Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2023 12 12, 09:59)
kad nešalta ir be meškos daba  smile.gif aš šian taip sukaitau ryte, visa šlapia grįžau. O net šilto megztinio nesirengiau. Vakare gal reiks vasarinę striukę neperšlampančią rengtis? Arba šiltesnę ant maikės trumpom rankovėm.


Tekinom su Lesium tai tikiu kad nešalta wub.gif .
O ramiai miegoti iki pavasario nevagius tai reikia šilto kompanijono biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif Iki kovo pusės, kol pomidorus reiks sėti ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 12 gruodžio 2023 - 10:20
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 12, 10:20)

O ramiai miegoti iki pavasario nevagius tai reikia šilto kompanijono  biggrin.gif  biggrin.gif  tongue.gif


lokio gi ir reik biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 12 12, 10:33)
lokio gi ir reik  biggrin.gif  biggrin.gif

Tai jau . Su ežiuku taigi nemiegosiu biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 12, 11:37)
Tai jau . Su ežiuku taigi nemiegosiu  biggrin.gif  tongue.gif


ale išranki kokia biggrin.gif biggrin.gif o barsukas netiktų? minkštas ir pūkuotas ))
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 12 12, 12:42)
ale išranki kokia  biggrin.gif  biggrin.gif  o barsukas netiktų? minkštas ir pūkuotas ))


Apie barsuką nepagalvojau ax.gif bigsmile.gif
Nepabandžius nežinosiu , tiktų ar ne rolleyes.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 12, 12:59)
Apie barsuką nepagalvojau  ax.gif  bigsmile.gif
Nepabandžius nežinosiu , tiktų ar ne rolleyes.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


ką tavo diedas sakys, kol tu su visokiais ežiukais/barsukais/lokiais miegot bandysi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 12 12, 13:26)
ką tavo diedas sakys, kol tu su visokiais ežiukais/barsukais/lokiais miegot bandysi?  biggrin.gif

Gal reiktėtu pasiklausti ką jis apie tai galvoja ? Bet aš taigi miegosiu žiemos miegu , ne šoksiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Jei geri įmigę tai nei meška nei barsukas nepastebės, kad aš šalia priguliau ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 12, 14:11)

Jei geri įmigę tai nei meška nei barsukas nepastebės, kad aš šalia priguliau  ax.gif  mirksiukas.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif svarbu atsibust anksčiau nei alkana meška akį praplėš biggrin.gif
Atsakyti
https://www.part.lt/...a7cacc08559.jpg
Pilstėme šiandien raudonųjų serbentų vyną.Taurėje iš lauko įnešta nesimato skaidrumo,labai skanus sausas.Skanus ir geltonųjų serbentų ir juodųjų.Norėjau aviečių pilstyti,bet atidarėme,dar neskaidrus,turi bręsti. ax.gif Ir vyšnių dar yra"gazų',turi bręsti.Na bet dovanoms kalėdoms jau turėsime.Pienių šiųmetinis irgi dar neskaidrus.Atšilo oras šiek tiek galėjome vyninėje mūsų dirbti jau. mirksiukas.gif O svečiai daugiausia renkasi pienių ir juodųjų serbentų. biggrin.gif
Saintlina,Tavo Lesius duodasi po pusnis,o mano šanūkas apsirgo,prakosėjo visą naktį.(čia kai nėra anūkų ax.gif ).Gerai šiandien eina metiniai apžiūrai,tyrimams,apžiūrės veterinorius. ax.gif O tai geria pertusiną,valgo medų. ax.gif Ot lepus ,iš karto koso.
Atsakyti

Labas rytas, Ingrida, labai gražiai atrodo Tavo vynas... tik aš naminio nemėgėja. Nesugundei :D . Susitvarkiau siūlus. Susisvėriau, pasidariau sąrašą kompe. Nieko negaliu pirkti . Nebent kokios mocheros pridėjimui. Bet kiek ten jos reikia megztukui... 100 gr? Drakoną reikia tramdyti. Šiuo metu biški klausau apie siūlus. Teoriją... įdomu. Ne reklamas konkrečių siūlų, o esmę. Koks būna merinas, koks kašmyras, kuo skiriasi. Visas mokslas pasirodo :hmm: . Tamsumas, niuruma ant Lietuvos. Kažin matysiu saulę šiemet? Jaučiuosi kaip coliukė :D Gražios dienos :wub: :4u:

Atsakyti

Labas rytas,

Ingrida, gražus vynas gavosi, persišviečia net vaizdas per jį. Kažkada Anyta turėjo pienių vyno - man jo kvapas nemalonus. 

Dusia, nueisi moheros, negrįši dar su kitais siūlais?

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Perkamiausias vynas pienių ir juodųjų serbentų.Nors kai buvo degustacija,visoms patiko slyvų,saldžiausias.
Atrašė man glaisto pardavėja,kai pagrasinau e policija.Tipo gražins pinigus penkatdienį.Kodėl ne dabar,kai neturi prekės?MB juokiasi,penktadienį ji jau bus UK. biggrin.gif Ar dar kur nors?

Prie jos parduodamų prekių parašiau,nepatikima.
Vakar ir draudimas atrašė,kad greitu laiku atsakys į mano paklausimą.
Atsakyti