Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Aš turiu draugę kuri bent du kartus į parduotuvę per dieną eina biggrin.gifNes nemėgsta planuoti. Jai planavimas stresas. Man stresas kai nežinau ką reiks daryti biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifŽmonės taigi skirtingi.
Pradžioje sąrašėlis labai padeda ... peržvelgi, pasibraukai padarytus dalykus. Nu myliu popierių , ką padarysi biggrin.gifSako užrašyta mintis stipresnė ax.gif

MB  nemėgsta planuot, o man patinka. Šitas bendram gyvenime sunkiausia pas mus. Bet bandom ribas abu pratrint šiek tiek. Pastebiu, kad susinervina, kai atsakau jo žodžiais "aš nežinau kas atsitiks rytoj, o tu klausi, kas bus po savaitės" :)

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 11 22, 13:52)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73117164" data-time="1700644529"><div><p>Aš turiu draugę kuri bent du kartus į parduotuvę per dieną eina vartotojo įkelta nuotraukaNes nemėgsta planuoti. Jai planavimas stresas. Man stresas kai nežinau ką reiks daryti vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukaŽmonės taigi skirtingi.
Pradžioje sąrašėlis labai padeda ... peržvelgi, pasibraukai padarytus dalykus. Nu myliu popierių , ką padarysi vartotojo įkelta nuotraukaSako užrašyta mintis stipresnė vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>MB  nemėgsta planuot, o man patinka. Šitas bendram gyvenime sunkiausia pas mus. Bet bandom ribas abu pratrint šiek tiek. Pastebiu, kad susinervina, kai atsakau jo žodžiais "aš nežinau kas atsitiks rytoj, o tu klausi, kas bus po savaitės" smile.gif</p>

Sąrašas darbe, kitas sąrašas ką pirkti, trečias ką sode turiu daryti, ketvirtas ką atostogom pasiimti, n-tasis plaukimui su baidarėm, ką gaminti per gimtadienius ir t.t. ir t.t ir t.t., pas MB tas pat sąrašai ir nesibaigiantys darbai blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 22 lapkričio 2023 - 12:13
Mano kasdienybės planavimas su MB penkmečio planais visai nesikerta smile.gif Dėl to nesam susipykę.
PVz kelionėse daugiau planuoja MB. O jis mėgsta improvizacijas - vyriškai . Man tinka, nes kelionė yra poilsis, atsakai už save ne už kitus .
Saitlina, tu esi labai stabilios nervu sistemos. O aš jautresnės. Planavimas man padeda nepapulti į stresą. Jei planai sugiuva tai irgi nepergyvenu - vadinasi taip reikėjo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 22, 14:16)
Mano kasdienybės planavimas su MB penkmečio planais visai nesikerta smile.gif Dėl to nesam susipykę.
PVz kelionėse daugiau planuoja MB. O jis mėgsta improvizacijas - vyriškai . Man tinka, nes kelionė yra poilsis, atsakai už save ne už kitus .
Saitlina, tu esi labai stabilios nervu sistemos. O aš jautresnės. Planavimas man padeda nepapulti į stresą. Jei planai sugiuva tai irgi nepergyvenu - vadinasi taip reikėjo  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

na tai aš visai jautruolė...nors jeigu nepavyksta kas iš sąrašo nėra jau bėdos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 22, 08:45)
biggrin.gif  biggrin.gif
ir aš ištraukiau gabalą mėsos atšildyt lotuliukas.gif bet čia nieko nereiškia, nes jau žiūrinėju, kur čia ančiuką nusipirkt ))

nea, neraugiau. Nes aš jų niekad neraugiu ) man nesigauna. Tai nusiperku.
Papildyta:
jei dar sultinį laikyčiau šaldikly, kapiec būtų  biggrin.gif  Aš sultinį verdu šviežiai.
O teisingas tai tas, kurį parą virt reikia?

Labas rytas,

raugiau du metus is eiles ir neberaugiu,nutarem,kad parduotuviniai kopustai netike,per sausi kazkokie,o ukininku turgeliu pas mus nera.Nera ir mesos turgeliu,o taip noretusi.

QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 22, 09:15)
Aš turiu draugę kuri bent du kartus į parduotuvę per dieną eina  biggrin.gif  Nes nemėgsta planuoti. Jai planavimas stresas. Man stresas kai nežinau ką reiks daryti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Žmonės taigi skirtingi.
Pradžioje sąrašėlis  labai padeda ... peržvelgi, pasibraukai padarytus dalykus. Nu myliu popierių , ką padarysi  biggrin.gif  Sako užrašyta mintis stipresnė  ax.gif


Saraselis,vienintelis,tik keliaujant,kad ko neuzmirst isidet,o siaip gyvenime planuoju tik galvoje,be jokiu rasteliu.Mesa,jei pamirstu issiimt naturaliam atsilimui,dedu i mikrobange ant atsildymo rezimo ir nematau problemos tame.Paskutiniu metu nebevalgome mesos,is parduotuves ji baisi,kazkokia be skonio,sintetine gal.Gali eit i brangiasias pardes ar pigiausias,ta pati problema.Tai perkam lenkisku lasiniuku,pamesuojam kazka,o siaip mesos dar nepasiilgau.Ir zuvies ne,nes skaiciau Norvegijos lasisos turi kazkokia liga pasigavusios,o kas pasakys,kada buvo pastebeta ir kiek ju ,serganciu,papuole i prekyba.Darosi baisu kazka valgyt is parduotuves,o savos darzoves jau i pabaiga,kaip reiks isgyvent ziema,jei neisvaziuosim i Ispanija,nezinau.Ispanijoj,karta savaitej turgeliai buna prie musu namu netoli,buti issigelbejimas.Bet va,vis nejuda musu kai kurie reikalai,kurie tik ir bestabdo mus cia.Nu bet laukiam,ju issisprendimo,gal jau greitai.
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 11 22, 12:13)
Sąrašas darbe, kitas sąrašas ką pirkti, trečias ką sode turiu daryti, ketvirtas ką atostogom pasiimti, n-tasis plaukimui su baidarėm, ką gaminti per gimtadienius ir t.t. ir t.t ir t.t., pas MB tas pat sąrašai ir nesibaigiantys darbai  blink.gif


Darbe sarašai man patinka.
Labai smagu kai išbraukai dienos pabaigoj biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kaimas yra meditacija , jokių darbų sąrašų! Jis man turi tarnauti, o ne aš jam. Daržoves auginu ne dėl dažovių o dėl smagumo - taigi po galais visko yra pirkti .
Ką apsipirkti sąrašas tik kai kokie svečiai ar vaikai grįžta. Dar kai šventės. Sąrašas ką gaminti tik Kūčioms biggrin.gif Kad per daug neprigaminti ...
Savaitės gaminimo sąrašus darydavau kai dirbau daug, o namie du vaikai ir vyras alkanas tongue.gif Vienas sąrašas apsipirkti , kitas sąrašas ką gaminsiu +- ... Būdavo.
Va MB sąrašo reikia jei eina į parduotuvę daugiau negu 3 prekių pirkti .
Kelionėms jokių sarašų. Dažnai keliaujam , ko būtiniausio nepasiėmei nusipirksi. Vis po Europa trinamės, visko yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 22 lapkričio 2023 - 12:48
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 22, 12:16)
PVz kelionėse daugiau planuoja MB. O jis mėgsta improvizacijas - vyriškai . Man tinka, nes kelionė yra poilsis, atsakai už save ne už kitus .
Saitlina, tu esi labai stabilios nervu sistemos.
Jei planai sugiuva tai irgi nepergyvenu - vadinasi taip reikėjo  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


kelionėse nifiga neplanuoja tas mano mergelė. Išvažiuoja 'na ura'. Aš bent vietą nakvynei turiu susirasti iš anksto. O šiaip taip, mane sunervinti reik pasistengti )
Va, čia teisingas požiūris - sugriuvo planas, biesas jo nematė smile.gif bus dar geriau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 22, 12:48)
kelionėse nifiga neplanuoja tas mano mergelė. Išvažiuoja 'na ura'. Aš bent vietą nakvynei turiu susirasti iš anksto. O šiaip taip, mane sunervinti reik pasistengti )
Va, čia teisingas požiūris - sugriuvo planas, biesas jo nematė smile.gif bus dar geriau thumbup.gif


Kažkada keliavau su drauge. Tai susidėliojom visą 3 dienų kelionę papunkčiui.
Su MB taip nesigautų ... Būna , kad užsisakom tik 1 nakvynę, nes gal viešbutis nepatiks. ar Miestas kuriame apsistojome.
Man per metus vis tik gaunasi apie 5 keliones išvykstant iš LT . Tai nebekelia streso kelionės.
2023 - Belgija, Graikija, Latvija , Vokietija ir laukia Varšuva.
Atsakyti
Mes su draugėm kai važiuojam, iš anksto atidžiai išsirenkam tik nakvynės vietas smile.gif visa kita jau ekspromtu.
Atsakyti
Luety , pas jus tikrai yra geros avienos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 22, 13:48)
kelionėse nifiga neplanuoja tas mano mergelė. Išvažiuoja 'na ura'. Aš bent vietą nakvynei turiu susirasti iš anksto. O šiaip taip, mane sunervinti reik pasistengti )
Va, čia teisingas požiūris - sugriuvo planas, biesas jo nematė smile.gif bus dar geriau thumbup.gif

Skaičiau skaičiau.. ir va čia vėl juoko isterija pagavo 😂 na, mergelė aš irgi.. į čebatus ir 'na ura'.. Jei pradėčiau planuot, tai taip ir likčiau sėdėt ant sofkės.
Dar apie jūsų šaldiklių turinį pasiskaičiau ir nuėjau pasižiūrėt į savąjį biggrin.gif Du maži indeliai šaldytų braškių ir pakelis koldūnų su varške. Mėsos nėra. Jokios. Retai valgom. Kai reik, nusiperki tam kartui. Šaldytuve kiaušiniai, brokolis, granatas ir dar keletas "bele ko" biggrin.gif

Neapsikraunu maistais, nešoku valso aplink puodus, nesu virtuozas virtuvėje, tai ir netenka sukti galvos ką valgyt, nėra kažko, vadinasi nereikia. Tiesą sakant, žiūriu kaip man lengviau.

Ačiū, A.Alta, už linkėjimus 4u.gif





Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 11 22, 14:14)
Jei pradėčiau planuot, tai taip ir likčiau sėdėt ant sofkės.

Dar apie jūsų šaldiklių turinį pasiskaičiau ir nuėjau pasižiūrėt į savąjį  biggrin.gif Mėsos nėra. Jokios.


akurat biggrin.gif kai mergelė pradeda planuot, niekur nebeišvažiuoja biggrin.gif

kam tau mėsos atsargos, jeigu tu šuns neturi? lotuliukas.gif
Atsakyti