Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Eina sau ,Luety,kaip kalėdiška. wub.gif wub.gif
Nedraugauju su vašeliu,jei reikia,galiu,bet nedraugauju.Kažkada ir staltiesę esu nunėrųsi ir pagalvėms užvalkalų galams pagražinti.Bet dabar jau nebent ką apnerti,numezgus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 12 07, 17:51)
Eina sau ,Luety,kaip kalėdiška. wub.gif  wub.gif
Nedraugauju su vašeliu,jei reikia,galiu,bet nedraugauju.Kažkada ir staltiesę esu nunėrųsi ir pagalvėms užvalkalų galams pagražinti.Bet dabar jau nebent ką apnerti,numezgus. ax.gif


Ai cia pabandziau tokiu niekuciu kalediniu,kol siulu laukiau.
Man vaselis ar virbalai-jokio skirtumo.Kai pavargstu nuo virbalu,imuosi vaselio.
Atsakyti

Linkėjimai iš rytietiško stiliaus atogrąžų sodo 🥰. Vakar supratau kad madeira yra nauja mano mėgstamiausia pasaulio  vieta 😆

 

 

 

 

 

 

 

Atsakyti

 

 

 

Atsakyti

Natūralus baseinai vandenyno pakrantėj, bangos priešą vandens

Atsakyti

Pas Luety visi namai rankų darbo  :wub:   ne tik rankos auksinės, bet ir idėjų tiesiog knibždėlyną turi. Aš tokią draugę turiu, kuri sako - aš neįsivaizduoju, kaip žmonės neturi ką veikti. Pas mane milijonas minčių, man trūksta laiko viskam, ką noriu padaryt. Tai va ir Luety tokia, pilna minčių ir projektų. Labai faina  :wub: 

Atsakyti

Natūralus baseinai vandenyno pakrantėj, bangos priešą vandens

Kaip faina :super:

Atsakyti

Ir ananaso skonį, ir rožės aromatą pajutau  :wub: 

Smagios jūsų atostogos :super:  kiek dar laiko būsit?

Atsakyti

Anidanda vaizdai nuostabūs !!! Noriu vėl, nes per savaitę mudu visko nepamatėme...

Luety Tavo darbai  kaip visada nuostabūs :wub: 

Savaitgaliui truputis pramogų sostinėje. 

Mezgu ir aš...  kiek laiko lieka nuo darbo, sporto, namų ūkio darbų. 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Anidanda,rojus žemėje. wub.gif wub.gif

Planuose miestas buvo šeštadienį,gerai vakar pažiūrėjau mano siūlai bus laikomi paštomate iki rytojau ryto.Na ką reikia šiandien važiuoti. ax.gif
Atsakyti

O mane užnešė ant nykštukų ))  nusipirkau tris - pradedu jausti kalėdinę nuotaiką )) [url=https://www.part.lt/perziura/f2517ab34238e316a82dd8c7c2dabd86473.jpg]f2517ab34238e316a82dd8c7c2dabd86473.jpg[/URL]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 08 gruodžio 2023 - 09:22
Labaryt 4u.gif 4u.gif
Anidanda,noresi pasilikt,tiek geliu,pauksciu,skanumynu ir vaizdu.
Saintlina,esu mezgusi 4u.gif kelis gnomikus.Ju yra visom sventem,visokiu pavidalu.

Man tai nervas ima,truksta laiko.Kol apsikuopi,kai oras geras dar reik prasivedziot,tai pietus pagamint,si bei ta,ziurek vakaras,o prie lempos nesmagu megzt.Noriu dar snaigiu nunert,nu bet nera laiko visai.O kiek nebaigtu darbu doh.gif,o kiek dar norimu padaryt doh.gif ne man nuobodu nera niekada,man tik pikta,kai reikia laika svaistyt edalo darymui. biggrin.gif biggrin.gif kuri per keleta minuciu sunaikini. biggrin.gif biggrin.gif
Labai jauki Ingridos kavyte. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti