Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 02, 11:20)
<p>Labas rytas. Gražus ir žiemiškas.  </p><p></p><p>Ingrida, ką megzi  iš macheros?  Skaras?  Patikrinau savo žinomas internetines parduotuves, man patinkančios  radau tik vienoje.  </p><p>Gražaus šeštadienio!</p>

Noriu megztuko sau,arba dukrai.Nusipirkau vakar siūlus. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 02 gruodžio 2023 - 10:58
Labas rytas, 4u.gif 4u.gif
minus vienas,nu kur tai matyta?Kalija kampe nuleidus lapus,net gaila ziuret,o ciklamenai tai iskele galvas,dziaugiasi tokiu oru.Ryt jau rodo lietu
Vakar mums po langais buvo miesto kaledine muge.Muzika,triuksmas visa diena.Graziausias vaizdas:prieky eina zonglierius su ugnimi,is paskos senis saltis,o paskui ji vaziuoja gaisrine. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Gatve siaura,visi prilipo prie sienu is baimes,nu sugalvoja atlydet charakteringai seni salty,minioj su ugnies zonglierium.Apsauga gaisrine.Nu griuk negyvas,tik anglai taip gali sugalvot.Turiu pasidarius video,tik kol supratau,kas darosi,vaizdas jau buvo tolokai nuejes nuo mano langu.Bet gerai isiziurejus,matosi dar.Vakare 19 val fejerverkai irgi man pries langus."0 val viskas baigesi.Komercija gryna,suvyniota ir paslepta i Kaledini popieriuka. biggrin.gif
Atsakyti

Ingrida, dėl treniruoklio pabandyk vieną pratimą.  Pradėk nuo mažiausio lengviausio lygio, ir kas penkias kalorijas didink apsukas. Surinksi kokias 55 kalorijas ir turėsi gerą kardio treniruotę... patikėk, yra ką veikti. Rekomenduoja 50-55 kalorijas . Paskui pertrauka. Jei treniruoklis turi funkcijas.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 12 02, 12:07)
<p>Ingrida, dėl treniruoklio pabandyk vieną pratimą.  Pradėk nuo mažiausio lengviausio lygio, ir kas penkias kalorijas didink apsukas. Surinksi kokias 55 kalorijas ir turėsi gerą kardio treniruotę... patikėk, yra ką veikti. Rekomenduoja 50-55 kalorijas . Paskui pertrauka. Jei treniruoklis turi funkcijas.</p>

Turi funkcijas,mb didinasi,man užtenka lengviausią. mirksiukas.gif
Luety,Londone šiek tiek pasnigo,dukra sako atšaukė traukinį iš miestelio į Londoną kur jie randasi. bigsmile.gif Tragedija.
Važiuosime po pietų į miestą(ot kaimiečiai) biggrin.gif ,mačiau turguje saulėgražos pigiau,nei parduotuvėje.Mano abžoroms vos spėju pilti. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 12 02, 09:42)
Turi funkcijas,mb didinasi,man užtenka lengviausią. mirksiukas.gif
Luety,Londone šiek tiek pasnigo,dukra sako atšaukė traukinį iš miestelio į Londoną kur jie randasi. bigsmile.gif Tragedija.
Važiuosime po pietų į miestą(ot kaimiečiai) biggrin.gif ,mačiau turguje saulėgražos pigiau,nei parduotuvėje.Mano abžoroms vos spėju pilti. tongue.gif

Gali but,nes pas mus,kur slapesnes vietos,ten ledas.|But smagu,bet ryt zada lietu.
Atsakyti

Linkėjimai iš Madeiros.

Išsinuomojom namelį su kiemų ir baseinu. Tai kieme auga viskas - bananai, avokadai, papajos, figos, citrinos, pasifloros ir tt. Gaila niekas neprinokę 😁

 

Atsakyti

Dar rozmarinų krūmas didžiausias

Atsakyti

Kaip faina pas Anidandą  :wub: 

DĖk foto ir toliau :) 

Atsakyti

Pasirodau savo raudonas"Siaures pasvaiste"kojinytes.

KALĖĖĖDOS tikros  :wub:  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

Anidanda pietinė pakrantė? Nes bananai auga?  Pavydžiu baltu pavydu...

Atsakyti

Anidanda pietinė pakrantė? Nes bananai auga?  Pavydžiu baltu pavydu...

Funsalyje mes

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti