo senyn juo ramyn. Visur visko yra. Ko nepasiimsi to nusipriksi arba net neprikreiks 4u.gif Gausi saulės, šviesos, šilumos . O ko daugiau reikia ?


Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 14, 10:31)
Įdomu kaip administruos traktoriukų mokestį ?  Gal tiems seimūnams kokia pasiutus kumelė galvon įspyrė? Na nebet vienkartinis mokestis  perkant ?

Luety paleisk... Aš dėl visokių kelionių juo senyn juo ramyn. Visur visko yra. Ko nepasiimsi to nusipriksi arba net neprikreiks 4u.gif Gausi saulės, šviesos, šilumos . O ko daugiau reikia ?


Cia vezio zenklo zmonems taip buna,kad jiems sunku islyst is savo kertes.Viska suprantu,viska suvokiu,nu bet veikia tas,kad ilgesni laika be artimuju busiu,man jie daug ka reiskia,nu zodziu veikia nerviskai ziauriai.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 12 14, 12:48)
Cia vezio zenklo zmonems taip buna,kad jiems sunku islyst is savo kertes.Viska suprantu,viska suvokiu,nu bet veikia tas,kad ilgesni laika be artimuju busiu,man jie daug ka reiskia,nu zodziu veikia nerviskai ziauriai.


Aš tai netikiu horoskopais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Kaip Jūms naujas įstatymas,mokėti draudimą už žoliapjoves-traktoriukus?Čia tai viršūnė,sužinojus vakar. bigsmile.gifbigsmile.gifJuk tas traktroiukas neišvažiuoja į gatvę?Numerio neturi? blink.gif
Dar ,ruošiasi tirti ar teisingai iškastos nuotekos,grežiniai?Aišku už tai turėsime susimokėti?Čia dar planuose.Bet gi jei visus jau susodins su nuotekomis,reikės kažkaip apmokestinti? ax.gif
Stebuklų šalis. rolleyes.gif

Tai seniai kalbos, kad gręžiniai ir nuotekos privalės turėti projektus, o dėl trakturiukų, tai matyt su jais žalos pridaro 😃😃😃

Atsakyti

Apie traktoriukus jau vakar per žinias sakė,turi dar seimas patvirtinti(kiba jiems nėra ką daugiau veikti?)Čia jau tikrai ne EU reikalavimas.
Lietryčio užteko pradžią pasikaityti ir man,ką ruošiasi daryti. blink.gif

Tikrai eu reikalavimas. Sakė bent taip

Atsakyti

Konservatoriai visada daugiau nieko nesugeba, tik mokesčius naujus įvest arba senus padidint. Trūksta žodžių jau apibūdinti šią parazitų valdžią 

Nu negalima už juos balsuot...

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2023 12 14, 12:15)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Anidanda" data-cid="73122323" data-time="1702549762"><div><p>Konservatoriai visada daugiau nieko nesugeba, tik mokesčius naujus įvest arba senus padidint. Trūksta žodžių jau apibūdinti šią parazitų valdžią </p></div></blockquote><p>Nu negalima už juos balsuot...</p>


Jus dar abejojat ar balsuot uz juos? bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti

Jus dar abejojat ar balsuot uz juos? bigsmile.gifwub.gif

Tikrai ne 🤣

Atsakyti

Atvažiavau ką tik į savo kaimuką 😍. Kaip ramu, kaip gera, koks švarus oras, tyla 😍

Tokia sunki savaitė buvo po atostogų. Vampyrų dienos kažkokios. Žmonės pikti, nervuoti, be kantrybės, burba, priekabių ieško.  Matyt man per atostogas atsparumas dingsta tokiems, nes taip sunku buvo, siaubas. 😃 išlėkiau is darbo kaip torpeda 🤣

Atsakyti

Jus dar abejojat ar balsuot uz juos? bigsmile.gifwub.gif
Aš šiaip niekada nebalsavau apart vieno atvejo vienmandatėj, kai kitas kandidatas buvo Skvernelis 😁
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 14 gruodžio 2023 - 18:02