Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Pou @ 2023 11 29, 14:28)
<p>Ingrida,</p><p></p><p>jei pėdas pasiteptum, išmasažuotum geru levandų aliejumi, padėtų. Ir nestatyk namų naktimis, kaip mano Močiutė. Ji vis iki paryčių statydavo. Tėtis sakydavo "geriau jau, Mama, miegotumėt...", nes Uošvienė jam vis darbų primąstydavo smile.gif</p>

Visos geros mintys naktį. mirksiukas.gif
Oi kaip gerai prasiėjome su šanūku iki miško,visai nešalta. ax.gif O pėdų pėdučių,iki pat sodybos,tikrai ne stirnų,lapės arba janoto.Ne veltui kartais šanūkas pradeda loti.Mes tik nematome. mirksiukas.gif
Sauja,erkėtrožių nuo krūmo,AA rekomenduota,jokių spyglių nebėra su visais kauliukais valgosi.Raugeriškioputino pilna dar ant krūmų,badu nemirsime. biggrin.gif
Atsakyti

Kokua pūga lauke....

Atsakyti

Aha, prasidėjo sniegelis :) gerai, druską užsnigs )))

Atsakyti

Uzsnigo ir mūsų kaima jau, prūdo pusė užšalo, gražu, bet nemėgstu aš to grožio. Rytoj Londonas laukia 👍👍

Dabar su mb važiuojam autostradoje, migla kokia 😎, nieko nesimato  

Atsakyti

Ingrida,

jei pėdas pasiteptum, išmasažuotum geru levandų aliejumi, padėtų. Ir nestatyk namų naktimis, kaip mano Močiutė. Ji vis iki paryčių statydavo. Tėtis sakydavo "geriau jau, Mama, miegotumėt...", nes Uošvienė jam vis darbų primąstydavo :)

O kaip tas pėdas masažuoti? Tiesiog grynu ea? Nenudegins?

Atsakyti
Anidanda, koks didelis jūsų prūdas bigsmile.gif
Atsakyti

Anidanda, koks didelis jūsų prūdas bigsmile.gif

Prilijo lb daug per rudenį, tai padidėjo stipriai. Nors ir šiaip jis nemažas, kokių 20-25 m ilgio 

Atsakyti

Atvažiavom i svečius, nuėjau į vonią rankų nusiplauti 😂

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 29, 10:22)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73119016" data-time="1701250514"><div><p>Emiau mokytis issisluot mintis nepageidaujamas.Tiesiog mintyse imu sluota ir sluoju lauk is galvos.Nu atrodo mano pasakojimas juokingai
</p></div></blockquote><p> O tu žinai, ir aš taip darydavau )) turėjau anksčiau darbą, kur žiauriai daug nervų buvo. Atsibundi naktį, ir siaubas ima. Tai irgi įsivaizduodavau šluotą galvoj ir visas mintis lauk. Ir visad padėdavo smile.gif </p>


Nu va,ne as viena sluoju blogas mintis lauk. biggrin.gif biggrin.gif
Sniegas grazu tik paveiksliuke,as ne megeja salcio ir ziemos.Dziaugiuos,kad cia jos nera.Niekada nepatiko.
O katino grozis 4u.gif Kur tu cia ji radai,Londone?Riebus,mandras koks.
Labanakt.
Atsakyti

Lietuvoje čia, pas bendrakeleivius užsukom 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Anidanda,gal su mano mažąją skrendate irgi šiandien į Londoną?Šiandien jos gimimo diena,skrenda švęsti gimtadienio įdomiau. mirksiukas.gif
Balta lauke. wub.gif Luety ,man gražu,kai nedidelis šaltis. wub.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Anidanda, gražu pas jus. Bet sakyk, ten tvenkinio kraštus apželdinot?

O kaip tas pėdas masažuoti? Tiesiog grynu ea? Nenudegins?

Šiaip nenudegins, nes reikia kaptelt po porą lašų, bet tiesiog jis geriau išsilaikys ir įsigers, jei masažuosi su baziniu aliejumi. Jei neturit, tinka ir paprastas, augalinis valgomas. Aš Sūnui daug aliejų esu pirkusi, bet sau naudoju tik kelis. Niekad nebuvo bėdų man su nemiga. Dabar yra sveikatos problemų, sunkiau save nulaužt, tai pabandžiau. Oho kaip veikia. Bet. Mano organizmas švarus nuo BZD ir kitų preparatų, tai manau, kad poveikis ir dėl to geras. Aš net melatonino nevartoju.

Katinas superinis. Tokį ir aš į rankinę susikraučiau namo. Dusia, kaip taviškė, tik juodulė?

Ingrida, sveikinimai su Mažosios gimimu!

Atsakyti