Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Liuks, Ingrida, nors kažkas pajudės gal.

O kaip jūsiškis pienių vynas? Kuo jis kvepia? Gal jis turi būt normalus, o tą kur turėjo - su juo kažkas negero buvo

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 12 12, 15:57)
Norėjau aviečių pilstyti,bet atidarėme,dar neskaidrus,turi bręsti. ax.gif Ir vyšnių dar yra"gazų',turi bręsti.

Saintlina,Tavo Lesius duodasi po pusnis,o mano šanūkas apsirgo,prakosėjo visą naktį.(čia kai nėra anūkų ax.gif ).Gerai šiandien eina metiniai apžiūrai,tyrimams,apžiūrės veterinorius. ax.gif O tai geria pertusiną,valgo medų. ax.gif Ot lepus ,iš karto koso.


Man vienais metais taip ir nepribrendo. Metus prastovėjo, ir vis tiek procesas nesibaigė. Pyliau nuskaidrintoją, dar kažką. Pildama į butelius pyliau truputį spirito, kad baigtųsi fermentacija. Ir vis tiek keliems buteliams kamščius nurovė. Šampanas kažkoks gavosi ) bet paskui supykau ir išpyliau, nes skaidrumas neatsirado, tas gazas jautėsi.

Tavo šanūkas medų valgo? blink.gif blink.gif Mano šuo mėsą ne visada ėda, visi kiti produktai išvis iš fantastikos srities.. o ypač saldūs. Nors, tiesa, šakotį tai mėgsta ))

Vakar buvau nustebinta lenkiškų vaistų ar gal reiktų sakyt papildų kaina, palyginti su lietuviškomis. Kadangi mano šunelis vis dar labai jautrus maistui, kartais duodu fermentus. Ir čia pirkdavau 30 tablečių pakuotę po 18-20 pinigų. Daba nebeturi jų nė viena įprastinė e-parduotuvė, pradfėjau googlinti, kas dar prekiauja. Radau vieną vietą, fermentai tie patys, pakuotė, sudėtis tokie pat, tik kad lenkiška pakuotė. Užsisakiau. Vakar atėjo, o ten, pasirodo, trigubai didesnis kiekis, o kaina tik 12 su centais. Pamislinau, gal kas ne taip, padirbta kokia nesąmonė ar kaip. Pagooglinau lenkiškus puslapius - nu tiek ir kainuoja pas juos. Tai kaip čia šitokie kainų skirtumai atsiranda?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 13 gruodžio 2023 - 09:24
QUOTE(Pou @ 2023 12 13, 10:08)
<p>Liuks, Ingrida, nors kažkas pajudės gal.</p><p>O kaip jūsiškis pienių vynas? Kuo jis kvepia? Gal jis turi būt normalus, o tą kur turėjo - su juo kažkas negero buvo</p>

Pernykštis tai man žolia kvepia,bekvapis kažkoks.Šiųmetinis šiek tiek pienių žiedais kevpia.Nes gaminant vistiek dedasi razinos,apelsinai.Kitaip iš viso būtų žolė.O visiems įdomu-pienių vynas,ta daina.Iš tikrųjų yra skanesnių vynų.Šaltalankių vynas skanus būna ir spalva. ax.gif Sedulos irgi bekvapis,tik kur dėta dar aviečių,kvepia avietėmis šiek tiek. ax.gif
Papildyta:
MB pilsto vyną po kelioliką kartų iš kibiro į kibirą,kad nueitų "gazas".
Valgo medų šanūkas labai noriai ir padeda .Su pertusinu,tai nedraugauja.Vakar jau nekosėjo visą dieną,gydytoja liepė nufilmuoti kaip koso.Nes nieko nerado blogo.
Unikalus šuo turi dvi tulžies pūsles,vakar atliekant echoskopiją rado.Tik baltymo daugiau rado šlapime, ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 12 13, 09:19)
Unikalus šuo turi dvi tulžies pūsles,vakar atliekant echoskopiją rado.


turi atsarginę, jeigu ką biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas suraitytas biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(IngridaB @ 2023 12 11, 22:14)

Kur yra pirkti margainio aliejaus?Vaistinėje?Maniškiui pastoviai kojos šąla. ax.gif


Ingrida, aš pirkau tiesiai iš spaudėjų. Katino, ar kitas Leonardo . Dar jų yra tokių smulkių versliukų. Net į mūsų pakraštį per muges atvažiuoja tie mažiukai spaudėjai. Yra ir vaistinėje, bet ten turbūt su priedais, kad ilgiau laikytųsi. Nesu vaistinėje pirkusi. 4u.gif
Ingrida, jei jau siųsiesi, dar patarčiau juodgrūdės aliejų prie to pačio prigriebt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 13 gruodžio 2023 - 09:35
QUOTE(žollia @ 2023 12 13, 09:29)


pasiskaičiau aprašymą. Jetus, kokia aš atsilikusi.. net neįtariau, kad margainis tai ta pati usnis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 12 13, 09:34)
pasiskaičiau aprašymą. Jetus, kokia aš atsilikusi.. net neįtariau, kad margainis tai ta pati usnis  blink.gif

Nu biški netiesą parašė dėl to, kad tai tas pats. Ta pati gentis, tsakant, seserys, bet margainis yra margais lapais, o usnis - vienspalviai. Tai manau, kad ne tas pats. Nieks iš usnių sėklų aliejaus nespaudžia, kažkodėl perka sėklas iš kitur smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 13 gruodžio 2023 - 09:39
QUOTE(žollia @ 2023 12 13, 09:37)
Nu  biški netiesą parašė dėl to, kad tai tas pats. Ta pati  gentis, tsakant, seserys, bet margainis  yra margais lapais, o usnis - vienspalviai. Tai  manau, kad ne tas pats.  Nieks iš usnių sėklų aliejaus nespaudžia, kažkodėl perka sėklas iš kitur smile.gif


uf, paguodei truputuką rolleyes.gif jau visišku abeliu buvau pasijutus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 12 13, 09:03)

Atrašė man glaisto pardavėja,kai pagrasinau e policija.Tipo gražins pinigus penkatdienį.Kodėl ne dabar,kai neturi prekės?MB juokiasi,penktadienį ji jau bus UK. biggrin.gif Ar dar kur nors?

Prie jos parduodamų prekių parašiau,nepatikima.


O pirkai iš kur nors kitur per tą laiką?
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2023 12 13, 09:40)
uf, paguodei truputuką  rolleyes.gif jau visišku abeliu buvau pasijutus  biggrin.gif

aš irgi , kai paskaičiau, ieškojau platesnių aprašymų pas žolininkus, tai ne usnis. Kodėl jie skelbia klaidinančią informaciją, neaišku. Nors aliejus geras jų, pati pirkau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 13 gruodžio 2023 - 09:42
QUOTE(saintlina @ 2023 12 13, 09:12)

Vakar buvau nustebinta lenkiškų vaistų ar gal reiktų sakyt papildų kaina, palyginti su lietuviškomis.
Tai kaip čia šitokie kainų skirtumai atsiranda?

Lobizmas panaikino konkurenciją Lietuvoj farmacijos srityje , todėl antkainiai ne 50 , o 100 pr. O gal ir daugiau . Normaliai versle 20 pr? Netgi USA papildai pigiau negu LT mirksiukas.gif
Ilgos, liūdnos istorijos ir niekam neidomios mirksiukas.gif

PS kokį vitaminą D geriat ? Nebeturiu , galvoju reiktų ? O tai paskutiniu metu kurmienės gyvenimą gyvenu po lempa. Dirbu su staline lempa, mezgu su staline lempa ir tt .

Pou mano svajonių siūlų parduotuvė yra Rygoj, kita Plungėj... Kur tikrai geros mocheros yra. Tai negresia pirkimas kol kas smile.gif Plungėj esu užprašiusi siūlų mikso vyriškai kepurei. Kol kas neatvyniojo, gal pamiršo biggrin.gif tongue.gif Bet ten nesiskaito , nes dvipusė kepurė sveria apie 60 gr.
Juolab radau tvarkydama 100 gramų merino juodo , tai numegsiu . Sensta plinka mano grožis , pradėjo kepures dėvėti.



Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2023 12 13, 10:49)
O pirkai iš kur nors kitur per tą laiką?


Pirkau dvejus siūlus iš skirtingų vietų,jau namie turiu.
Aferizmu kvepia mano glaistas,kai negali iš karto gražinti pinigus? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 13, 10:07)
Lobizmas panaikino konkurenciją Lietuvoj farmacijos srityje , todėl antkainiai ne 50 , o 100 pr. O gal ir daugiau .

PS kokį vitaminą D geriat ? Nebeturiu , galvoju reiktų ?


bliamba, reiks tokiu atveju ir kitokių preparatų ten dairytis, kai kada prireiks.

Jokio bigsmile.gif sakai, reiktų? Pas mane kažkoks D dar voliojasi nuo tada kai MB kovidu sirgo prieš tris metus.
Aš tik akims vitaminus geriu. Ir kolageną, kai prisimenu.
Atsakyti