Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

:wub: 

Jatau, Luety, iš kur pas tave tiek kantrybės tokius smulkius raštus išnarpliot  :blink:  Juvelyrika jau čia, ne mezgimas  :wub:​ 

O kokio mažumo, kruopštumo Luety žaislus nerdavo. Kosmosas man :wub:  :4u:​ 

Atsakyti

Grįžau iš kaimo, pamačiau virtuvę, apsiverkiau ir nuėjau telefone durno žaidimo pažaist. Šeimininkas neužtvirtino terariumo dureliųir žalias priedurnis buvo išėjęs pasivaikščiot..

Atsakyti

Grįžau iš kaimo, pamačiau virtuvę, apsiverkiau ir nuėjau telefone durno žaidimo pažaist. Šeimininkas neužtvirtino terariumo dureliųir žalias priedurnis buvo išėjęs pasivaikščiot..

O tai ką padarė?

Atsakyti

O tai ką padarė?
[url=https://www.part.lt/perziura/13dbecbb5137b6e86d1e9f7aed52aff05.jpg]13dbecbb5137b6e86d1e9f7aed52aff05.jpg[/URL] Čia pradžia. Toliau sudaužytos stiklinės, ant viršaus medaus stiklainis, aliejaus butelis ir du vazonai su krūva žemių.  Kur kerėplino, ten viską, ką užkabino nagais, tą nutrenkė. Kai kur ir spintelių dureles atidarė ir iš jų nušlavė, kas prie kraštų buvo.. kai ką į šuns vandens indą įmetė (o ten du litrai vandens), pilna vandens aplink, sausiako maišiukas vandeny išverstas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 25 lapkričio 2023 - 22:46
QUOTE(saintlina @ 2023 11 25, 20:11)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Anidanda" data-cid="73118043" data-time="1700937495"> O tai ką padarė?</blockquote> vartotojo įkelta nuotrauka Čia pradžia. Toliau sudaužytos stiklinės, ant viršaus medaus stiklainis, aliejaus butelis ir du vazonai su krūva žemių.  Kur kerėplino, ten viską, ką užkabino nagais, tą nutrenkė. Kai kur ir spintelių dureles atidarė ir iš jų nušlavė, kas prie kraštų buvo.. kai ką į šuns vandens indą įmetė (o ten du litrai vandens), pilna vandens aplink, sausiako maišiukas vandeny išverstas.



Aciu visoms uz pagyras,ispuiksiu greitai biggrin.gif Situ kojiniu mezgimas labai paprastas,bet nedrysau megzt is paveiksliuko.Parasiau autorei,kad noriu jos parasytos schemos.Ji uzsisauke 8 euru.Supykau ir parasiau,kad man per brangu tiek moket.
Praejo kiek laiko,ryte randu autores schema,ikelta i mano telegram kanalo privata.Kojiniu pavadinimas"severnoje sijanie"Istorija tokia.Autore schemos kalbejosi su drauge is kazkurios Europos salies ir drauge pasake,kad virs jos namo sianak buvo siaurine pasvaiste.Autore prisimine mane ir papasakojo,kad yra moteris,kuriai per brangi schema tu kojiniu biggrin.gif biggrin.gif ,o ta europiete,pamaste ir sako,kad ta siaurine pasvaiste virs jos namo yra zenklas man padovanot ta schema.Nupirko ir padovanojo. biggrin.gif biggrin.gif Na,tik ruses taip gali,ju tikrai kitokios sielos,sirdys,ar kaip cia issireikst.
Tai va,tokia istorija.Nei laukiau,nei prasiau,tik parasiau,kad man per brangu 8 eurus moket uz schema.Galvojau ,tada geriau bandyt paciai pagal paveiksliuka.
Numezgiau jau viena kojine.
Santlina,jopklmn,nu bardakas.Vezkit ta zalia i prieglauda,kasnors kitas priglaus.Eina nakum,toki baisu laiky namie.O jeigu nakti iseitu?Numirciau is baimes net jusu name gyvendama.Dabar zalio seimininkas lai tvarko virtuve.
Atsakyti

[url=https://www.part.lt/perziura/13dbecbb5137b6e86d1e9f7aed52aff05.jpg]13dbecbb5137b6e86d1e9f7aed52aff05.jpg[/URL] Čia pradžia. Toliau sudaužytos stiklinės, ant viršaus medaus stiklainis, aliejaus butelis ir du vazonai su krūva žemių.  Kur kerėplino, ten viską, ką užkabino nagais, tą nutrenkė. Kai kur ir spintelių dureles atidarė ir iš jų nušlavė, kas prie kraštų buvo.. kai ką į šuns vandens indą įmetė (o ten du litrai vandens), pilna vandens aplink, sausiako maišiukas vandeny išverstas.

Oho, nieko sau, ji tokia stipri 😱

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Luety,tikrai kruopštu. wub.gif Na bet ir užsiprašė už schemą. bigsmile.gif Supraščiau skaros schemą,kur tikrai didelė hema,o čia? bigsmile.gif
Saintlina,nepyk pirma šyptelėjau perskaičiųsi,paskui įsivaizduoju,pasipiktinimas.Na pašeimininkavo.
Pas mane šanūkas atvežtas,stumdėmės visą naktį po kaldra. ax.gif
Atsakyti

Nupirko ir padovanojo. biggrin.gifbiggrin.gifNa,tik ruses taip gali

Santlina,jopklmn,nu bardakas.Vezkit ta zalia i prieglauda,kasnors kitas priglaus.Eina nakum,toki baisu laiky namie.O jeigu nakti iseitu?Numirciau is baimes net jusu name gyvendama.Dabar zalio seimininkas lai tvarko virtuve.

Faina istorija :super:

Ale tokie poelgiai nuo žmogaus priklauso, ne nuo tautybės.

Nee, čia jau su mano kertiniais principais nesuderinama. Paėmei gyvūną - juo ir rūpinkis. Jokių prieglaudų. 

Naktį jis nevaikšto, miega kai tamsu.

Atsakyti

Oho, nieko sau, ji tokia stipri 😱

Trys kg raumenų ir gal koks metras trisdešimt ilgio  :) ji tiesiog kerėpla. Ir eina ten, kur jai susišviečia, nežiūrėdama kelio. Pvz, jei eina per lovą, o ant lovos atidarytas laptopas, ji lips per monitoriaus viršų, o neapeis aplink. Tai ir virtuvėj lipa ant spintelių, kabinasi nagais, ir nulis dėmesio, kad viskas krenta. 

Atsakyti

Labas rytas,

Saintlina  :4u:.

Prismaugčiau tokį gyvulį afekto būsenoje. Arba ką nors kitą...

Luety nesikuklink, esi tiesiog kojinių fėja :wub: .  Buvai kažkada žaislų fėja.

Varšuva šalta. Kur tas klimato atšilimas? Jei žiema ateina lapkričio mėnesį?

Gražaus sekmadienio :4u:​ 

Atsakyti

Pas mane šanūkas atvežtas,stumdėmės visą naktį po kaldra. ax.gif

A ko stumdėtės? ))

Atsakyti

Sveikos, Merginos 🌷

Ačiū už sveikinimus ir linkėjimus ❤️ labai, labai 🌷

Luety, taviškis žakardas tobulas 😍

Saintlina, mano nuomonę žinai. Vargo vakarienė su tuo drakonu. Užkabinčiau spyną.

Ingrida, ko nepasidalinot?

Atsakyti