Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 20, 10:12)
Mano nuomonė tik lietuviškas.
Dokumentai - registruotas laiškas.


Ok.Paklausysiu jusu ir siusiu registruotu,paprasysiu,kad taip padarytu.Aciu visoms.
Visada siusdavau paprastu laisku,nueidavo.pernai siunciau registruotu,nes i Uzsieni nebepriima kitaip,kaip registruotus.Nu ir vargau.Pastininkas,kiek suprantu,neieijo i istaiga,nes jos daugma uzdarytos buvo del karantino lyg tais dar.Imete tik pranesima i kuri niekas nereagavo.Jau baiginejosi terminai,tai emiau ieskot galu,pastas klausia,kam siunciau.Kai pasakau istaiga,pasimeta,nesupranta,kaip registruotas laiskas neadresuotas asmeniui,o istaigai.Nera is ko isreikalaut atsakomybes.Nu ,bet aciu Die,kazkas kazkur susigaude ir popieriai pasieke adresata laiku.Siemet sakiau pasinaudosiu viesnios gerumu,gal bus geriau tiesiai Lietuvoj.Einu ieskot,kiek mazdaug kainuotu LT siust registruota.Pas mus i Lietuva siust apie £7.

Radau,kad mazdaug 1,8-1,9euro.Puiku.Taip ir padarysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 20 lapkričio 2023 - 13:17
QUOTE(Pou @ 2023 11 20, 12:46)
<p>Dar su uodega mušasi, ponička, matai...</p>


seniai jau nesimušė, tik maža kai buvo. Bet per morčių dingsta paskutinis protelis pas aną. Šiaip ji ir įkast sugeba. Man nėra kandus, bet mb yr kaptelėjus porąkart. Įdomiausia, kad šiaip kai išsižioja, tai dantų išvis nesimato. Bet kažkur jie yra )
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 11 20, 13:13)
Radau,kad mazdaug 1,8-1,9euro.Puiku.Taip ir padarysiu.


aš tai matau lyg 2,1-2,2 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 20, 12:44)
a mūsų Žaliuokei morčius prasideda. Labai keista, kad tokiu metu, kai šalta. Bet vakar jau virtuvėj viską mėtė žemėn, vaikis vos spėjo mano antikvarinę sviestinę išgelbėt - jau buvo užkabinusi nagais. Ir dar mušėsi - šniojo su uodega, kai bandė namo nuvaryt. Šiandien vėl skambino, kad išblūdijo. Tik šįkart koridoriuj pagavo. Sakė, kažkuo užkišo dureles, kad neatsidarytų. Nes nu bijau dėl šunio. Tas ją gaudyt bando žaisdamas, neduok Dieve nesužalotų pūkuotojo nagais ar dantim.

O tai ji viena tokia graži žalia Lietuvoj ? To esminio instinkto patenkinti neina ? Gal greičiau pasibaigtų viskas ? Kiaušinius deda ? Ne gyvavedė ? O jei patino negauna tai kiaušinius padeda ar ne ? Inkubatoriuje išsiperėtų ar pati saugotų ?
Atsakyti

Ne, nu. Saintlina, auksinė tu moteris. Jei jau mane drakonas kandžiotų, gautų su petelne tikrai. Instinktyviai.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 20, 13:25)
O tai ji viena tokia graži žalia Lietuvoj ? To esminio instinkto patenkinti neina ? Gal greičiau pasibaigtų viskas ? Kiaušinius deda ? Ne gyvavedė ? O jei patino negauna tai kiaušinius padeda ar ne ? Inkubatoriuje išsiperėtų ar pati saugotų ?


Aik tu, o kur dėt paskui krūvą žaliukų blink.gif nu nafig..
Taip, kiaušinius deda. Ir be patino deda, tik tuščius kaip suprantu. Bet sudėtingas reikalas tas dėjimas pas juos.. reik padaryt dėžę su žemėm, bet ir žemės turi būt tinkamos temperatūros ir drėgmės, ir šiaip jai turi patikt. Buvom pastatę vienąkart, tai kai pradėjo šveist lauk visas tas žemes.. visas terariumas žemėse buvo. Tada ir buvo tų kiaušinių prisiauginus pilve, vežė mb rentgeno daryt - matėsi nuotraukoj. Ir net be nuotraukos matėsi per skūrą kaiušinių kontūrai. Neišdėjo ji tų kiaušinių, galvojom, kad amen bus. Neėdė gal du mėnesius (nebent vieną kitą lapelį, suprasi ten kai sudžiūsta visos salotytės 30 laipsnių karštyje). Veterinarė siūlė operuot ir ištraukt, bet neikad net neturėjus tokios pacientės, vitaminų negalėjo suleist, tai kokia ten operacija.. paskui kažkaip išsisiurbė tie kiaušiniai organizme. MB daug ieškojo info rusiškuose saituose, nes pas mus nieks nieko nežino, veterinarai taip pat. Tai rado, kad jei neišdės kiauišinių arba nugaiš, arba išsisiurbs jie. Pasisekė, įvyko antras variantas. Ačiū DIevui, vienąkart tebuvo šita pliatstva.
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2023 11 20, 13:31)
<p>Ne, nu. Saintlina, auksinė tu moteris. Jei jau mane drakonas kandžiotų, gautų su petelne tikrai. Instinktyviai.</p>


manęs nekandžioja, nes aš prie jos išvis nelendu ) paglostau kartais, ėst duodu. Bet šiaip mb čia rūpestis, anas labai norėjo, tai tegu ir džiaugiasi. Aš šuniuką turiu smile.gif
Kada čia sakė mb, kad daba jau nepirktų )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 20 lapkričio 2023 - 14:01
QUOTE(saintlina @ 2023 11 20, 13:59)
Aik tu, o kur dėt paskui krūvą žaliukų  blink.gif  nu nafig..
Taip, kiaušinius deda. Ir be patino deda, tik tuščius kaip suprantu.

Kašikėlin ir turgun su mažais žaliukais biggrin.gif wub.gif

O šiaip tai juodas vargas toks auginitinis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 20, 14:15)
Kašikėlin ir turgun su mažais žaliukais biggrin.gif  wub.gif

O šiaip tai juodas vargas toks auginitinis  rolleyes.gif


Aha, sėdės jie kašikėly ))

taigi, užtat visiems norintiems ir sakau, kad sudėtingas čia reikalas.
Atsakyti
Na tikrai kažkoks stebuklas tas augintis Saintlina Tavo? bigsmile.gif bigsmile.gif

Sunešiau 19 dėžių obuolių šilčiau,pas mus šiąnakt žada -5.Visas daržoves sunešiojau šilčiau.

Norėjome statyti kubilą,apvertėme,nu ir nafig,nepilnai išpurkštas dugnas,aišku gamina pardavimui ne sau.Nors imk ir parašyk antireklamą,ai tegul...........Dabar reikės pirkti kažkokių spec putų ir purkšti patiems.Juk žiema ateina,vanduo sušals greitai,kad pavasaris būtų,dar numotume ranka. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 20, 14:22)
Aha, sėdės jie kašikėly ))

taigi, užtat visiems norintiems ir sakau, kad sudėtingas čia reikalas.


Mano manymu jei rastumėt kitą žalią tai ruja praeitu per kokią savaitę ar net greičiau . Taip gamtos surėdyta. Nors kas supras tuos roplius ...

Kubilas labai fainas dalykas, ypač šaltu oru 4u.gif
Atsakyti

Na tikrai kažkoks stebuklas tas augintis Saintlina Tavo? bigsmile.gifbigsmile.gif

Sunešiau 19 dėžių obuolių šilčiau,pas mus šiąnakt žada -5.Visas daržoves sunešiojau 

Ne stebuklas, o nesusipratimas )) egzotika, vienžo ))

Tai bent turėjai ką veikt..

Atsakyti

Mano manymu jei rastumėt kitą žalią tai ruja praeitu per kokią savaitę ar net greičiau . Taip gamtos surėdyta. Nors kas supras tuos roplius ...


Nežinau.. kaip pas šunis tai gali kergt ir anksčiau, bet ruja nepraeis, kol neužsimegs vaisius. O tinkamos dienos prieš rujos pabaigą. Tai gal ir čia panašiai. Bet kuriuo atveju  vieno žalio man per akis, nerizikuosiu įsitaisyt dar kokių dvidešimties ))

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti