Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ne tas pats, ne tas pats, jei turi minty pas mus paplitusią paprastąją ar dygiąją usnį. Margainis dar kitaip pieno usnimi vadinama.

Žolia, jei neklystu, gentis jų skirtinga, šeima ta pati.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 12 13, 10:14)
bliamba, reiks tokiu atveju ir kitokių preparatų ten dairytis, kai kada prireiks.

Jokio  bigsmile.gif  sakai, reiktų? Pas mane kažkoks D dar voliojasi nuo tada kai MB kovidu sirgo prieš tris metus.
Aš tik akims vitaminus geriu. Ir kolageną, kai prisimenu.


Lenkijoje irgi pabrango jau ...
Dar yra i-Herbas. Žmonės klaba , kad ten sudėtis geresnė , nes ne ES. Kur visko bijoma, kad tik nepakenkti smile.gif
Aš tai Mg vasarom geriu . Bo sportas, kava , vynas - kompelksas priemonių magniui pašalinti.
Kiek dariusi tyrimą vitamino D visada žiaurus trūkumas. Prieš žuvų taukus esu griežtai nusiteikus , tai lieka vitaminas D.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 13 gruodžio 2023 - 10:27
QUOTE(Pou @ 2023 12 13, 10:16)
<p>Ne tas pats, ne tas pats, jei turi minty pas mus paplitusią paprastąją ar dygiąją usnį. Margainis dar kitaip pieno usnimi vadinama.</p><p>Žolia, jei neklystu, gentis jų skirtinga, šeima ta pati.</p>

Klystu aš : Ačiū, kad pataisei 4u.gif
Apraše gal tai ir turima omenyje, kad pieninė usnis, bet paskaičius susidaro įspūdis, kad kalbama apie dygiąją usnį ax.gif
Atsakyti
Siaip tai nesu macius Lietuvoje tu tikruju margainiu.Ispudingi augalai,auga simtais hektaru Bulgarijoje.Tos seklos tokios didokos,mases daug.
Asiliuku dagys https://gotvach.bg/n...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 13, 10:26)

Dar yra i-Herbas. Žmonės klaba , kad ten sudėtis geresnė , nes ne ES. Kur visko bijoma, kad tik nepakenkti  smile.gif
Aš tai Mg vasarom geriu .


aš nieko neperku ir negeriu, nes supratimo neturiu, ar ko reik. O kai nežinau, mislinu, kad nėra reikalo savamoksliškai vartot. Na, išskyrus tuos akims. Nes čia jau artimoj aplinkoj prigrasinta, kad virš 40 metų būtinai akims reik vitaminų su liuteinu. Ypač tokiems trumparegiams kaip aš.
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 12 13, 10:55)
Siaip tai nesu macius Lietuvoje tu tikruju margainiu


pagooglinau. Ir aš nesu jų čia mačiusi.
Atsakyti

Tai Lietuvoje ir nėra natūralių augimviečių. Daržely augina arba jau kaip žaliavą specialiai.

Labai tai tokie dekoratyvūs.

Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2023 12 13, 07:29)
Labas rytas suraitytas  biggrin.gif  4u.gif 
Ingrida, aš pirkau  tiesiai iš spaudėjų.  Katino,  ar kitas  Leonardo . Dar jų yra tokių smulkių versliukų. Net į mūsų  pakraštį per muges atvažiuoja tie mažiukai spaudėjai. Yra ir vaistinėje, bet ten  turbūt su  priedais, kad  ilgiau laikytųsi. Nesu vaistinėje pirkusi.  4u.gif
Ingrida,  jei jau siųsiesi, dar patarčiau juodgrūdės aliejų prie to pačio prigriebt  mirksiukas.gif


Labas rytas,

zollia,o kaip tau juodgrudes aliejaus skonis?Nusipirkau,atsisiunciau,kartus man bridkus,taip ir stovi,nezinau,kur det. wub.gif wub.gif O jo reiktu labai pavartot.


QUOTE(saintlina @ 2023 12 13, 08:14)
bliamba, reiks tokiu atveju ir kitokių preparatų ten dairytis, kai kada prireiks.

Jokio  bigsmile.gif  sakai, reiktų? Pas mane kažkoks D dar voliojasi nuo tada kai MB kovidu sirgo prieš tris metus.
Aš tik akims vitaminus geriu. Ir kolageną, kai prisimenu.


sio menesio 18d.anksti ryte pagaliau iskrendam,tai tiek reikalu,tiek trepsejimo,kad jau nebenoriu skrist.Man ,kaip Mukai,labai sunku pajudet is savo meskos guolio,jei ne MB,tai ir apsamanyciau.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 12 13, 12:02)
sio menesio 18d.anksti ryte pagaliau iskrendam


į Ispaniją? bigsmile.gif Taigi super thumbup.gif Iki pavasario? bigsmile.gif Tai jau atsigaus tavo širdis, tiek laiko svajojai smile.gif Su internetu prašau pirmiausiai susitvarkyt, tai dingsi ir dingsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 13 gruodžio 2023 - 12:42
QUOTE(Luety @ 2023 12 13, 12:02)
Labas rytas,

zollia,o kaip tau juodgrudes aliejaus skonis?Nusipirkau,atsisiunciau,kartus man bridkus,taip ir stovi,nezinau,kur det. wub.gif  wub.gif O jo reiktu labai pavartot.
sio menesio 18d.anksti ryte pagaliau iskrendam,tai tiek reikalu,tiek trepsejimo,kad jau nebenoriu skrist.Man ,kaip Mukai,labai sunku pajudet is savo meskos guolio,jei ne MB,tai ir apsamanyciau.

Man labai skanus tas juodgrūdės aliejus wub.gif Pirkau šviežiai spausto ir suvartojau ilgai nelaikydama. Turi tokio aštrumo, bet nebuvo kartus. ax.gif
Tikrai, svajonė pidosi, pasibaigs tas pasiruošimas ir bus puiku 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 12 13, 10:55)
Siaip tai nesu macius Lietuvoje tu tikruju margainiu.Ispudingi augalai,auga simtais hektaru Bulgarijoje.Tos seklos tokios didokos,mases daug.
Asiliuku dagys

Acqua Alta , gal gali patarti margainio sėklų iš Bulgarijos parsisiųsti kokią svetainę? Bandyčiau pasisėt smile.gif
Atsakyti
Manau ,kad jiems biski kitokio saules kampo reikia,nei Lietuvoje.Jie sudygsta ant rudens ,ziemkenciai ,isbuna per ziema ,o kulia juos birzeli.
Net nezinau kur tas seklas cia perka ,jie auga visur.Bet paziuresiu.
Luety,juodgrude gi neturi but skani.
Maisto papildai buvo marginalizuoti kazkodel,o dabar jau labai reiktu apie juos zinot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 13 gruodžio 2023 - 13:09
Yra ir LT margainio sėklų. Bet gal kitur geresnės biggrin.gif Čia kaip posakyje: pas kaimyną žolė žalesnė biggrin.gif
Atsakyti
Jep ,augalai gana stambus ,labai greit zemei zalumo priduoda ,po vasaros karsciu.
Atsakyti