Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Benzinas  šalčio nebijo. Dyzeliukui reikia gero akumo ir gerų žvakių.

Man atrodo , kad mano rajone visai šaligatviai nebarstyti. Ledas. Gerai, kad šiemet pavyko nusipirkti batus neslidžius . Loterija taigi... per ledą neslysta, tai tikiuosi ir per sutryptą sniegą neslys. Apie pietus Kaune žada sniego. Atpratusi aš nuo rimtų ankstyvų žiemų.

Lesiui reikia Kaime gyventi...

Ps, Vilniuje tikrai daugiau sniego negu Kaune.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Visai visai be miego ir pusė tabletės nepadėjo.Dar būdavo paryčiui užmiegu,dabar visa naktis prabėgo,galvojau ar obuoliai nesušals,daržovės?Iš vakaro su šanūku stumdėmės,paskui akys visai atviros ir ryte visai nesinori miego. ax.gif
Atsakyti

Man atrodo , kad mano rajone visai šaligatviai nebarstyti. Ledas. Gerai, kad šiemet pavyko nusipirkti batus neslidžius . Loterija taigi... per ledą neslysta, tai tikiuosi ir per sutryptą sniegą neslys. Apie pietus Kaune žada sniego. 

Lesiui reikia Kaime gyventi...

Pas mus visi šaligatviai druska užpilti. Ir kiemai, ir užkampiai. Gatvės tik ledinės kiemuose :) mano batai irgi neslysta. Aš jau ir nebeišlendu iš jų - ir į darbą, ir į mišką )) 

Vilniui irgi sniego daug žadėjo. Gal druską apsnigs?.. 

Taip, kaime Lesiui gėrių gėris. Bet ką darysi, kad aš mieste. 

Atsakyti

Visai visai be miego ir pusė tabletės nepadėjo.Dar būdavo paryčiui užmiegu,dabar visa naktis prabėgo,galvojau ar obuoliai nesušals,daržovės?

Ingrida, tai turbūt ne pirmą žiemą obuolius ir daržoves laikot? Gi nesušalė anksčiau ? O dar tikrai ne didžiausias minusas. 

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 11 29, 07:01)

Labas rytas.
Visai visai be miego ir pusė tabletės nepadėjo.Dar būdavo paryčiui užmiegu,dabar visa naktis prabėgo,galvojau ar obuoliai nesušals,daržovės?Iš vakaro su šanūku stumdėmės,paskui akys visai atviros ir ryte visai nesinori miego. ax.gif

Labas rytas,

Ingrida,buvo man toks laikotarpis,moteriskame saulelydyje,kai nemiegodavau naktimis,eiline mintis uzmusdavo miega.Emiau skaityt,ka daryt,nes as vaistu nuo miego apart valerijono,niekada nevartojau.Emiau mokytis issisluot mintis nepageidaujamas.Tiesiog mintyse imu sluota ir sluoju lauk is galvos.Nu atrodo mano pasakojimas juokingai,bet kazka reikejo daryt.Besluodama,uzmigau viena karta,kita,ir ismokau nekreipt demesio nakti i ateinancia durna minti.Tiesiog pasakau sau,cia gi ne pasaulio pabaiga,bek durna mintie lauk,ant sono ir miegu.Bet cia ne greitas procesas.Ir gal ne visiems taip iseis,bet man labai padejo.Pradejau skirt,kur pasaulio pabaiga,kur ne. biggrin.gif biggrin.gif Dabar,nemiga aplanko pilnaty viena nakty be jokiu minciu,tiesiog pilnatis juokiasi is manes ir viskas.Tada imu knyga ir kokia valanda paskaitau,kartais dvi,ir ima akys merktis.
Pas mus minus 1,dangus-arimai,melynos spalvos nematyt ir saules zinoma,nematyt.
Vilniuj pas mane rodo minus7,o 15 val sniega,Oropesoj rodo 16 siuo metu,sauleta,o diena bus 19.Rytoj 23 auksciausia.Nu kaip mus stabdo vienas reikalas,tai net pikta,jau tuoj 2 menesiai laukiam rezultatu,o ju nera.Be ju negalim isvaziuot ilgesniam laikui.Juokiasi likimas is musu noru.
Vakar numezgiau vienai kojiniai zakardini apnareli,tada emiausi kito ir numezgiau iki antros kasytes.Kai turesiu apnarelius gatavus,nersiu toliau pakaitom abi kojines.Man taip smagiau.10 eiliu vienos,10 eiliu kitos..
Ingrida puosiasi vainikais,tobulas.O as savo amziuje kazkokia nevykus,man viskas atrodo nu kam man to reikia.Nebedziugina,egles,nenoriu puost,nenoriu svenciu.Anukai isaugo,nebeidomu niekas.Yda,didele yda prarast gyvenimo dziaugsma.
Mano mankstos labai padejo sanariam,o tromboflebitui nezinau.Spalva dar pakitus,laiks nuo laiko paniezti,naktimis negaliu prispaust,jautru.Bet galiu vaiksciot daug toliau,bet dar dusulys kankina einant greiciau ar i kalniuka.Oropesa pasivaiksciojimam butu tobula,saligatviai lygus,eit smagu,o cia turi but isitempes,nes saligatviai kloti caro riuriko laikais,ir tie patys iskasineti,lopyti ir vel iskadsineti,kol daeini iki pajurio,esi slapias.Tik centre ir pajury geri takai.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 29, 09:17)
Taip, kaime Lesiui gėrių gėris. Bet ką darysi, kad aš mieste. 


Įsitaisot avių bandą ir ganot abuduDu wub.gif
Mudvi su Mukute ėrienos pas Tave rudenį užsipirktume. Ingrida avikailius supirktų obuoliams uždengti ... Aš dar vilnos nusipirkčiau , mokyčiausi verpti , velti , dažyti . Jei matematą išmeti visai geras verslo planas bigsmile.gif mirksiukas.gif wub.gif

Ingrida 4u.gif Jei negaliu užmigti keliuosi , niekada nesivartau , nes tik labiau susinervinu bandydama save užmigdyti. Verdu šiltos arbatos , galima lipčiaus medaus šaukšelį suvalgyti - ty pačiulpti ... Ko jis turi nežinau, bet labai gerai migdo . Ne mano vienos pastebėta. Arbata žinoma kokia tai raminanti turėtų būti . Ne juoda, ne žalia. Mėtos lyg ramina? Man bepiga butas didelis, o jei MB miega, tai ir dūdorių koncertas nepažadintų. Čia kai jaunesnė būdavau , tokių naktų turėdavau . Dabar dažniausiai vakare smingu , nes pavargstu ... O jei atsibundu 4 val išsimiegojusi , taigi ne tragedija , turiu ką veikti. Svarbiausia savęs nespausti. Nieko blogo neatsitiks vieną naktį nepamigus, aš nesu orlaivio pilotas smile.gif Mano darbai žemiški , jei nedamiegu , viską darau lėčiau, save patikrindama ir pasidarau.



Atsakyti
Oi Luety,saulėdis jau seniai praėjo. ax.gif
Veju mintis,kitaip negalima.Bet Saintlina,obuoliai šiemet sunešti ir daržovės į naują vietą,tai ir rūpi.Lygtais nesušąlo.Kitos naktys bus šiltesnės kol kas.Jei daugiau bus,nešime į namą.Gaila būtų tiek obuolių sugadinti. ax.gif
Dar namukas tuščias iki savaitgalio,baisu,kad neužšaltų,mano puansetija sušąlo matyt jau? ax.gif Tai atsikėlę kondicionierių vis įjungiame,pasišildyti. ax.gif
Kaupiuosi į mišką,noriu šakų parsinešti eglės.Luety,jei ne namukas kažin ar labai puoščiausi? mirksiukas.gif Vaikai nori,kad kalėdoms į sostinę atvažiuotume,jei niekas neišsinuomuos kalėdoms,liksime švęsti čia.Man gerai ir čia būtų. ax.gif
Dusiuk,gerai visai jaučiuosi.Norėjau filmą įsijungti,bet galvoju,apseisiu.O dėl mb ,mes gi miegame poniškai jis viename gale namo 32 kvadratai,aš kitame su šanūku. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 29 lapkričio 2023 - 12:14

Emiau mokytis issisluot mintis nepageidaujamas.Tiesiog mintyse imu sluota ir sluoju lauk is galvos.Nu atrodo mano pasakojimas juokingai

 O tu žinai, ir aš taip darydavau )) turėjau anksčiau darbą, kur žiauriai daug nervų buvo. Atsibundi naktį, ir siaubas ima. Tai irgi įsivaizduodavau šluotą galvoj ir visas mintis lauk. Ir visad padėdavo :) 

Atsakyti

Įsitaisot avių bandą ir ganot abuduDu wub.gif
Mudvi su Mukute ėrienos pas Tave rudenį užsipirktume. Ingrida avikailius supirktų obuoliams uždengti ... Aš dar vilnos nusipirkčiau , mokyčiausi verpti , velti , dažyti . Jei matematą išmeti visai geras verslo planas bigsmile.gifmirksiukas.gifwub.gif

Aha, reiktų lauką aptverti padoria tvora, tvartą pastatyti, vandenį pravesti. Nežinau, po kiek metų atsipirktų )))

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 29, 12:27)

</p></div></blockquote><p>Aha, reiktų lauką aptverti padoria tvora, tvartą pastatyti, vandenį pravesti. Nežinau, po kiek metų atsipirktų )))</p>


Tokie menkniekiai dėl šuns laimės biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 29, 12:40)
Tokie menkniekiai dėl šuns laimės  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
4u.gif  wub.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
gerai sakai, reiks rimtai apsvarstyt biggrin.gif
Atsakyti

Ingrida,

jei pėdas pasiteptum, išmasažuotum geru levandų aliejumi, padėtų. Ir nestatyk namų naktimis, kaip mano Močiutė. Ji vis iki paryčių statydavo. Tėtis sakydavo "geriau jau, Mama, miegotumėt...", nes Uošvienė jam vis darbų primąstydavo :)

Atsakyti