Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2023 11 23, 15:07)
Nusipirkau bilietus į Stingą, daba ramiai sėdėsiu ))

Buvau koncerte man patiko ax.gif
Ryt tėvai į Bocelli biggrin.gif preitų kalėdų dovana tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 11 23, 13:14)
Buvau koncerte man patiko  ax.gif


aš net abejonių neturiu, kad nebus kitaip smile.gif Man labai jis patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 23, 15:20)
aš net abejonių neturiu, kad nebus kitaip smile.gif Man labai jis patinka  wub.gif

aha ir man wub.gif laukiau du metus bo corone buvo du kart perkėlė
Atsakyti

Buvau koncerte man patiko ax.gif
Ryt tėvai į Bocelli biggrin.gifpreitų kalėdų dovana tongue.gif

Mes buvom Bocelli prieš kelis metus. Nuostabus koncertas, lb patiko

Atsakyti

Labas rytas,

Lietaus nemažai Kaunas gavo.  O kitą savaitę vėl šalta. Žiema šiemet anksti. Liko mėnuo dienų trumpėjimo... niurumos.

Stingo koncerte buvusi senai. Tvarkingas koncertas.  Laiku atėjo, gražiai padainavo, nekartojo nei vienos dainos, bisui negrįžo. 

Baigsiu šiandien megztuką sau. Atnara liko ir nuleidimas adata laiko užims. Pradėjau prieš savaitę, praėjusį penktadienį... kai noriu moku ir greitai :D .

Gražaus penktadienio, nesušlapkit :4u:  :4u:  :wub: 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 24, 07:38)
Stingo koncerte buvusi senai. Tvarkingas koncertas.  Laiku atėjo, gražiai padainavo, nekartojo nei vienos dainos, bisui negrįžo. 


tai viskas puikiai thumbup.gif Va megažvaigždė Mamontovas leido sau pavėluoti menkas 50 minučių. Tai labai smagu, kad ne toks garsus Stingas gerbia žiūrovus ir atvyksta laiku smile.gif

Oras hrrrrr... net man nepatinka. Vakar neperšlampami batai peršlapo valandą per vandens ir sniego košę pabraidžius. Gal per viršų prisėmiau? Šiandien vėl teko braidyt, nes ten kur nuvalyta - slidu. Jei nespės tas vanduo susigert iki šalčių, bus čiuožykla.. O bent pas mus jau nuo šio vakaro į minusą pereina ilgesniam laikui.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Vakar pylė nuo dūšios.Baikte juokus man pinavijas ir krokus reikia kažkaip susodinti. ax.gif
Mažoji susigalvojo,kad reikia naujo megztuko.Nori kašmyro,bet kainos,tai geros gryno kašmyro.Siūlau maišyti su merinu. ax.gif
Gavau vakar sausainiukų formeles,reiktų išbandyti per išeigines meduoliukus. mirksiukas.gif
Saulė,saulė,baltauodegės pamiškėje,gražios dienos. wub.gif
Atsakyti

Šiemet tikrai kepsiu vėl imbierinius sausainius. Ir kūčiukus.  Nedaug. Tiek džiugesio buvo vaikams :D . Kai maži buvo kartu kepdavom   :wub: .  Džaugėsi , kad vaikystės skonis.  Ingrida, kašmyras visada brangu. Nuo daugiau skalbimo jis pūką paleidžia. Reikia jam imti truputi didesnius virbalus, megzti laisvai , kad turėtų vietos kur pūką paleisti. Tvirtai sumezgus nesimatys viso grožio. Mano viena kepurė tik 10 pr. Kašmyro, bet koks kaifas nešioti! Va tokios kepurės yra jėga. Nelyginant su jokiais kapišonais , kai tavo regėjimo laukas apsiriboja, galvą pasukti nepatogu. Arba pasenau, arba nusimezgiau puikių kepurių. Kurias nešioti malonumas. Nemėgdavau seniau...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 24 lapkričio 2023 - 09:27
Gal ir blogai?Nenešioju visai kepurių nei vasarą nei žiemą.Net žiemai neturiu.Man šunta galva,griaužia. ax.gif
Bet kiek laiko atima išsirinkti siūlus. ax.gif
Atsakyti
Kur fainų kašmyrų yra :
https://www.woolyyarn.com/sales/

Jei kada būsiu Rygoj , būtinai apsilankysiu !!!!
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 11 24, 09:43)
Gal ir blogai?Nenešioju visai kepurių nei vasarą nei žiemą.Net žiemai neturiu.Man šunta galva,griaužia. ax.gif
Bet kiek laiko atima išsirinkti siūlus. ax.gif


Paprasta vilna mane ir kanda. Reikia vaikiškos. Arba kašmyro . O jei yra sintetikos tai iš viso košmaras. Negana galva ima niežėti tai dar nusiėmei kepurę ir eik galvos plauti .
Vasara mėgstu paprastas medvilnines skarutes rištas abulyn. Gerai prakaitą sulaiko . Mudvi abidvi su Muka tokios.
PS jei vėjas ir šalta labai fainas dalykas kepurės. Kapišonas tik iki mašinos nueiti. Ir nuo lietus, jei reikia. O kepurė - skarutė duoda visai kitokią judėjimo laisvę. Man. Aš taigi turiu viską greitai , nežabaliodama. Su kapišonu kaip ežiukas rūke , palėtėju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 24 lapkričio 2023 - 09:55
QUOTE(IngridaB @ 2023 11 24, 09:43)
Gal ir blogai?Nenešioju visai kepurių nei vasarą nei žiemą.Net žiemai neturiu.


ir aš nenešioju smile.gif nors kada čia žiemą buvo labai šalta, tai kažkokią kepurę buvau nusipirkusi. Ir porąkart net užsidėjusi buvau, kai su šuniu zyliojom prie -20 ))
Atsakyti
Taigi Jūs karštos moteriškės. O aš šaltmirė visą gyvenimą. Mano kūno temperatūra natūraliai 35,8 ar 36,2.
Atsakyti