Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos,vakar rode,kad bus sauleta,grazu,o yra tik grazu,t.y.nelyja.O saule paslepe arimai.Gaila,taip but smagu.
Kepures devejau jauna,man visada ziema budavo labai salta galvai,o dar tevelis buvo ypratines,per duris ir kepure,salikas iki akiu,nes labai sirgdavau bronchitais,vaikas budamas.
Dabar senatvej,cia klimatas toks,kad uzsidedu tik esant labai dideliam vejui,ar atsalus.Bet tai buna ne daznai.Jau ismokau,geriau uzsidedu,o nusiimt galiu bet kada ir isikist i tasiuka,jei pajauciu diskomforta,o va,neuzsidejus ir pajutus diskomforta,kol grysi i namus jau busi persales.Mokau ir MB taip,kad bent salika uzsidetu,bet jis sunkus zmohus,vienas is tu,kur siluma lauzo kaulus.Uztai greit pasigauna persalimus,o paskui perduoda man.Visi virusiniai ,kiek atmenu,jo perduoti man.Dabar jau rekiu ant jo,kai eina per duris netinkamai apsirenges,bandau perlauzt mastyma,bet sunkiai kol kas. bigsmile.gif bigsmile.gif
Numezgiau prietelkai naktines kojinaites,isvaziuoja sekmadieni i LT.Bet MB eme zliumbt,kad visiem mezgu,o jam jau visos pasene,nebegrazios,plonos kojnes,tai sedau jam megzt,o jo koja tai 46 nr.Kaip nuobodu tokia ilga peda megzt,bet jau liko antros kojos trecdalis ir baigsiu.Mezgiau is storesniu vilnoniu siulu,tokiu norejo,tai greiciau kyla,nei is 4 giju siulu.
Atsakyti
Oi Dusiuk,prajuokinai dėl karštų moteriškių. biggrin.gif biggrin.gif
Gėlės susodintos,žemė sušalųsi tik per centimetrą kol kas. ax.gif
Dar renku per audrą daiktus,terasos šviestuvo gaubtą radau pievoje. bigsmile.gif
Tešla bręsta meduoliukams.Namuką aptvarkysiu,skalbiankę dar paleidau,bet saulė jau dingo. ax.gif Tada bandysiu kepti.Sekmadienį laukiu sūniuko,po prities bandysime kubilą. mirksiukas.gif Visi užsiėmę,niekas daugiau negali. ax.gif
Atsakyti

Aš imbierinius ir meduolius gruodį kepsiu. Kai Kalėdų dvasią reiks kviest )

Atsakyti

Aš imbierinius ir meduolius gruodį kepsiu. Kai Kalėdų dvasią reiks kviest )

Kučiukus 24 arba 23 vakare. Imbierinius kelios dienos prieš, jiems reikia subręsti. MB prisiminė šiandien mano Kalėdinį vaisinį pyragą, klausė ar dar moku iškepti :D  :D . PVZ su daug pistacijų ... apmąstymuose, ar aš dar moku :hmm:  :D​ 

Atsakyti
https://www.part.lt/...fe55b344120.jpg
Na labai patenkinta naujomis formelėmis.Jei dar mininmaliai kažką papuošti,pati forma meduoliuko jau graži. mirksiukas.gif
Na aš,kai dėžėmis kepu,tai jau pats laikas bandyti.
Kalėdinis vaisinis, mano jau bręsta iškeptas. mirksiukas.gif
Atsakyti

https://www.part.lt/...fe55b344120.jpg
Na labai patenkinta naujomis formelėmis.

 Gražučiai meduoliukai  :wub:​ 

Atsakyti

Ingrida gražūs Tavo sausainukai :4u: .

Pou su Tavo diena :4u: . Laimės , meilės, džiaugsmo ir daug daug sveikatos  :wub:

Mes savaitgalį pramogaujam.  Turiu ką namie veikti, bet reikia MB nuo kompo patraukti. Maži kinietukai lenda į nervą ir savaitgalį. Aplankysime Varšuva autobusu.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Pou,su Tavo diena.
Dusiuk,smagios kelionės. 4u.gif
Reikia kalėdinį vainką pasigaminti,pernykštis nušiūro.Planuose į miestą.Mačiau Širšėje vainiką padengtą dirbtinėmis samnomis,mažiau darbo dar apsukti samnomis.Beliks tik papuošti. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Pou,kalnus sveikatos,seimynines meiles ir daug daug geru ispudziu gimtadienio proga. 4u.gif 4u.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif 000552.gif 000552.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Pas mus nulis temperatura,bet sauleta,grazu.
Vakar nakty pilnatis buvo mane pasiglemzus,nemiegojau ilgai,tai sianakt smagiai ismiegojau,net nuotaika kita.
Ingridos meduoliukai SEDEVRINIAI.Manau,kad ir skanus,kaip atrodo.
Dusia,smagios keliones.
Numezgiau apnareli kojines zakardu.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Esu mezgusi tik megztom lelem sukneles su zakardiniu papuosimu ir tai labai netobulai,cia skaitau neblogai jau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 25 lapkričio 2023 - 11:25

Luety labai gražu!!!

Atsakyti

Luety tu tikra auksaranke, visi kiek rodei mezginiai - nuostabūs 😍

Pas mus saulė ritinejasi, jokio sniego, jokio vėjo. Bet va sloga mums su vaiku, tai tūpimo namie be sveikatos. MB medžioti išvažiavo, atsiuntė foto, o ten sniego pusnys didžiausios, nors tik keliasdešimt km atstumas 

Atsakyti

Jatau, Luety, iš kur pas tave tiek kantrybės tokius smulkius raštus išnarpliot  :blink:  Juvelyrika jau čia, ne mezgimas  :wub:​ 

Atsakyti