Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Luety @ 2023 12 13, 12:02)

zollia,o kaip tau juodgrudes aliejaus skonis?Nusipirkau,atsisiunciau,kartus man bridkus,taip ir stovi,nezinau,kur det. wub.gif  wub.gif O jo reiktu labai pavartot.
sio menesio 18d.anksti ryte pagaliau iskrendam,tai tiek reikalu,tiek trepsejimo,kad jau nebenoriu skrist.Man ,kaip Mukai,labai sunku pajudet is savo meskos guolio,jei ne MB,tai ir apsamanyciau.


Ispanija .... wub.gif 4u.gif Pavydėsiu baltu pavydu mirksiukas.gif

Aliejus yra alyvuogių.
Apie visus sėklu aliejus ( jei taip galima vadinti ) "mokėmės " senai. Senojoje, 2016 metų temoje tikrai daug info yra. Apkarsta - vadinasi pasensta. Reikia pirkti iš spaudėjo , greitai suvartoti arba laikyti šaldymo kameroje... 10 dienų? savaitė ? jau nepamenu. Bet tai mano nuomonė rolleyes.gif

Magnį geriu kai vasara mėšlungis raumenis traukia. Kaltas gyvenimo būdas sakyčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 12 13, 10:41)
į Ispaniją?  bigsmile.gif  Taigi super thumbup.gif Iki pavasario?  bigsmile.gif  Tai jau atsigaus tavo širdis, tiek laiko svajojai  smile.gif Su internetu prašau pirmiausiai susitvarkyt, tai dingsi ir dingsi.


Nezinau,ar cia svajone,ar ka,gal daugiau MB svajone,bet jau siemet UK baisus oras.Seku Oropesos orus,tai per visa ta laika,kai mes cia gryze,buvo tik pora dienu lietaus,ir viena vejuota,o taip saule.Zinoma,kai mes atvaziuosim,bus pats salciausias periodas Ispanijoj tame regione,dar 17-18-19,bet kaledom nukris dienomis iki 14,nakti 10 ir taip issilaikys ilgai.Bet saule visa laika danguje,kas negali nedziugint.Matysim.

Susitvarkiau vaistu kalusima poliklinikoj,si ta nusipirkau,gavom israsa,kad MB galetu veztis savo medicinines priemones,be kuriu jis nei krust.

Oi,kaip man sunku isjudet is savo urvo doh.gif doh.gif

Tada mesiu lauk ta alieju,netikrinau gerai tiekejo,reiks labiau pasirupint tuo.
Alta,o gal geriau grudus pirkt ir kramtyt,kaip tu sakai?Ne jauneju,o noreciau ax.gif ax.gif tongue.gif
Nors Ispanijoj vaiksciot galesiu dazniau,kas man labai padeda mano kojom.Pries Ispanija kiekvienas zingsnis buvo asros,po Ispanijos jau vaikstau po pardes ilgokai be skausmo.O Ispanijoj vaiksciojau per asaras.Iki juros du kart ant suoliuko pailset,i miesta sirdis eit nori,o as verkiu,einu bet svajoju apie namus,zodziu ,ten mezgimo beveik nebus,tik tamsiuoju paros laiku,o siaip planuojam ilgiau but gamtoj,keliaut,vaiksciot.Nezadu but ilgiau,kaip iki vasario vidurio,paskui gryzt pasiset pomidorus,pasiruost pavasario sejai,apsodint ir balandy ar geguzy jei niekas nepasikeis vel islekt kokiai porai menesiu kol ten prasides karsciai.Po to rugsej vel lekt.Bet cia zmogus planuoja,dievas juokiasi.
tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Ziurejau interneto galimybes,tai Ispanai be namu telefono wiifii neveda,bet galima gaut 4G mobilu interneta 24pks,zodziu ne kazkas.Dar reiks aiskintis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 13 gruodžio 2023 - 15:23

Man labai skanus tas juodgrūdės aliejus wub.gifPirkau šviežiai spausto ir suvartojau ilgai nelaikydama. Turi tokio aštrumo, bet nebuvo kartus. ax.gif Tikrai, svajonė pidosi, pasibaigs tas pasiruošimas ir bus puiku 4u.gif
Aš dabar turiu parsivežus juodgrudes iš Egipto. Tai ne toks kartus kaip Lietuvoje. Vartoju kai prisimenu 😄

Šiaip papildus perku iherb. Pigiau ir sudėtys geresnės 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 13 gruodžio 2023 - 18:35

Priedas  IMG_3334.png   40,53KB   0 Parsiųsta kartų

Va tokį D dabar visa šeima naudojam.

Ir dar tokius žuvų taukus :

 

Atsakyti

Nezadu but ilgiau,kaip iki vasario vidurio,paskui gryzt pasiset pomidorus,pasiruost pavasario sejai,apsodint ir balandy ar geguzy jei niekas nepasikeis vel islekt kokiai porai menesiu kol ten prasides karsciai.

Tai kaip tu paliksi pomidorus be priežiūros porai mėnesių? Juk laistyt juos reiks, skabyt, rišt. Bet kaip tai man atrodo, kad balandį ten karščiai ir prasideda :) o šiaip atsivalgysi ispaniškų pomidorų, nereiks sodint išvis )

Atsakyti
Va kokias mezga norveges kojines.Cia ravelry platforma,kur pardavineja schemas,moko megzt projektus ir t.t.
https://www.ravelry....rary/tomteparad
Atsakyti

Labas rytas. 

Kaip miegojom? Man miegasi mažai pastaruoju metu. Anksti atsibundu išsimiegojusi. Irgi gerai...

Man vėl oras nepatinka, nes labai bjaurūs šaligatviai Kaune, sniego vandens mišinys. Nei eini nei plauki. Vaikščioti sunku per tokią košę. Ir batų gadinimas. Jau geriau minusas. 

Luety teks ieškoti siūlų parduotuvių Ispanijoje :D .  Taigi viso turimo gėrio nepasiimsi :B .

Gražios dienos  :4u:​ 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar trečią partiją meduoliukų iškepiau.Jaučiu,pasikaičiavau reikės dar ir ketvirtą kepti.Kai pasikaičiuoju,kiek reikės. blink.gif Šiandien į miestą,mielių,rytoj kūčiukai laukia,tada grybūkai,riešutėliai.
Šlapia,grybinis oras. ax.gif Sesuo kovidą pasigavo. bigsmile.gif
Atsakyti

Labas dienas. Miegojosi kaip visada - puikiai :) šlapia košė ir man nepatinka. Net neperšlampantys batai peršlampa valandą po ją pavaikščiojus. Vakar bandžiau su botais vaikščiot - labai kojoms nepatogu. Tai irgi manau - arba nuleistų nafig viską, arba pašaltų vėl )) o šian į kaimą vakare važiuosiu, nes ryt vėl tėvus į Vilnių vežt. Va kai reiks iš kaimo važiuot, matyt, ir pašals :) 

O Kalėdoms niekaip dar nesiruošiu :) eglutę tik pasipuošiau. Dabar kaskart išeidama prigrasinu mb, kad tvirtai savo žaliąjį balvoną uždarytų, abo jei išdaužys mano senuosius žaisliukus, sakiau - iškart į laisvę paleisiu.

Atsakyti
Kaip Jūms naujas įstatymas,mokėti draudimą už žoliapjoves-traktoriukus?Čia tai viršūnė,sužinojus vakar. bigsmile.gif bigsmile.gif Juk tas traktroiukas neišvažiuoja į gatvę?Numerio neturi? blink.gif
Dar ,ruošiasi tirti ar teisingai iškastos nuotekos,grežiniai?Aišku už tai turėsime susimokėti?Čia dar planuose.Bet gi jei visus jau susodins su nuotekomis,reikės kažkaip apmokestinti? ax.gif
Stebuklų šalis. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 12 14, 11:15)
Kaip Jūms naujas įstatymas,mokėti draudimą už žoliapjoves-traktoriukus?

Dar ,ruošiasi tirti ar teisingai iškastos nuotekos,grežiniai?Aišku už tai turėsime susimokėti?


apie traktoriukus dar nedirdėjau smile.gif
Apie papildomas išlaidas turintiems nuotekų valymo įrenginius mačiau straipsnį lryte, bet tik pradžią leidžia skaityti, toliau tik prenumeratoriams. Nepribrendau dar už informacinius portalus mokesčius mokėt.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 12 14, 12:25)
apie traktoriukus dar nedirdėjau smile.gif
Apie papildomas išlaidas turintiems nuotekų valymo įrenginius mačiau straipsnį lryte, bet tik pradžią leidžia skaityti, toliau tik prenumeratoriams. Nepribrendau dar už informacinius portalus mokesčius mokėt.

Apie traktoriukus jau vakar per žinias sakė,turi dar seimas patvirtinti(kiba jiems nėra ką daugiau veikti?)Čia jau tikrai ne EU reikalavimas.
Lietryčio užteko pradžią pasikaityti ir man,ką ruošiasi daryti. blink.gif
Atsakyti