Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2023 11 22, 15:55)
akurat  biggrin.gif  kai mergelė pradeda planuot, niekur nebeišvažiuoja  biggrin.gif

kam tau mėsos atsargos, jeigu tu šuns neturi? lotuliukas.gif

A, mat kaip, nesusipratau apie šunį pagalvot 😂 Nu tep, tavo karališkam šuniui tai specialus ir šaldiklis priklauso wub.gif
Beeettt, Ingrida irgi neturi šuns, o sakė, kad pas ją šaldiklis net apvalus nuo maisto biggrin.gif

Apsičiupinėjau, kad mano katė sausiako jau beveik neturi, saujelė beliko. Nori nenori reiks į pardę šliaužt. Norėtų ji pelių pamedžiot, rytais išlekia į kiemą, bet ir pareina nieko nepešusi, ūsus nukabinusi. Lauke pelės jau nelaksto, murklė grobio neparsineša nei sau, nei man.
Atsakyti

Viskas aišku, mėsos neturit ir nevalgot kol katė neparneša ))

Ingrida kai katės neturi, tai reik pačiai apsirūpint

Atsakyti
Na kur katino neturiu.Nebe iešeina iš mūsų kaimynų katinas,apsigyveno.O pelė šįryt brazdinosi. bigsmile.gif bigsmile.gif

Ei,aš gi kaimietė,neprilaksysiu į parduotuvę. ax.gif Tai gi vis vežuosi iš miesto,ir vis padauginu.O pavasarį tik pusę šaldiklio sunaudojame.Ten dugne jau gal užpernykščių uogų,rastumėte. mirksiukas.gif Vis galvoju,gal gal vaikai vešis?O jiems nereikia. ax.gif Dabar lidle šilauogių šaldytų buvo papigiai,nu kaip praeiti pro šalį?O paskui pamirštu,kad turiu? ax.gif
Nušalau rankas,kol kubilą statėme,jau gerklę kabina.
MB parnešė erškėtrožių sušąlųsių jokių spyglių nebesijaučia. wub.gif
Atsakyti

Mb nori tarpušvenčiu į Vokietiją. Bet...ar ten tada vyksta bent kažkas??? Nes važiuot, kad vsžiuot, tai ką aš žinau..

Atsakyti

Mb nori tarpušvenčiu į Vokietiją. Bet...ar ten tada vyksta bent kažkas??? Nes važiuot, kad vsžiuot, tai ką aš žinau..
Tai viskas vyksta. Esu buvus Berlyne- hamburge tarpusvenciu. Naująką sutikom Berlyne.   

O ko tu ten tiksliau nori? Mes lankėme muziejus, vaikščiojom po miestus, gražu visur, išpuošta, Kalėdų miesteliai - mugės visur 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 22 lapkričio 2023 - 19:34

Labas rytas, 

Pūga Kaune.  Saintlina kaip Tu, vėjas nenuputė? Lesius tai gerus kailinius turi.

Negi šiemet tokia ankstyva žiema bus? Man jos užtektų tą savaitę nuo Kalėdų iki Naujų metų. Šaltis yra blogis. Kaip ir nešvara, netvarka. 

Atsakyti

Šian pagalvojau, kad tokiu oru prie jūros jau šunį vedžiot nekas būtų :) jau pas mus vėjas stiprus ir šaltas, o pajūry išvis brrrrr turėtų būt.

Išėjom penktą su šuniu, nė vienos snaigės nebuvo. Septintą glest per langą - ogi jau balta 😮

Labas rytas :) 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.'

Dangus su žeme maišosi ir naktį.Kėliausi ketvirtą,ant naktinių striukę ir ėjau nuketi kėdžių nuo terasos. bigsmile.gif Kailius nuenešiojo nuo kėdžių vieną radau naktį,kito reikės eiti ieškoti,jei neužsnigo kur/ blink.gif
Vakar pastatėme kubilą ir dangtį virve tik pritvirtinome,radome už slyvos užsikabinųsį,dar nenupirkome sutvirtinimų normalių ir pirma naktis tokia. blink.gif Gerai,kad ne iki miško kur nunešė.
Atsakyti

Šian pagalvojau, kad tokiu oru prie jūros jau šunį vedžiot nekas būtų :) jau pas mus vėjas stiprus ir šaltas, o pajūry išvis brrrrr turėtų būt.

 

Išėjom penktą su šuniu, nė vienos snaigės nebuvo. Septintą glest per langą - ogi jau balta 😮

 

Labas rytas :)

Kai vėjas, lendame į mišką vaikščiot mes. Neinam į pajūrį. O ir šiaip mūsų šuo bijo šalčio, tai žiemą užtenka jam kieme 5 min 😂. Jei patys norim pvz per sniegą išeit ilgam, tai beveik visą kelią turim nešt savo šunį 🤣

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 23 lapkričio 2023 - 09:09

Kai vėjas, lendame į mišką vaikščiot mes. Neinam į pajūrį. O ir šiaip mūsų šuo bijo šalčio, tai žiemą užtenka jam kieme 5 min 😂. Jei patys norim pvz per sniegą išeit ilgam, tai beveik visą kelią turim nešt savo šunį 🤣

Gerai, kad nešt nesunku ))  aišku, kur jam per sniegą tokiam mažuliui.

Maniškiui pats kaifas toks oras. Pilnas energijos, laksto po mišką, žaidžia. Šian dirbu namie, tai laukiu kol daugiau pasnigs - vesiu pasidžiaugt :)

Pas mus miestas stovi. MB skambino, kad į kalniukus mašinos neužvažiuoja, slysta, ledas po ratais. 

Atsakyti

Gerai,kad ne iki miško kur nunešė.

Gerai, kad nesulaužė.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 23, 09:14)
Pas mus miestas stovi. MB skambino, kad į kalniukus mašinos neužvažiuoja, slysta, ledas po ratais. 

Vaikas sakė , kad nebuvo šiandien kamščių. Jam iš Žirmūnų iki TF, beveik prie Kauno biggrin.gif Dauguma matyt paliko mašinas kieme. Moku vairuoti tokiu oru , bet nepasakyčiau , kad patinka. O šiap tai reiktų nepataupyti padangoms. Vis tik saugumas.
Atsakyti