Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Pou @ 2023 12 05, 14:53)
<p>P.S. gal koks Lėlių teatras, edukacija, bilietai į muziejų sudomintų?</p>

Airijoje vaikis, mama jo sako tokių dalykų nėra Dubline...na nesiginčinau ...nėra tai nėra... teks lego pirkti...nes dievaž nieko nesugalvoju...
Atsakyti

Na Lego bent lavinamasis žaislas, tai tikrai ne pats blogiausias variantas. Tik klustelk, ar tokio rinkinio jau neturi, kokį ketinsi pirkti.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 12 05, 14:59)
<p>Na Lego bent lavinamasis žaislas, tai tikrai ne pats blogiausias variantas. Tik klustelk, ar tokio rinkinio jau neturi, kokį ketinsi pirkti.</p>

dar galvoju apie tokį:
https://eqhub.lt/vai...eigu-planuoklis
ale ar tiks
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 12 05, 13:09)
dar galvoju apie tokį:
https://eqhub.lt/vai...eigu-planuoklis
ale ar tiks


Muka, jei mama užsiimanti tikrai geras dalykas. Raktinis žodis - JEIGU ...

Luety, neardyčiau kojinių . Arba pirkčiau SIŪLUS arba palaukčiau iki kito siūlų pirkimo . Valgyti neprašo. Tegul stovi nepabaigtos wub.gif
Man nuo penktadienio dukros megztuko siūlai neatvažiuoja. Ilgai kažkaip.
O šiaip siuntiniai atvažiuoja į paštomatus, nei tas MB mato ką aš perku nei aš giriuosi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Amadėja* sveik. Kovidas ar ne koks skirtumas... Labai daug aplik sergančių.
Atsakyti




Netikiu tais testais,visiskai.Absoliuciai.

Tai ir nereik tikėt jais. Gi ne dievai, o žinot man patinka, nes jau galvojau gal koks sinusitas...būčiau sinupretą gėrus, o negalima. Žinau kas man padeda nuo covidinio nosies užgulimo, tai tą ir vartosiu ir kur žmonių yr neisiu.

Atsakyti

Pou, dėkui 😊

Atsakyti

Na Lego bent lavinamasis žaislas, tai tikrai ne pats blogiausias variantas. Tik klustelk, ar tokio rinkinio jau neturi, kokį ketinsi pirkti.

Ir kas patinka reik klaust, nes ten jie itin skirtingi

Atsakyti

Amadėja* sveik. Kovidas ar ne koks skirtumas... Labai daug aplik sergančių.
Man skirtumas yra, nes mėgstu žinoti kas vyksta. Tada aš geriau jaučiuosi ir labiau galiu progbozuoti kada atsistosiu ant kojų 🙃
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 05 gruodžio 2023 - 14:03
QUOTE(Pou @ 2023 12 05, 10:30)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73120289" data-time="1701771771"><div><p>Neseniai aysisiunciau partija siulu,kazkaip sazine neleidzia siust kelis kart i menesi vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Jei nebaigta kojinė "nežiūrės į tave", tai tegu guli iki kito karto smile.gif</p>



Jau uzsakiau siulus.

QUOTE(Muka @ 2023 12 05, 11:09)
dar galvoju apie tokį:
https://eqhub.lt/vai...eigu-planuoklis
ale ar tiks


nesuk galvos,cia tik dovana,o dovanotam daiktui i dantis neziurima,taip zmones sako.Zaislai toks dalykas,kad domina 5 minutes vaikus.Ju dabar tiek daug,kad pats geriausias zaislas jiems mobiliakas.Vos gime jau maigo klavisus. bigsmile.gif bigsmile.gif


QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 05, 11:34)
Muka, jei mama užsiimanti tikrai geras dalykas. Raktinis žodis - JEIGU ...

Luety, neardyčiau kojinių . Arba pirkčiau SIŪLUS arba palaukčiau iki kito siūlų pirkimo . Valgyti neprašo. Tegul stovi nepabaigtos wub.gif
Man nuo penktadienio dukros megztuko siūlai neatvažiuoja. Ilgai kažkaip.
O šiaip siuntiniai atvažiuoja į paštomatus, nei tas MB mato ką aš perku nei aš giriuosi  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Amadėja* sveik. Kovidas  ar  ne koks skirtumas... Labai daug aplik sergančių.


Neardau ir neardysiu.Fiska tame,kad nenueisi i parde ir nenusipirksi 1 matkeli trukstamu siulu.Cia jau reikia uzsakyt maziausiai uz 30,kad butu nemokamas pristatymas,o mokamas pristatymas gana brangus,kaip du tokie matkeliai siulu.Todel ir siku ant nykscio nepataikydama ant delno. bigsmile.gif bigsmile.gif
Na jau uzsakiau.

Naujos
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Truko siulu

vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 05 gruodžio 2023 - 15:23

Luety, labai gražu!

Pasielgei, kaip aš pasielgčiau. Tik dabar ne kojinė, bet siūlai iš kampučio žiūrės į tave. Bet kai tavo tokie mezgimo tempai, tai greit ir jie kojinėmis pavirs :)

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 12 05, 15:04)
Jau uzsakiau  siulus.

Naujos



Luety , labai labai labai gražios. Tos žalios su eglute tobulos 4u.gif wub.gif
Gaila būtų dėvėti mirksiukas.gif

Ps siūlus galima į stalčių paslėpti . Svarbu kandys nerastų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 12 05, 13:54)
<p>Luety, labai gražu!</p><p></p><p>Pasielgei, kaip aš pasielgčiau. Tik dabar ne kojinė, bet siūlai iš kampučio žiūrės į tave. Bet kai tavo tokie mezgimo tempai, tai greit ir jie kojinėmis pavirs smile.gif</p>



QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 05, 14:26)
Luety , labai labai  labai  gražios. Tos žalios su eglute tobulos 4u.gif  wub.gif
Gaila būtų dėvėti  mirksiukas.gif

Ps siūlus galima į stalčių paslėpti . Svarbu kandys nerastų biggrin.gif


Aciu,dziaugiuos,kad patiko.Man su eglutem irgi tokios svelnios,kalediskos,apsnigtos.Zodziu ,nuomones sutampa 4u.gif 4u.gif
Kandys greit randa,bet as greiciau randu tuos siulus. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti