Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pas mane šaldiklis ir šaldytuvo trys stalčiai užkimšti . Aviukas ir jautiena sutilpo ir viskas . Nors jautienos nemenkai apie 5 kg vaikams sukroviau .
Uogų , špinokų , šparaginių, paprikų ir tt...
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 11 21, 12:42)
O mamukas jau net kaimynui nunešė višta  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif anas paklausė kada pasims tai ji atsakė: "Ką tau ją lesinti reikia" vot tep pas mumi  biggrin.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 11 21, 14:43)
<p>Labu,</p><p></p><p>Mukut, kiek tu ten visko augini, kad cielų dviejų šaldiklių nepakanka, o dar sode yr?</p>

Tai mėsa ir grybai pagrinde o daržovių nešaldau :ax:taip būna kaip gyveni per kelias triobas verysad.gif
Tiesa kopūstai jau užraugti, aš šią savaitę raugsiu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 21 lapkričio 2023 - 13:26
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 21, 12:48)
Pas mane šaldiklis ir šaldytuvo trys stalčiai užkimšti . Aviukas ir jautiena sutilpo ir viskas . Nors jautienos nemenkai apie 5 kg vaikams sukroviau .
Uogų , špinokų , šparaginių, paprikų  ir tt...



pas man kaime du šaldikliai pilni ir namie trys stalčiai tiek prigrūsti, kad ledų porcijos nėr kur įkišt )) ir galvoju - o kas ten tuose kaimo šaldikliuose? Broileriai tik ir truputis grybų. Jokių uogų šiemet nešaldžiau, daržovių irgi. Nebent mamikė moliūgo prikišo. Dar anksčiau morkų prisišaldydavau, šiemet nei vienos morkytės neįdėjau. Nei braškių nebuvo.
Namie tai aišku. Nuvažiuoju iki parduotuvės, prisiperku jautienos, veršienos, grįžus sumetu į šaldiklį. Paskui vėl nuvažiavus pamatau su nuolaida, vėl prisiperku )) Prieš kelias dienas matau - veršienos kumpis su 70 proc nuolaida. Nu tai kaip šuniui neimt?? Tai jau sukišau į tą stalčiuką kur ledukai, nes daugiau niekur nesugebėjau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 21 lapkričio 2023 - 14:01
QUOTE(saintlina @ 2023 11 21, 15:58)
pas man kaime du šaldikliai pilni ir namie trys stalčiai tiek prigrūsti, kad ledų porcijos nėr kur įkišt )) ir galvoju - o kas ten tuose kaimo šaldikliuose? Broileriai tik ir truputis grybų. Jokių uogų šiemet nešaldžiau, daržovių irgi. Nebent mamikė moliūgo prikišo. Dar anksčiau morkų prisišaldydavau, šiemet nei vienos morkytės neįdėjau. Nei braškių nebuvo.
Namie tai aišku. Nuvažiuoju iki parduotuvės, prisiperku jautienos, veršienos, grįžus sumetu į šaldiklį. Paskui vėl nuvažiavus pamatau su nuolaida, vėl prisiperku )) Prieš kelias dienas matau - veršienos kumpis  su 70 proc nuolaida. Nu tai kaip šuniui neimt?? Tai jau sukišau į tą stalčiuką kur ledukai, nes daugiau niekur nesugebėjau lotuliukas.gif

akurat kaip pas mane lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 11 21, 14:11)
akurat kaip pas mane  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


tu gal prisimeni ir išsiimt iš to šaldiklio ką nors iš anksto? Aš tai ne )) važiuoju po darbo namo, galvoju, kad nėr iš ko valgyt daryt, mėsos pilna, bet sušalus - reik parduotuvėn biggrin.gif
Va tik šuniui išimt nėr problemos, nes jam iškart į puodą.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 21, 16:21)
tu gal prisimeni ir išsiimt iš to šaldiklio ką nors iš anksto? Aš tai ne )) važiuoju po darbo namo, galvoju, kad nėr iš ko valgyt daryt, mėsos pilna, bet sušalus - reik parduotuvėn  biggrin.gif
Va tik šuniui išimt nėr problemos, nes jam iškart į puodą.

Žinoma, kad pamirštu rolleyes.gif taip mamutai ir kaupiasi unsure.gif
Atsakyti

Tai va ir aš apie tai. Pas mane tai pustrečio stalčiaus yra. Aišku, kad ir visą šaldiklį prikimščiau, jei turėčiau. Bet paskui, kai padarau reviziją, tai kai kurie ledokšniai vargiai ar valgyt būna tinkami - metus tupėję ir net spalvą pakeitę

Aš tai kokį mėsgalį, tai lašišą įmetu. Mažiukas stalčiukas krapai su laiškais suporcijuoti, sviestas su žolelėm ir paprika supjaustyta. O trečias stalčius skirtas ledams ir pusgaminiams. Didžioji dalis ledai, dar keli maišiokai daržovių ruošinių ir kokie virtinukai, koldūnai (parduotuviniai, nes šių tai nemoku).

Atsakyti

Pas mane per du šaldytuvus irgi velnias galvą nusisuktu. Ir amžinai nerandam ką valgyt 😁. Kas greit susinaudoja, tai naminiai broileriai. O vat visokios žvėrienos ir šaldyti grybai tai stovi 100m

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 21 lapkričio 2023 - 18:41
200 litrų šaldiklis,vos užsidaro,jau ir sulą patuštinau,kaip nėra vietos taip nėra. ax.gif Name trys stalčiai,jau baigiu vieną sulaužyti,vos užsidaro,šaldytuvo dar viena kamera užkišta.Kartais jei nėra svečių nešu į namuko šaldytuvą sukišti,bent laikinai.Dar lidlas paskelbė akciją,šaldytams pyrgams nuolaidą.O mb taip mėgsta štrudelį,pyragiukus.Karas būtų mėnesį turbūt pragyventume? mirksiukas.gif
Tikiuosi dar atšils?Peonijų prisipirkau po 0.59 lidle.Praeitą savaitę nusipirkau,ištraukiu jau daigiukas kalasi. mirksiukas.gif Tai šiandien 4 prigriebiau,dar krokų Norfoje.Ketvirtadienį bandysiu sukišti,lygtais atšils šiek tiek? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 11 21, 18:40)
Kas greit susinaudoja, tai naminiai broileriai. O vat visokios žvėrienos ir šaldyti grybai tai stovi 100m</p>


pas mus atvirkščiai smile.gif Žvėriena labai gret sueina, nes aš ją šuniui sušeriu biggrin.gif

Šaltoka šiandien. Pas mus - 6 ir vėjas šaltas. Penktą ryto lengvai snigo, tokiais permatomais lengvais kuokštais. Bet kol parėjom namo tai ir baigė.
Labas iš ryto smile.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 11 21, 19:35)
Name trys stalčiai,jau baigiu vieną sulaužyti,vos užsidaro. Dar lidlas paskelbė akciją,šaldytams pyrgams nuolaidą.O mb taip mėgsta štrudelį,pyragiukus.

Tikiuosi dar atšils?


pas mane du stalčiai jau sulaužyti. Bet mb sutvirtino kažkokiais varžtais, naudojami toliau smile.gif

Tu gi tiek kepi šviežių pyragų, negi gali būt šaldyti skaniau?
Atsakyti
Labos smile.gif
Viskas paskelbtas ultimatumas akcijinėm mėsom rolleyes.gif Iki kalėdų, valgysim, graušime(jeigu bus pamiršta išimti) tik iš šaldiklio ir tik iš jo... na dievaži apsikroviau kaip fool.gif .
Tai raugėte kopūstus ar ne...aš šiandiena žadu raugti ax.gif
Sninga... nenoriu žiemos...
Atsakyti