Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas, 

Ingrida, gražios Tavo tradicijos :wub:  :4u:

Mano šventės bus ramios. Fotografuotis nemėgsta mano visa šeima.  Tektų pyktis per šventes jei tokias pramogas sugalvočiau :D . Tai šiemet visai rami su Kalėdiniais mezginiais. Iki kitų Kalėdų tikiuosi išmoksiu lopopeisus megzti :P​ 

Anidanda gražūs vaizdai. Žalia labai. Mes buvom liepos mėn, tai kalnai ne tokie žali. 

Atsakyti
Tai kad per šventes susirenka artimiausia giminė,jei namie švęsime.Vaikai nori,kad atvažiuotume į Vilnių,na bet aš noriu senoviškai bnamie.Matysime,įdėjome nuomą per šventes.Bet visi labiau ieško Naujiems metams,kalėdos šeimos šventė.Naujiems metams jau išsinuomavo spalio mėnesį,o kalėdos kol kas tylu. ax.gif Ko gero namie sutiksime,man taip labiau ir norisi.
Tai fotografuotis tik kojas paveiksluosime,taip manau. mirksiukas.gif
Prisisakiau siūlų,ko gero megsiu po švenčių.
Atsakyti
Labas rytas,

as pikts vis aryta,neuztenka zaliu siulu vienai kojinei,o tokios grazios iseina is tu spalvu.Tokia specifine forest green spalva.Negi uzsakinesi vel internetu.Nu pykstu ant saves,kad nepasveriau,jau matyt buvo praimtas matkelis.Kitokios spalvos tame projekte nesiziuri. hmm.gif aggressive.gif frusty.gif frusty.gif cry.gif cry.gif

Oras kol kas tamsa.Vakar visa diena elektra zibinom,taip ir neprasvito ir iki siol jos reikia.Yik nebezada lietaus siandien,tai gal prasvis dar. ax.gif
Skalbia tarnaite,kadangi rodo be lietaus,bandysiu kiemuke kiek pradziovint,o paskui kambary ne tokie slapi ,greit isdziuva.

Einu sukt galva,ka daryt del siulu. bigsmile.gif bigsmile.gif
Tiesa,foto nematau ir naujos versijos nenoriu jumgt,po to isirasinet vis praso,nervina.Tiek jau to.Sorry,Anidanda.Tikiu,kad grazu ir judu laimingi. 4u.gif
Atsakyti
Labos smile.gif

Šiemet ramios šventės nusimato...brolis neatvažiuoja...kalėdas kaip ir sutinka mamukas pas mane ax.gif dar liko kūčias įkalbėti...ale sako mamaitė visą savaitę laisvą turėsiu smile.gif tai ką veiksiu biggrin.gif Na matysime kaip čia sutarsime smile.gif
Šiaip sanatorija užsisakiau į Druskininkus grįšime tik 21 d. Darbas ir darbe atmosfera kerta per smegendėže...kažkaip pradėjau savęs labai gailėti ...vis sakau durnė čia tik darbas, ko čia draskytis, ale ne juk "peredavykė" ir visi nori už dyką... et...
Hobis mano buvo įstatymų/teisminių bylų (kas susiję su finansais) nagrinėjimas...dabar jau sveikatos neturiu....
Luety o boilerį sutvarkė? O dėl spalvos oi tu gudrutė surasi rodą 4u.gif
Ką penkiamečiui gimtadienio proga padovanoti...kalėdom nupirkau augalų auginimo rinkinį...o ką gimkei....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 05 gruodžio 2023 - 11:44

Nosis mirtinai užgulus, visą naktį be miego, nes nesimiegojo visai, o dar galvą skaudėt pradėjo. Pasidariau covid testą -yra 😃 blyn.

Mažasis pačiaudo naktim, bet jaučiasi kolkas gerai. Matysim...

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 12 05, 09:40)
Labos smile.gif

Šiemet ramios šventės nusimato...brolis neatvažiuoja...kalėdas kaip ir sutinka mamukas pas mane  ax.gif dar liko kūčias įkalbėti...ale sako mamaitė visą savaitę laisvą turėsiu  smile.gif tai ką veiksiu  biggrin.gif Na matysime kaip čia sutarsime  smile.gif
Šiaip sanatorija užsisakiau į Druskininkus grįšime tik 21 d. Darbas ir darbe atmosfera kerta per smegendėže...kažkaip pradėjau savęs labai gailėti ...vis sakau durnė čia tik darbas, ko čia draskytis, ale ne juk "peredavykė" ir visi nori už dyką... et...
Hobis mano buvo įstatymų/teisminių bylų (kas susiję su finansais) nagrinėjimas...dabar jau sveikatos neturiu....
Luety o boilerį sutvarkė? O dėl spalvos oi tu gudrutė surasi rodą  4u.gif
Ką penkiamečiui gimtadienio proga padovanoti...kalėdom nupirkau augalų auginimo rinkinį...o ką gimkei....


Aciu,Muka,Boileri sutvarke,ten ir tvarkymo nereikejo,tik ziniu,kaip pakelt spaudima.Mes nenorim kist nagu,a vdrug kas?Tai atejo seimininkas,pakele spaudima ir parode,kaip tai padaryt kita karta ir dave tam leidima,nors mes ne labai linke kist nagu ten,kur neismanom.

Nerandu ,Muka,sprendimo kol kas.Tik ardyt ir sukeist spalvas vietom,tai dominuotu balta vietoj zalios spalvos,bet tada reikia isardyt visa kojine.

Ka penkiameciui pirkt?Dabar jie visokius transformerius megsta,cia priklauso nuo vaiko.


QUOTE(Amadėja* @ 2023 12 05, 09:41)
<p>Nosis mirtinai užgulus, visą naktį be miego, nes nesimiegojo visai, o dar galvą skaudėt pradėjo. Pasidariau covid testą -yra 😃 blyn.</p><p>Mažasis pačiaudo naktim, bet jaučiasi kolkas gerai. Matysim...</p>


Netikiu tais testais,visiskai.Absoliuciai.
Atsakyti

Amadėja, sveikit  :4u: 

Muka, jei berniukas, tai visuomet galima rasti Lego rinkinį, atitinkantį amžių. 

Dėl darbo vienintelis sunkiai įgyvendinamas patarimas - keisk požiūrį.

Luety, tai jau kaip gausis: arba ardyt, arba dasipirkt, arba padėt geresniems laikams. Aš tokiu atveju, jaučiu, pirkčiau. Prie viso to, prisipirkčiau ir dar krūvą kitokių spalvų. Taip jau man gaunasi.

Mano nuomonė tokia, kol Mama yra gyva ir gali paruošti stalą, nori tą daryti ir kviečia pas save - pas Mamą ir reikia važiuot. Kodėl Mama? ž todėl, kad Tėčiai retai kurie ruošia Kūčių stalą.

Mukut, važiuočiau pas Mamą. Ir Ingridos atveju, kviesčiau pas save.

Anidanda, nuostabios nuotraukos  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 12 05, 10:21)
<p>Amadėja, sveikit  4u.gif </p><p></p><p>Muka, jei berniukas, tai visuomet galima rasti Lego rinkinį, atitinkantį amžių. </p><p>Dėl darbo vienintelis sunkiai įgyvendinamas patarimas - keisk požiūrį.</p><p></p><p>Luety, tai jau kaip gausis: arba ardyt, arba dasipirkt, arba padėt geresniems laikams. Aš tokiu atveju, jaučiu, pirkčiau. Prie viso to, prisipirkčiau ir dar krūvą kitokių spalvų. Taip jau man gaunasi.</p><p></p><p>Mano nuomonė tokia, kol Mama yra gyva ir gali paruošti stalą, nori tą daryti ir kviečia pas save - pas Mamą ir reikia važiuot. Kodėl Mama? ž todėl, kad Tėčiai retai kurie ruošia Kūčių stalą.</p><p>Mukut, važiuočiau pas Mamą. Ir Ingridos atveju, kviesčiau pas save.</p><p></p><p>Anidanda, nuostabios nuotraukos  4u.gif​ </p>


Neseniai aysisiunciau partija siulu,kazkaip sazine neleidzia siust kelis kart i menesi ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti

Neseniai aysisiunciau partija siulu,kazkaip sazine neleidzia siust kelis kart i menesi ax.gifax.gifax.gif

Jei nebaigta kojinė "nežiūrės į tave", tai tegu guli iki kito karto :)

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 12 05, 14:21)
<p>Amadėja, sveikit  4u.gif </p><p></p><p>Muka, jei berniukas, tai visuomet galima rasti Lego rinkinį, atitinkantį amžių. </p><p>Dėl darbo vienintelis sunkiai įgyvendinamas patarimas - keisk požiūrį.</p><p></p><p>Luety, tai jau kaip gausis: arba ardyt, arba dasipirkt, arba padėt geresniems laikams. Aš tokiu atveju, jaučiu, pirkčiau. Prie viso to, prisipirkčiau ir dar krūvą kitokių spalvų. Taip jau man gaunasi.</p><p></p><p>Mano nuomonė tokia, kol Mama yra gyva ir gali paruošti stalą, nori tą daryti ir kviečia pas save - pas Mamą ir reikia važiuot. Kodėl Mama? ž todėl, kad Tėčiai retai kurie ruošia Kūčių stalą.</p><p>Mukut, važiuočiau pas Mamą. Ir Ingridos atveju, kviesčiau pas save.</p><p></p><p>Anidanda, nuostabios nuotraukos  4u.gif​ </p>

Mamuko žodžiai : tol kol aš gyva, galiu... kūčios tik pas mane ir taškas biggrin.gif
Pou požiūrio nepakeisiu... reikia "nė mebil meniat a bl...dei.."
o tas penkiametis kaip dukra sako; " ši..a žaislais" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif va čia ir bėda...ką...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 05 gruodžio 2023 - 12:49

Mukut, nusikvatojau net  :lol: 

Tai iš trijų klausimų, tik vienas išsprendžiamas be galvasopio - važiuokit kūčiavot pas Mamą  :wub:​ 

Atsakyti

P.S. gal koks Lėlių teatras, edukacija, bilietai į muziejų sudomintų?

Atsakyti