Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,

Kažin buvo tie -5? Telefonas  Kaune rodė-2.

Ingrida, tiek  obuolių ! Uždengti nesigavo? Kitą savaitę vėl pliusą žada.

Luety o aš kojinių nebenoriu megzti, bet jos gerai kelionėse. Lėtai mezgasi, galvoti nereikia. Norėčiau megzti lopopeysą pagal Dariją. Bet reiktų vėl pirkti siūlus, o aš noriu sunaikini nors kiek esamų. Abejonės vienžo.

Kalėdines dovanas pradėjote pirkti? Pas mus visada praktiškos ir be staigmenų... 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 21, 11:25)
<p>Labas rytas,</p><p>Kažin buvo tie -5? Telefonas  Kaune rodė-2.</p><p>Ingrida, tiek  obuolių ! Uždengti nesigavo? Kitą savaitę vėl pliusą žada.</p><p>Luety o aš kojinių nebenoriu megzti, bet jos gerai kelionėse. Lėtai mezgasi, galvoti nereikia. Norėčiau megzti lopopeysą pagal Dariją. Bet reiktų vėl pirkti siūlus, o aš noriu sunaikini nors kiek esamų. Abejonės vienžo.</p><p>Kalėdines dovanas pradėjote pirkti? Pas mus visada praktiškos ir be staigmenų... </p><p></p>

Labos smile.gif

-2 ir apie mane tiek rodė ax.gif ir ačiū die , nes bais pergyuvenu vienam namelyje neatjungtas vanduo...jazau kaip kiti sugeba sutvarkyti, kad nereiktų atjunginėti unsure.gif
Dusia toks jausmas, kad misija neįmanoma sunaikinti siūlus tongue.gif ptfu ptfu ptfu ačiū die dar neapsirgau šia liga biggrin.gif
Užtai vieną šaldiklį sode ištuštinau ir spėkite, namie niekas netelpa, nors du šaldikliai yra, o kur iš kito namelio šaldytuvo atsivešiu, nes pasirodo atsijungia jis kaip būna -10 blink.gif tai vot o čia tai problema ir ohoho kokio lygio blink.gif rolleyes.gif
AA per žinias pranešė, kad Bulgarijoje snygiai ir t.t. kaip tavo krašte ...nejau ir po potvynio tas smogė...ir apskritai kaip laikaisi 4u.gif
Dovanos dovanos dovanos smegenys verda unsure.gif nežinau tėvam patiko Vytautas SPA tai manau į jį kuponą, jaunimas bus naujakuriai ...čia gal kažkaip...o su MB ai kur nors ax.gif Va krikštukui nežinau, žaislų iš principo nenoriu dovanoti, turi ... o va ką emociško...jaučiu žaidimų kambariai airijoje bezbožnai brangūs :(reiks klausti brolienės...gal ji ką pasufleruos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 21 lapkričio 2023 - 09:47
Labas mukute ,apsnigo Strandza kalnus,ai ,vakar pasnigo ,vakar nutirpo.Nebuna cia ilgai.
Vistik moliugus teko susirinkt is darzo.
Oi ex ,stiprybes tau,sekmes ir nauju potyriu.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 11 21, 12:13)
Labas mukute ,apsnigo Strandza kalnus,ai ,vakar pasnigo ,vakar nutirpo.Nebuna cia ilgai.
Vistik moliugus teko susirinkt is darzo.
Oi ex ,stiprybes tau,sekmes ir nauju potyriu.

na ačiū die ...bet kaip atšalo tavo krašte unsure.gif
Moliūgus mes jau ir suvežėme į namų rūsį, liko kvietkos bet jos apšalusios, jaučiu net neverta vargti...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 21, 09:25)
Kažin buvo tie -5? 
Kalėdines dovanas pradėjote pirkti? Pas mus visada praktiškos ir be staigmenų... 


pas mus -4 buvo kai šunį vedžiojau. O jau kai į darbą važiavau, -2 telikę buvo smile.gif

Nea, nepradėjom. Kaži dar kada pradėsiu )) pas mb dovanos gaunasi brangios ir spontaniškos, anas jei galvot pradeda, tai nieko nebegali išrinkt. O taip - pamatė, pyst - nupirko. O jūs jau džiaukitės ))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 21 lapkričio 2023 - 10:38
Nera cia dar taip salta.Bulviu laiskai nenusalo,reiskia ir baisaus minuso dar nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 11 21, 10:37)
Nera cia dar taip salta.Bulviu laiskai nenusalo,reiskia ir baisaus minuso dar nebuvo.


o bulvių čia gal antras derlius?
Atsakyti
Jo,is tu bulviu ,kur kasdami pirmakart neradom.Siemet labai beje gerai auga tas antras derlius.
Net baklazanai dar augo iki to sniego, o paprikos dar dabar auga lauke.Nieko joms nenutiko.
Vistik saule cia silta .
O del ganymo ,tai manau avys arba priima suni avigani arba ne.Kai stela buvo gyva ,avys ja sutikusios tesiog paskui sekdavo.Nors ji isvis niekaip i jas nereaguodavo.O va nuo saturnelio jos bega tolyn,nors tas ir nesivaiko ju .Avys cia iprastas krastovaizdzio komponentas.Netgi ozku banda yra.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 11 21, 10:48)
Jo,is tu bulviu ,kur kasdami pirmakart neradom.Siemet labai beje gerai auga tas antras derlius.
Net baklazanai dar augo iki to sniego, o paprikos dar dabar auga lauke.Nieko joms nenutiko.
Vistik saule cia silta .
O del ganymo ,tai manau avys arba priima suni avigani arba ne.Kai stela buvo gyva ,avys ja sutikusios tesiog paskui sekdavo.Nors ji isvis niekaip i jas nereaguodavo.O va nuo saturnelio jos bega tolyn,nors tas ir nesivaiko ju .Avys cia iprastas krastovaizdzio komponentas.Netgi ozku banda yra.


pas mus tos nerastos bulvės tik pavasarį sudygsta smile.gif užtat užauga gerokai anksčiau už bet kokias šviežiai sodintas ankstyvas. Tai man patinka šitas variantas smile.gif Jums išvis gerai, Kalėdoms šviežutėlių bulvikių galit pasikast thumbup.gif
Šitos avys paskui jokį šunį neseka )) bet taip - jos gali išvis į šunį nereaguoti ar mostelt ragais kakton, kad nelįstų. Jaučia jos, kurio geriau klausyt, o į kurį galima nekreipt dėmesio.
Atsakyti
Man daugiametės bulbos irgi labai patinka. Pernais auginau tik tokias, bo MB didysis bulbų valgytojas sakė bulbų nesodins, nusipirks. Bet aš daržiuką kasdama radau peržiemojusių tai susodinau . Gražios užaugo biggrin.gif
Saintlina brangios dovanos yra gerai tongue.gif biggrin.gif
Muka, gal pas dukrą šaldiklyje yra vietos? Taigi jaunimas nėra kaupikai kaip mes biggrin.gif Kaune jeidu , parsivežti netoli jei ko nor užsimanai ... Tuo pačiu vaikus pačiupini.


Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 21, 14:37)
Man daugiametės bulbos irgi labai patinka. Pernais auginau tik tokias, bo MB didysis bulbų valgytojas sakė bulbų nesodins, nusipirks. Bet aš daržiuką kasdama radau  peržiemojusių tai susodinau .  Gražios užaugo  biggrin.gif 
Saintlina brangios dovanos yra gerai tongue.gif  biggrin.gif
Muka, gal pas dukrą šaldiklyje yra vietos? Taigi jaunimas nėra kaupikai kaip mes  biggrin.gif  Kaune jeidu , parsivežti netoli jei ko nor užsimanai ... Tuo pačiu vaikus pačiupini.

Ką tik iš lenkų grįžo verysad.gif O mamukas jau net kaimynui nunešė višta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif anas paklausė kada pasims tai ji atsakė: "Ką tau ją lesinti reikia" vot tep pas mumi biggrin.gif
Atsakyti

Labu,

Mukut, kiek tu ten visko augini, kad cielų dviejų šaldiklių nepakanka, o dar sode yr?

Atsakyti